Feng Shui dla przyciągnięcia pieniędzy

Feng Shui dla przyciągnięcia pieniędzy

Według dawnego chińskiego uczenia pieniądze są energią, przez którą można zrobić opłatę za przedmioty ze świata materialnego. Zgodnie z ustawą Feng Shui, kiedy energii zbiera się dużo, ona przekształca się na długo oczekiwane materialne. Jeśli mówić prościej, to po otrzymaniu pensji ludzie idą kupować konieczne rzeczy i produkty.

Jednak dość często człowiekowi dlatego, żeby przyciągnąć do siebie dostateczną objętość pieniężnej energii, należy zużyć dużo nieuzasadnionych sił i czasu. Właśnie w tym wypadku warto skorzystać z Feng Shui dla przyciągnięcia pieniędzy. To da możliwość mieć więcej kosztów finansowych, co zrobią dowolne zajęcie przyjemnym i zadowalającym. Lecz dlatego należy pomóc koniecznej energii przejść do świata materialnego, co można zrobić za pomocą pewnego rodzaju "generatorów dobrobytu", a mianowicie Feng Shui talizmanów dla pieniędzy. Rozpatrzymy tylko niektóre z nich.

Feng Shui żaba dla pieniędzy

Ten talizman, który jest żabą z trzema nogami i z monetą w ustach uważa się na Wschodzie jednym z najsilniejszych. On musi stać plecami do frontowych drzwi tak, jak gdyby żaba przed chwilą wskoczyła do domu, czy pokoju. Po nabyciu talizmanu należy go zanurzyć na dobę do wody. Warto pamiętać, że w trakcie korzystania żabą trzeba ją okresowo pogrążać do wilgoci, ponawiając tym samym jej siły, zużyte na przyciągnięcie pieniędzy.

"Pieniężne drzewo" jako jedno z zasad Feng Shui dla pieniędzy

Po to, żeby zachowywać w domu finansowy dobrobyt warto znaleźć taką pokojową rośliną jak grubosz, czy rubasznica. Jej okrągłe, podobne do monet liście gromadzą wilgoć i prawidłową energię pieniędzy po Feng Shui, która potem transformuje się do dobrobytu. Jeden raz w miesiącu, kiedy miesiąc wstępuje do fazy wzrostu, drzewo należy potrząsnąć, pomagając mu "zrzucić" nagromadzony dobrobyt. Koniecznie, żeby roślinę posadził gospodarz domu, nie zapomniawszy umieścić u nasady trzy monety.

Figurka bogactwa – strażnik pieniędzy Feng Shui

Gospodarz, czy strażnik pieniędzy jest uważany za jednego z samych szanowanych chińskich amuletów. Jego należy umieszczać wyjątkowo w tych miejscach, gdzie zachowują się rodzinne oszczędności. Uważa się, że obecność tego talizmanu sprzyja nie tylko zachowaniu pieniędzy, ale i ich powiększeniu, przeszkadza bezpodstawnym wydatkom i wyciekaniu środków. Ponadto istnieje przekonanie, że figurkę bogactwa należy przekazywać w dziedzictwo, tym samym wzmacniając jej siłę i finansowy stan dzieci.

Portfel dla pieniędzy po Feng Shui

Przy wyborze tymczasowego "domu" dla kosztów finansowych warto kierować się następnymi regułami:

  1. On musi mieć prostokątną formę, co przeszkadza zginaniu i mięciu banknotów.
  2. Warto mieć oddzielny portfel na monety.
  3. "Mieszkanie" dla pieniędzy jest zobowiązane być jakościowe i zrobione z najwyższą starannością. Feng Shui dla pieniędzy Żadnych nici, co sterczą, niesprawnych zamków, czy nierównych szwów.
  4. Lepiej nabywać portfel z naturalnego zamszu, czy skóry, co najmniej z tkaniny.
  5. Kolor portfela w całości zależy od tego jaki żywioł odpowiada człowiekowi i co sąsiaduje z nim w kręgu Rujnacji.

Wzmocnić wpływ wszystkich tych niuansów pomogą osobliwe talizmany dla portfeli. To może być pierwszy zarobiony swoją pracą banknot, czy moneta. Lepiej jeśli to będzie jeden dolar, czy setka "zielonych". Również można trochę nasmarować ich miodem, żeby pieniądze dosłownie przyklejały się do monety, czy papierka.

 
Powiązane artykuły:
Feng Shui dla kariery – czyli co można zrobić, żeby osiągnąć sukces?
Dwa główne obwody dla samorealizacji człowieka to zapewne rodzina i praca. Każdy pragnie zwiększyć swoje szanse na fachowy sukces, wykorzystując przy tym nie tylko życiowe okoliczności i umysłowe zdolności, ale i przeróżne talizmany.
Pieniężne drzewo Feng Shui – zrób swój dom bogatym
Uczenie Feng Shui przynosi do życia harmonię i pomyślność. A ponieważ dla osiągnięcia ostatniego są potrzebne pieniądze, to dziś porozmawiamy o pieniężnym drzewie Feng Shui, za pomocą którego można łatwo przyciągnąć pieniądze do domu.
Feng shui na przyciąganie miłości
Feng shui dawno zarekomendował siebie jak szczególny sposób życia, który pomaga przyciągać wszystkie dobra wszechświata, włączając miłość, bogactwo, szczęście i powodzenie. Na przykład, jeśli brakuje miłości, to należy wykonać cały szereg manipulacji.
Feng shui w kuchni – czyli jak urządzić wnętrze zgodnie ze wschodnią filozofią?
Jeśli wierzyć Feng Shui, kuchnia - to serce naszych mieszkań. Tu ważne wszystko - rozkład mebli, koloru, dobór detali. Spróbujemy zorientować się we wschodnim uczeniu odnośnie kuchni, a wam doradzamy wziąć to na notatkę.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty