Feng Shui mieszkania - jak urządzić wnętrze?

Feng Shui mieszkania

W domu, w którym mieszkamy, mieszkaniu albo nawet wynajmowanemu pokojowi stale krąży energia. Nasze mieszkanie wymaga od nas troski i uwagi. Zaniedbanie przedmiotów, które otaczają na, zaznaczy się z czasem na naszym samopoczuciu, karierze i osobistym życiu. Kiedy wykorzystujemy w swojej pracy zasady Feng Shui nasze mieszkanie niby wdycha łyk świeżego powietrza. A otrzymujemy w zamian aktywność, zdrowie i energię. Jedyny warunek, czym by nie zajmowaliśmy się w naszym domu, wszystko należy robić z miłością.

Sprzątanie mieszkania po Feng Shui

Nie ma potrzeby w mgnieniu oka przerabiać wnętrze mieszkania po Feng Shui, czy aktywizować sektory mieszkania. Każdy Feng Shui rozpoczyna się ze sprzątania. Popatrz świeżym poglądem ile w twojej szafie jest odzieży, którą nie nosisz latami, ile niesprawnych rzeczy leżą w domu, książek, które przypadają kurzem w książkowej szafie. Zaglądaj do każdego zakątka i bez żalu wyrzuć, czy oddaj niepotrzebne rzeczy i do twojego domu razem z pozytywną energią przyjdzie coś nowego. Przecież Feng Shui nie cierpi śmieci. Kiedy nastanie pełnia otwórz wszystko co można otworzyć, tym uruchomisz do ruchu energię, która stała. Wykorzystując muzykę wiatru, czy aromatyczne pałeczki, rozpocznij z frontowych drzwi w kierunku wskazówek zegara oczyszczenie mieszkania po Feng Shui.

Najważniejsze nie przepuścić trudno dostępnych miejsc i ciemnych zakątków. Razem z wilgotnym sprzątaniem rób to raz w tygodniu. Pożytecznie raz na rok zajmować się przestawieniem mebli – 27 przesuniętych przedmiotów za radą masterów Feng Shui i zbawcza energia zaczyna działać.

Feng Shui studio

Podzielenie mieszkania po Feng Shui spełniamy za pomocą kwadratu Bagua. Przecież siatkę Bagua można nakładać jak na duży dom, tak i na studio. Ważne jest to, że centrum mieszkania, które po Feng Shui jest Strefą zdrowia w jakimkolwiek wypadku powinno być wolne i dobrze oświetlone. Jeśli jest ci potrzebny stolik, lepszym wariantem będzie stolik w formie Bagua.

Co dotyczy sypialni, lepiej jeśli w studio łóżko będzie stało w strefie Rodziny czy Bogactwa. Postaw łóżko trochę odsunąwszy od ściany tak, by nie spałaś nogami, czy głową do drzwi. To dotyczy i dużego domu. Zasady Feng Shui nie radzą spać pod żyrandolem, czy przed lustrem. A wszystkie pokojowe rośliny w nocy lepiej trzymać na oknie za zasłonami. Stolik, za którym należy ci pracować koniecznie postawić w strefie Kariery, czy Mądrości i Wiedzy. Wideo i audio technika może być ustalona w sektorze Dzieci.

W strefie Miłości w mieszkaniu, jak i w domu, masterzy Feng Shui nie rekomendują stawiać przedmioty, które asocjują się z wodą, od akwarium z rybkami do obrazów. Żeby unikać konfliktów w rodzinie lepiej nie trzymać tu urządzeń elektrycznych. Szczególną uprzejmość okazuj czystości kuchni i toalety. Kuchenkę i zlew na kuchni należy obowiązkowo rozdzielić, żeby uniknąć konfliktu Ognia i Wody. Woda nie poniesie pozytywną energię z domu, jeśli drzwi do tych pokojów będą zawsze zamknięte. Jeżeli mieszkanie jest planowane nieprawidłowo i toaleta znajduje się w sektorze bogactwa, wykorzystaj wyobraźnię i zrób drzwi do tego pokoju niewidzialne. Nieżłe jeśli będzie lustro na całej przestrzeni.

Feng Shui w mieszkaniu

Wystrój mieszkania po Feng Shui

Energia, która otacza nas może tworzyć i rujnować. U każdego z nas jest swój sprzyjający i niebezpieczny kierunek. Feng Shui daje nam kluczyk do poznania swoich kierunków w obliczeniu liczby Kua. Znając swoją liczbę Kua i swój żywioł. Możemy za pomocą wystroju aktywizować lepsze i neutralizować złe. Ludziom z żywiołem metal, biały kolor nadaje siły, a brunatny nadaje poparcia. Woda lubi wszystkie odcienie niebieskiego, a Drzewo zielonego. Niewielka ilość Wody pomaga rosnąć Drzewu. Ogniowi podobają się czerwienne odcienie, a podtrzymuje jego palenie zielony kolor. Ludzie żywiołu Ziemi spokojnie poczuwają się w otoczeniu brunatnego. A dodanie czerwonego czyni ich bardziej aktywnymi.

 
Powiązane artykuły:
Zasady wyboru portfelu po Feng Shui
Nasza finansowa pomyślność zależy od wielu czynników i z punktu widzenia Feng Shui jedną z najważniejszych przyczyn to forma i kolor portfela. Jaki powinien być portfel, który przyciąga bogactwo? O tym opowiemy w artykule.
Feng Shui dla małżeństwa - jak wyjść za mąż?
Jeśli wam chce się szybciej mieć rodzinę, a osobiste życie nie klapuje, warto odwołać się do uczenia Feng Shui. W artykule opowiemy o symbolice, która może pomóc wyjść za mąż, a także o jej prawidłowym użyciu.
Feng Shui na sukces – żeby życie było szczęśliwym
Na pewno każdemu należało spotykać ludzi, którzy chronicznie nie mają powodzenia. A może do takich odnosicie się? W artykule opowiemy jak można przyciągnąć powodzenie za pomocą symboli Feng Shui.
Feng Shui dla przyciągnięcia pieniędzy
Każdy stara się zrobić wszystko dla swojego dobrobytu. Jednak jednym to udaje się bez wysiłków, a drudzy tracą lata na rozpaczliwe próby. Jak przyciągnąć pieniądze po Feng Shui? O tym opowie artykuł.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty