Feng shui na przyciąganie miłości

feng shui na przyciąganie miłości

W dzisiejszych czasach dostępna jest nam mądrość nie tylko swego narodu, ale i wielu innych. Tak więc, na przykład teraz popularnym jest użycie w celu przyciągania miłości feng shui – starożytnej chińskiej sztuki harmonizacji energii przez zmianę miejsca. Innymi słowy, za pomocą różnych przedmiotów i akcesoriów oraz tworzenia różnych przestrzeni feng shui w mieszkaniu, można rozdzielić energię w taki sposób, aby ona intensywnie nasycała strefę miłości, co przyniesie w twoje życie powodzenie w tej ważnej dziedzinie.

Feng shui: strefa miłości

Według nauki feng-shui, sektor miłości położony jest w południowo-zachodniej części twojego mieszkania. Określić, gdzie znajduje się zachód południowy, można albo za pomocą kompasu, lub po prostu obserwując słońce, które wschodzi na wschodzie i zachodzi na zachodzie. Najgorzej, jeśli w tej strefie znajduje się toaleta lub ciemna zagracona komórka. W tym przypadku całe odnawianie trzeba przeprowadzać właśnie tam. W niektórych przypadkach takie mieszkanie nawet poleca się zmienić.

Bez względu na to, jaki pokój nie znajduje się w strefie miłości, przede wszystkim trzeba go oczyścić ze wszystkich przedmiotów, których już od dawna nie używasz, śmieci, kurzu i brudów. Bezlitośnie wyrzucić wszystko, co straciło dla ciebie swoją wartość. Wszystkie stare rzeczy niosą energetykę przeszłości, dlatego feng shui nie toleruje nie tylko starych niepotrzebnych rzeczy, ale i antyków. Tylko po tym będzie można zająć się przemianą pokoju.

Feng shui: jak przyciągnąć miłość za pomocą symboli?

Po porządkach w strefie miłości należy dopilnować, żeby ten pokój był jak najbardziej jasny i atrakcyjny. Trzeba urządzić tu mały zakątek marzeń, wykorzystując symbole miłości feng shui. Należą do nich:

  • dwie jednakowe czerwone świece,
  • para miękkich poduszek dekoracyjnych,
  • obraz lub zdjęcie pary gołębi lub żurawi,
  • wszelkie przedmioty w kształcie serca,
  • obrazy lub zdjęcia szczęśliwie zakochanej pary,
  • świeże kwiaty,
  • patera z cukierkami i owocami,
  • wszelkie przedmioty w kolorze czerwonym i różowym.

W tej strefie nie powinno być zdjęć samotnych ludzi, prostokątnych przedmiotów, dowolnych rzeczy w kolorach niebieskim, zielonym, czarnym. Pożądane jest, aby wybrać zdjęcia par, w których kobieta jest podobna do ciebie, a mężczyzna odzwierciedla twój ideał lub twój typ ukochanego. Zamiast twarzy dziewczyny można nawet wstawić swoje zdjęcie. Podziwiać to wszystko należy przynajmniej 15-30 minut dziennie.

Feng shui na przyciąganie miłości

Oprócz wyposażenia domu, nauka feng shui sugeruje harmonię duszy i ciała. Pozbądź się starych negatywnych przeżyć, zapisując je na papierze, a następnie rozdzierając kartkę. Powtarzaj to, dopóki nie stanie się ci lżej na sercu. Nastaw się na to, że nie masz czasu się smucić z powodu przeszłości: przygotowujesz się do pojawienia w twoim życiu nowego człowieka i myśl tylko o nim.

Przygotuj miejsce, gdzie będzie przechowywana jego szczoteczka do zębów i akcesoria łazienkowe.W miarę możliwości śpij na jednej połówce podwójnego łóżka, jak gdyby pozostawiając miejsce dla niego. Kupuj dla siebie piękną bieliznę, odzież – zachowuj się tak, jak gdybyś już zapoznała się z nim i ubierasz się dla niego, starając się zachwycić nowego wybrańca.

A propos, w czasie aktywnego poszukiwania mężczyzny warto nosić bieliznę tylko w czerwonym i różowym kolorach. To właśnie one przyciągają do naszego życia płeć przeciwną i ekscytujące, szczęśliwe, miłosne uczucia.

Staraj się nie skupiać na tym, że teraz nie masz nikogo. Lepiej pomyśl o tym, że on się pojawi, i trzeba zdążyć, aby stać się najpiękniejszą, najbardziej uroczą kobietą, z którą on pozostanie na zawsze. Zajmij się swoim wyglądem, uprawiaj tańce lub sporty, rozwijaj się umysłowo – i pamiętaj, wkrótce wszystko to się przyda. Przecież na randce tak miło powiedzieć o sobie tyle dobrych rzeczy.

 
Powiązane artykuły:
Feng shui w kuchni – czyli jak urządzić wnętrze zgodnie ze wschodnią filozofią?
Jeśli wierzyć Feng Shui, kuchnia - to serce naszych mieszkań. Tu ważne wszystko - rozkład mebli, koloru, dobór detali. Spróbujemy zorientować się we wschodnim uczeniu odnośnie kuchni, a wam doradzamy wziąć to na notatkę.
Podział mieszkania na strefy – czyli jak urządzić mieszkanie według zasad feng shui?
Feng shui jest popularny już kilka lat i taka popularność nie jest wypadkowa – wiele z tych, kto skorzystał się tymi poradami, odczuły przemiany w swoim życiu. Spróbujcie – dziś opowiemy, jak poprawnie zorganizować obszar według stref Feng Shui.
Pieniężne drzewo Feng Shui – zrób swój dom bogatym
Uczenie Feng Shui przynosi do życia harmonię i pomyślność. A ponieważ dla osiągnięcia ostatniego są potrzebne pieniądze, to dziś porozmawiamy o pieniężnym drzewie Feng Shui, za pomocą którego można łatwo przyciągnąć pieniądze do domu.
Feng Shui dla kariery – czyli co można zrobić, żeby osiągnąć sukces?
Dwa główne obwody dla samorealizacji człowieka to zapewne rodzina i praca. Każdy pragnie zwiększyć swoje szanse na fachowy sukces, wykorzystując przy tym nie tylko życiowe okoliczności i umysłowe zdolności, ale i przeróżne talizmany.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty