Feng shui na zrzucenie nadwagi

Feng shui na zrzucenie nadwagi

Kobiety za pośrednictwem różnych sposobów starają się pozbyć zbędnych kilogramów: sport, diety, pigułki, etc. Na podstawie opinii ludzi, którzy są zwolennikami feng shui, zbędna waga może się pojawić nie tylko w wyniku niepoprawnego odżywiania, ale również trybu życia. Wystarczy spojrzeć na kobiety Chin, a przecież żyją według zasad feng shui. Uważają, że schudnąć może każdy. Najgłówniejsze, określić cel i porządnie się przyłożyć do jego realizacji.

Niestety, ale w naszym życiu jest dosyć dużo zbędnego: waga, myśli, przedmioty, etc. To wszystko przeszkadza nam się zmienić i rozpocząć nowe życie, jednak nie warto się martwić, ponieważ feng shui pomoże rozwiązać ten problem.

Porada Nr 1 – oczyszczamy szafę od "zbędnych kilogramów"

W feng shui w dowolnej przyczynie tkwi rozwiązanie owego problemu. Jeśli to jest zbędne, tego trzeba się pozbyć. Więc nadszedł czas, aby pozbyć się starych rzeczy na półkach, których już dawno nie używasz. Musisz dokonać ewidencji nie tylko szafy, ale również całego mieszkania. Pozbądź się starych kosmetyków, leków, zepsutych zabawek. Dzięki temu uwolnisz miejsce na nowe wydarzenia w twoim życiu.

Porada Nr 2 – "zamaskuj" kuchnię

Brzmi to dosyć dziwnie. W feng shui działa następująca zasada – w jaką stronę spoglądasz, o czym myślisz, właśnie w tym kierunku jest skierowana twoja energia. A o czym myśli człowiek, który chce się pozbyć zbędnych kilogramów, jasna rzecz o lodówce, która znajduje się na kuchni.

Kilka porad feng shui, jak "zamaskować" kuchnię:

  1. Aby kuchnia nie była dla ciebie ośrodkiem w mieszkaniu, musisz coś zmienić. Skup uwagę na innym pokoju, na przykład na pokoju gościnnym. W tym celu kup ładny dywan, umieść na drzwiach dekoracje chińskie, na przykład dzwoneczki.
  2. Drzwi kuchenne powinny być nieprzeźroczyste, czyli bez szklanych wstawek. Jeśli nie ma wcale drzwi, to umieść firanki wietnamskie.
  3. Przy wejściu do kuchni nie powinna stać lodówka, talerz z cukierkami. Jeśli nie masz możliwości postawić je w innym miejscu, umieść jakiś plakat, obrazek, coś co by rozpraszało twoją uwagę.
Porada Nr 3 – "Żywioły" kuchenne

W feng shui wiele uwagi poświęca się żywiołom, również do odchudzania mają bezpośredni stosunek. Na kuchni powinno być cicho i przytulnie, dlatego musisz uwzględnić ten fakt, że nie mogą współistnieć dwa żywioły – Woda i Ogień. Przedstawiciele Ognia – kuchenka, mikrofalówka, aparat do kawy. Natomiast do żywiołu wodnego należy lodówka i zlew. Zgodnie z feng shui, jeśli owe żywioły się pokłóciły, to negatywnie wpływa na figurę. Aby tego uniknąć, zlew i kuchenka nie mogą znajdować się obok siebie, chociaż to jest dosyć wygodne. Jednak jeśli nie możesz ich przestawić, to istnieje wyjście. Należy rozdzielić owe żywioły Drewnem, na przykład postaw drewnianą deskę lub elementy dekoracyjne.

Porada Nr 4 – naucz się spożywać pokarm zgodnie z feng shui

Ludzie, którzy uprawiają owy kierunek, spożywają pokarm w szczególny sposób. Kilka podstawowych zasad:

  1. Nie spożywaj pokarmu tam, gdzie gotujesz. W tym celu musisz podzielić kuchnię na 2 strefy za pomocą różnych przegródek albo jeść w innym pokoju, ale nie w sypialni.
  2. Spożywać pokarm należy w naczyniach ceramicznych.
  3. Stół, przy którym spożywasz pokarm powinien być bez ostrych krawędzi, czyli na przykład o okrągłym lub owalnym kształcie. Również warto zwrócić uwagę na to z czego jest wykonany, na przykład szkło rozprasza pozytywną energię.
  4. Spożywać pokarm należy maleńkimi dawkami, a po to, aby wizualnie je zwiększyć, używaj lustra. Dzięki temu mózg będzie myślał, że zjadłaś dwa razy więcej.

Owe proste porady feng shui pomogą ci pozbyć się zbędnych kilogramów i w całości zmienić życie.

 
Powiązane artykuły:
Obręcze do odchudzania – obręcz sportowa i masująca
Obręcz do odchudzania – dostępny i niedrogi sposób polepszyć swoją figurę. W tym artykule opowiemy - jaką lepiej obręcz wybrać i jak korzystać dla osiągnięcia maksymalnego efektu?
Kółko do ćwiczeń mięśni brzucha – skuteczny trenażer
Kółko do ćwiczeń mięśni brzucha – to niewątpliwie najlepsze, co tylko można wymyślić dla mięśni tej części ciała. Żadne zwijania i podniesienie nóg nie zamienią rolki.
Bodyflex do odchudzania – prawidłowe pozbycie się zbędnych kilogramów
Jak można efektywnie schudnąć, jeśli jesteście ograniczone w fizycznych możliwościach, nie możecie wykonywać ciężkie ćwiczenia, czy jesteście po porodach? Jeden z najlepszych wariantów do odchudzania jest bodyflex. Rozpatrzymy go dokładniej.
Samomasaż do odchudzania – rodzaje masażu
Wykorzystując pewną technikę i rekomendacje można samodzielnie przeprowadzić kurs masaża do odchudzania, który pomoże sprawić się z cellulitem i zbędnym tłuszczem w problematycznych miejscach.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty