Feng shui portfela: 3 podstawowe zasady

Zastanawiasz się nad tym, jak powinien wyglądać idealny domek dla twoich pieniędzy, aby chciały na zawsze w nim zamieszkać? Kup odpowiedni portfel i na pewno będzie zawsze pełen pieniędzy.
portmonetka

Wszyscy doskonale wiemy, że bez pracy nie ma kasy, dlatego idziemy na studia, później do pracy, robimy karierę, aby mieć jak największe wynagrodzenie. Ale czasami można szczęściu pomóc, stosując starożytną praktykę planowania przestrzeni w celu osiągnięcia zgodności ze środowiskiem naturalnym i otoczenia się pozytywną energią. Przyciągnąć bogactwo pomoże ci modny dodatek, który ma na pewno każdy z nas – portfel. Otóż jak powinien wyglądać domek dla pieniędzy zgodnie z zasadami feng shui? Oto kilka podstawowych zasad, o których musisz pamiętać podczas wyboru portfela:

Zasada Nr 1: odpowiedni kolor portfela

kolor

Energia koloru odgrywa istotną rolę w przyciąganiu bogactwa. Wiedziałeś, że już w starożytności stosowano chromoterapię, czyli leczenie kolorami? Kolory są wszędzie. Działają nie tylko na psychikę, także na ciało. Jednak powróćmy do portfela. Koniecznie musi być w czarnym lub czerwonym kolorze. Jeśli masz zamiar kupić portfel w nowym roku, to mogą to być srebrzyste i złote kolory. Podszewka powinna być w kolorze czarnym lub czerwonym.

Zasada Nr 2: Rozmiar portfela ma istotne znaczenie

rozmiar

Jeśli uwielbiasz małe torebki lub romantyczne portfele w stylu vintage, prawdopodobnie nie uda ci się przyciągnąć bogactwo. Banknoty w portfelu powinny leżeć równo, nie mogą być zgniecione. Najlepiej, kiedy pieniądze posegregujesz zgodnie z nominałami. W twoim portfelu powinien panować idealny porządek: żadnych zniszczonych banknotów, niepotrzebnych kartek.

Pieniądze wymagają szacunku i potrzebują energii o pozytywnych wibracjach, dlatego wybieramy prostokątny, duży portfel, aby banknoty mogły się w nim swobodnie zmieścić.

Zasada Nr 3: Zainwestuj w jakościowy portfel

skóra

Chcesz przyciągnąć bogactwo? Zainwestuj w jakościowy portfel. To dodatek, który nie może być tani. Portfel człowieka sukcesu powinien być wykonany ze skóry. Żadnych podróbek, poliestrów, skóry ekologicznej. Jeśli nie stać cię na drogi dodatek, kup portfel wykonany z jakościowego, szlachetnego materiału, na przykład lnu lub jedwabiu.

Również warto zwrócić uwagę na szwy i podszewkę. Żadnych krzywych szwów, poprutych nici, zarysowań. Pieniądze powinny czuć się kochane, a nie olewane.

jakość

Pamiętając o tych dość prostych zasadach, na pewno uda ci się kupić idealny domek dla twoich pieniędzy, które chętnie w nim zamieszkają i będą się rozmnażać.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty