Fitness
Dlaczego nie musimy pić 2 litry dziennie?
Dlaczego nie musimy pić 2 litry dziennie?Istnieje zdanie, że należy pić codziennie 2,5 l wody, plus-minus pół litry w zależności od obciążenia fizycznego. Wszystkie media w jeden głos twierdzą, że pić mało – szkodliwie; pić należy wtedy, nawet kiedy nie chcesz. Profesor pediatra i autor książki Aaron E. Carroll uważa, że nie ma ku temu naukowych dowodów.
8 obrazków, które zrozumie każdy początkujący na siłowni
8 obrazków, które zrozumie każdy początkujący na siłowni Przypomniałem sobie swój pierwszy dzień na siłowni i przygotowałem dla was świetne ilustracje na ten temat. Może poznasz w nich siebie.
Jakie hormony wpływają na wagę? Czyli rola hormonów w naszej sylwetce
Wiele z nas słyszało, że przyczyną nadmiernej wagi może być nie tylko nieprawidłowe żywienie i nieobecność aktywności fizycznej, ale i hormony. Czy tak to jest i jakie właśnie hormony "odpowiadają" za nasze zbędne kilogramy? O tym teraz opowiemy.
Dieta jabłkowa na 3 dni – jak stosować?
Na dziś jest znanych dużo różnych diet, co pozwala sprawić się z parą zbędnych kilogramów. W tym artykule potraficie znaleźć informację, która dotyka korzyści i głównych zasad jabłkowej diety na 3 dni.
Weganie i wegetarianie – różnice
Najczęściej wszystkich kto nie je mięsa, ludzie śmiało nazywają wegetarianami. Takie podejście mogłoby być usprawiedliwione jeszcze niedawno, kiedy dwa te nurty nie były mocno rozwinięte.
Dlaczego ludzie zostają wegetarianami?
Dlaczego ludzie zostają wegetarianami?

Wegetarianizm jest już dosyć starym zjawiskiem, lecz z każdym rokiem nabiera coraz większą popularność. Wegetarianin wyłącza ze swojej racji pokarm zwierzęcego pochodzenia. Jest prawidłowe pytanie o przyczynie takiego wyboru.

Herbata na odchudzanie własnej roboty – zdrowe i skuteczne przepisy
Herbata na odchudzanie własnej roboty – zdrowe i skuteczne przepisy

Jest ogromna ilość pożytecznych napojów, które pomagają polepszyć wyniki odchudzania. W tym artykule są zaproponowane przepisy herbaty z różnymi dokładkami, które pomagają pozbyć się zbędnej wagi.

Bieganie uzdrawiające – technika biegania uzdrawiającego
Bieganie uzdrawiające – technika biegania uzdrawiającego

Po to, żeby zajmowanie biegiem miało uzdrawiający efekt, należy znać reguły biegu i wykonywać rekomendacje, o których dokładniej opowie nasz artykuł.

Co robić, aby schudły nogi?
Co robić, aby schudły nogi?

Wiele kobiet bezskutecznie walczą z tłuszczowymi odkładaniami na nogach i często – bezskutecznie. Dla efektywnej walki jest potrzebne kompleksowe podejście, pod postacią wysiłków fizycznych i prawidłowego odżywiania.

Korzyści z pływania na basenie – dlaczego warto chodzić na basen?
Korzyści z pływania na basenie – dlaczego warto chodzić na basen?

W tym artykule mowa pójdzie o korzyściach pływania. Opowiemy dlaczego pływać pożytecznie dla zdrowia i że dzięki pływaniu można domagać się znacznych wyników w obniżeniu wagi regularnie ćwicząc.

Dieta na pryszcze na twarzy
Dieta na pryszcze na twarzy

Wiele osób cierpią na wysypywania na twarzy i żeby od nich pozbyć się, należy wykonać szereg warunków, do których odnosi się i korygowanie żywienia. W tym artykule potraficie znaleźć ułożenie diety na pryszcze.

Najlepsza muzyka na rozciąganie
Najlepsza muzyka na rozciąganie

Wiadomo, że dowolne fizyczne ćwiczenia wykonują się o wiele lżej przy muzyce i więcej tego, efektywność takiego zajmowania rośnie w kilka razy. W tym artykule opowiemy o tym, pod którą muzykę najlepiej zajmować się rozciąganiem.

 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty