Fitness klub
Jak tylko wchodzisz na siłownię, natychmiast musisz udać się do trenera, który na pewno o wszystkim ci opowie i pokaże, jak trzeba poprawnie ćwiczyć.
Kto by pomyślał, że nawet kształt pupy jest w stanie powiedzieć wiele ciekawych rzeczy na temat przedstawicielek pięknej połowy ludzkości! Eksperci nazywają cztery główne odmiany pośladków: koło, kwadrat, trójkąt i serce. Rozpatrzmy każdy kształt bardziej szczegółowo.
Znaleźć siłownię, na której byłoby przyjemnie ćwiczyć – zadanie dość trudne. Jednak idealne miejsce przeznaczone do uprawiania ćwiczeń nie można zabrać ze sobą w podróż lub na wakacje. Cóż to więc oznaczana: na jakiś czas będziesz zmuszony do zrezygnowania z treningu i ćwiczeń?
Jeszcze całkiem niedawno uprawiałyśmy aerobik lub jogę, natomiast dziś współczesna dziewczyna uprawia pilates, body flex. Moda zdobyła wszystkie strefy naszego życia i nawet nie możemy uprawiać sportu bez nowych trendów!
Trener opracował dla siebie 12-miesięczny program z dwóch części. Przez pierwsze pół roku przybierał na wadze, a w ciągu drugiej połowy roku znowu schudł i przywrócił dawną formę. Wszystkie zmiany tygodniowe wykładał do internetu.
Wyrafinowana i cienka talia zawsze była jedną z symboli kobiecej piękności. Jeśli nie możecie pochwalić się swoją cienką talią, nie rozpaczajcie. Zrobić ją cienką jak trzcinkę jest całkiem możliwie i w domowych warunkach.
Odczuć czarowną lekkość w ciele, przypływ energii i podciągnąć figurę z tymi ćwiczeniami jest bardzo prosto. Najważniejsze, tutaj nie trzeba poruszać się: wszystko odbywa się w statyce.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty