Fotogeniczność poziomu "gwiazda": 8 podpatrzonych sprawdzonych sekretów

Dziś, gdy do twojej dyspozycji Photoshop i inne programy graficzne to nadal twierdzisz, że jesteś niefotogeniczna? Czas o tym zapomnieć.

Zauważyliśmy, że wszystkie gwiazdy używają własnych trików do tego, aby fajnie wyglądać na zdjęciu. W niniejszym artykule mamy dla swoich Czytelników kilka sprawdzonych trików od gwiazd!

1. Uśmiechać się jak Chrissy Teigen

Chrissy Teigen

Już tysięcy razy ćwiczyłaś przed lustrem niepowtarzalny uśmiech, wiesz, że jest on bardzo ładny, jednak za każdym razem patrząc na zdjęcie, znowu rozumiesz, że coś poszło nie tak? Wtedy uśmiechaj się jak Chrissy Teigen – z zamkniętymi ustami i uniesioną jedną brwią. Dzięki takiemu trikowi przestaniesz marszczyć czoło, mistrzowsko ukryjesz zmarszczki wokół ust i twoja twarz będzie bardziej owalna.

2. Naburmuszać się jak Cara Delevingne

Cara Delevingne

Jeśli jednak nawet po wypróbowaniu triku z pierwszego punktu rozumiesz, że uśmiech – to nie twoja najmocniejsza strona, możesz się naburmuszać jak Cara Delevingne. Być może zwróciłaś uwagę na to, że jedna z najbardziej rozchwytywanych modelek, rzadko się uśmiecha, ponieważ doskonale wie, że uśmiech nie zawsze może upiększyć, a całkiem odwrotnie zepsuć zdjęcie, na przykład – zmniejszyć oczy.

3. Włosy zaczesane na jeden bok jak u Beyonce lub Mariah Carey

Mariah Carey

Na pewno znasz swoje mocne strony, jeśli chodzi o pozowanie do zdjęć. Celebrytki dosyć często umiejętnie podkreślają zalety swego wyglądu, ale również za pomocą różnych sztuczek ukrywają wady. Beyonce i Mariah Carey zawsze pozują do zdjęć w takiej fryzurze i zawsze dobrze wychodzą na nich, nie zważając na zbędne kilogramy i zły humor.

4. Odwracać się jak Gigi Hadid

Gigi Hadid

Nawet jeśli jesteś supermodelką i pozujesz codziennie do zdjęć, nie warto rezygnować z nowych sposobów na polepszenie zdjęć. Gigi Hadid doskonale wie, że na swoich idealnych zdjęciach ona zawsze patrzy przez ramię.

5. Używać rąk jak Reese Witherspoon

Reese Witherspoon

Ręce – to właśnie ta część ciała, którą nie wiesz jak ułożyć podczas pozowania do zdjęć. Zapożycz kilka sztuczek od Reese Witherspoon. Na wszystkich zdjęciach ona dotyka rękami twarzy, macha do nieistniejących przechodni, dotyka włosów. Zawsze wygląda doskonale.

6. Krzyżuj nogi jak Alexa Chung

Alexa Chung

Jeśli z rękami jeszcze jakoś można sobie poradzić, to ułożenie nóg jest zadaniem dosyć skomplikowanym. Jednak z nim wspaniale sobie radzi Alexa Chung. Podczas pozowania do zdjęć prezenterka, modelka i redaktor Vogue zawsze krzyżuje nogi, wiedząc doskonale o tym, że w taki sposób staje się wyższa i nieco szczuplejsza.

7. Być "waleczną" jak Kendall Jenner

Kendall Jenner

Jedna z sióstr z klanu Kardashianów jak tylko widzi, że aparat fotograficzny jest zwrócony w jej stronę, przybiera waleczną pozycję z szeroko rozstawianymi nogami i rękami wzdłuż tułowia. Nigdy jeszcze na zdjęciach nie wyglądała skrępowaną lub nienaturalnie.

8. Patrzeć spode łba jak Karlie Kloss

Karlie Kloss

Psycholodzy twierdzą, że patrzenie spode łba – patrzeć na kogoś z niechęcią, z ponurym wyrazem twarzy, nieufnie lub wrogo, mężczyźni natomiast uważają, że takie spojrzenie jest znakiem pokory i uważają, że jest bardzo pociągające. Modelka Karlie Kloss zawsze patrzy spode łba na wszystkich sesjach zdjęciowych i dostaje za to niezłe pieniądze. Patrzeć w obiektyw aparatu z nieco opuszczoną głową – to bardzo fajny pomysł, ponieważ wtedy się wydaje, że kobieta ma większe oczy i wygląda jakoś dziecinnie. Przecież to same plusy.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty