Fryzury gwiazdorek – klasyczne i futurystyczne fryzury

fryzury gwiazdorek

Gwiazdy zazwyczaj wprowadzają jakieś nowe modne trendy, również fryzury wieczorowe gwiazdorów odzwierciedlają modne tendencje w sztuce fryzjerskiej. Swoje fryzury gwiazdy demonstrują bezpośrednio podczas różnych uroczystości, na przykład z okazji wręczenia nagrody Oscara albo podczas balu, organizowanego przez Instytut Kostiumu w Nowym Jorku. Właśnie tutaj można zobaczyć, czym mogą zaskoczyć i zadziwić gwiazdy Hollywood.

Motywy kwiatowe

Każdego roku następuje wiosna, a wraz z nią do życia gwiazd przychodzą kwiaty, na przykład całkiem niedawno Sarah Jessica Parker zadziwiła swoich fanów niezwykłą fryzurą, która łączyła w sobie wysoko uniesione naczesane włosy i sztuczne kwiaty, które zdobiły fryzurę i były umieszczone na potylicy. Modne fryzury gwiazd dosyć często łączą jak klasyczne, tak i dosyć nieordynarne warianty, na przykład Kate Upton również wybrała fryzurę z wysoko uniesionymi włosami, zdobionymi ciemnymi kwiatami.

Futuryzm i klasyka

Niezwykłe fryzury gwiazd w tym sezonie zawierają również motywy futurystyczne. Na przykład Nicole Richie postanowiła pomalować włosy w jasno-bzowy kolor, a Lupita Nyong’o zawiązała wstążkę etniczną dookoła głowy, natomiast włosy wysoko upięła w kucyk. Rihanna i Ivanka Trump przekroczyły wszystkie oczekiwania, tutaj można zobaczyć naprawdę najlepsze przykłady fryzur gwiazd – wybrały klasykę. Rihanna umiejętnie upięła włosy, pozostawiając z góry kręcące się loki, a Ivanka bardzo ładnie upięła włosy w duży kucyk – wyglądała jak prawdziwa księżniczka. Wśród nieudanych fryzur gwiazd można wyodrębnić te fryzury, na których jest zbyt dużo żelu na włosach, w wyniku czego widzimy bardzo sztuczną i nienaturalną fryzurę, jak na przykład u Emmy Rossum.

nieudane fryzury gwiazdorek 1 nieudane fryzury gwiazdorek 2 nieudane fryzury gwiazdorek 3
nieudane fryzury gwiazdorek 4 nieudane fryzury gwiazdorek 5 nieudane fryzury gwiazdorek 6
nieudane fryzury gwiazdorek 7 nieudane fryzury gwiazdorek 8 nieudane fryzury gwiazdorek 9
 
Powiązane artykuły:
Tatuaże Seleny Gomez
Do radości zwolenników, i żalu innych, Selena Gomez nie stała się wyjątkiem w zachwycie gwiazd ozdabiać swoje ciało tatuowaniami. Lecz w odróżnieniu od wielu innych, każde jej tatu niesie pewny głęboki sens.
Kolorystyczny typ urody ”wiosna” – gwiazdy
Wszystkie kobiety, które odniosły sukces, zawsze dosłuchują się porad stylistów, ponieważ don ich jest zawsze przykuta uwaga armii zwolenników. Właśnie dlatego dla nich zwłaszcza, ważne jest ubierać się odpowiednio do swojego typu urody.
Tatuaże Miley Cyrus
Liczna ilość tatuaży, co ozdabia ciało Miley Cyrus, wywołuje podniosły interes u zwolenników. Miley Cyrus z zadowoleniem komentuje swoje stroiki, pewne z których ona zrobiła dla piękności, a drugie - obdarzone głębokim sensem.
Tatuaże Victorii Beckham
Każde tatuowanie na ciele ikony stylu Viktorii Beckham ma głęboki sens. Dziewczyna lubi ozdabiać się tatuażem, lecz podchodzi do tego z dużą odpowiedzialnością, toż żadnych lekkomyślnych obrazków na ciele Viktorii nie ma.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty