Fushin – najbardziej uroczy czworonogi policjant na świecie!

Jeśli dawno nie widziałeś postów z maksymalnie dopuszczalną normą wzruszenia, to już nawet nie staraj się szukać – on przed tobą!

Jak myślisz, dlaczego chcemy przedstawić ci ten uroczy senny puszysty kłębek?

Fushin najbardziej uroczy czworonogi policjant na świecie

Nie domyślasz się? Trzymaj się – to jest szczeniak o imieniu Fushin, który ledwie skończył miesiąc, ale tydzień temu został zwerbowany do wydziału policji miasta Nowy Tajpej (Tajwan)!

Fushin najbardziej uroczy czworonogi policjant

Tak naprawdę, szczeniak labrador trafił do jednostki kynologicznej К9 (К9 Unit), aby przejść kurs i, jak i jego mama o imieniu Żółta, pomagać policjantom szukać narkotyków, niedozwolonych leków i śladów krwi.

najbardziej uroczy czworonogi policjant

Ale to wszystko później, a dziś Fushin lub "Szczęśliwa gwiazda", co w tłumaczeniu oznacza jego imię, stał się prawdziwą gwiazdką internetu. Od momentu, gdy pracownicy działu K9 opublikowali jego zdjęcie w Internecie, maluch nie opuszcza pierwszych stron publikacji i kanałów informacyjnych i uzyskał już tytuł "najładniejszego psa policyjnego na świecie"!

uroczy czworonogi policjant

Oj, a może to mała tajna broń policji Tajwanu?

uroczy policjant

Nie uwierzysz, ale Fushin był jedynym jasnym szczeniakiem w miocie. Pozostałe pięcioro jego braci i sióstr – Schumann, Freida Bratik, Agee i Full Moon mają czarne umaszczenie i też przystąpią do szkolenia w К9.

policjant
"Mamy nadzieję, że wszystkie szczenięta odziedziczą najlepsze cechy swojej matki i będą równie użyteczne w służbie" – komentuje kapitan policji Tajwanu.

Ale dopóki rekrut Fushin nie spieszy przystępować do treningów...

Fushin

Wszystko, czego teraz chce – to jeść i spać. I, przy okazji, czasami zasypia nawet podczas jedzenia!

Fushin czworonogi policjant

Jak? Jeszcze nie postawiłeś mu lajka?

źródło:Dailymail
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty