Futerkowe rękawiczki – idealne ciepłe akcesorium na zimę

futerkowe rękawiczki

Na obszarach o surowym klimacie po prostu trzeba nosić chociażby niektóre elementy odzieży z futra. Zwłaszcza jeśli wasza praca, czy hobby (na przykład jazda na nartach) jest związana z trwałym pobytem na powietrzu. Futerkowe rękawiczki warto nosić z kilku powodów:

  • one ogrzeją was w zimną porę;
  • pomogą stworzyć luksusowy i stylowy obraz jak kobiecie tak i mężczyźnie;
  • one są wygodne;
  • przesłużą nie jeden rok;
  • zachowają zdrowie stawów i skóry rąk.

Zwróćcie uwagę, że dla miejscowości z suchymi mrozami lepiej podejdą rękawiczki z futrem na zewnątrz, a dla wilgotnych zim – do wewnątrz.

Jak wybrać dobre kobiece futerkowe rękawiczki?

Zimy stają się coraz bardziej chłodniejsze, toż rękawiczki z futrem przedłużają nabierać popularność, przy czym nie tylko w północnych regionach. Ale żeby one nosiły się długo i z zadowoleniem, należy zwrócić uwagę na kilka czynników przy ich zakupie:

  • najcieplejsze rękawiczki są wykonane z norki i skór owczych;
  • wyrób powinien być uszyty z jednego płótna, a nie z kawałeczków (w drugim wypadku rękawiczki szybko potrą się i nie grzeją);
  • przez szwy nie powinny sterczeć pęczki sierści;
  • podkład powinien być zrobiony z naturalnego materiału (jedwab, wełna, bawełna, skóra owcza);
  • rzeczywiście jakościowe damskie rękawiczki na futrze nie mogą kosztować tanio.

Jeśli bardzo chcecie kupić futerkowe rękawiczki, ale jesteście ograniczone w finansach, lepiej wziąć wyroby z jakościowego sztucznego futra niż z taniego naturalnego – one przesłużą dłużej i lepiej ogrzeją.

Skórzane rękawiczki z futrem

W regionach z wysoką wilgotnością i wiatrami zwłaszcza ważna "nieprzepuszczalność" ubrania. Skórzane rękawiczki z futrem podejdą jak dla spokojnego spaceru, tak i dla aktywnego odpoczynku. One będą wyglądać stylowo i w tymże czasie sumiennie wykonywać swoją funkcję.

rękawiczki z futrem 1 rękawiczki z futrem 2 rękawiczki z futrem 3
rękawiczki z futrem 4 rękawiczki z futrem 5 rękawiczki z futrem 6
rękawiczki z futrem 7 rękawiczki z futrem 8 rękawiczki z futrem 9
 
Powiązane artykuły:
Rękawiczki jednopalczaste z jeleniami - żeby zimą nie było bardzo zimno
Ten wesoły i pocieszny malunek, niewątpliwie, wymaluje i urozmaica wasze powszednie życie, kiedy na ulicy chłód, śnieg i wiatr. Rękawiczki z jeleniami podejmą humor i ogrzeją wasze rączki.
Skarpetki ażurowe – rodzaje i wygląd zewnętrzny
Niezwykłe akcesoria zawsze stają się atrakcyjną nutką w obrazie. Zwyczajne, podobne elementy garderoby nie są obowiązkowe. Jednak jeśli chcecie zamarkować indywidualność i wydzielić się na tle innych, to stylowe dopełnienia – akurat to, co trzeba.
Koronkowy choker – delikatna ozdoba na szyję
Koronkowy choker – wyrafinowany wariant tego rodzaju akcesorium. Jednak przy wyborze garderoby do delikatnej ozdoby warto dotrzymywać się niektórych reguł noszenia: podbierajcie odzież kobiecych i romantycznych kierunków.
Aksamitny choker – piękny dodatek do wyglądu
Aksamitny choker – stylowa ozdoba na szyję, która nada obrazowi oryginalne nuty. Modne akcesorium wykorzystuje się jak dla ansambli na każdy dzień, tak i w wytwornych wieczorowych łukach. Również chokerem można rozcieńczyć obraz.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty