Garderoba
Ikona stylu, która wywarła ogromny wpływ na modę XX stulecia, dotrzymywała się głównej reguły – ideał powinien być w prostocie. Coco Chanel wzorowała się na credo, stwarzając nie tylko swoje obrazy, ale i całe kolekcje odzieży dla kobiet.
Odzież dla par zakochanych – to możliwość opowiedzieć całemu światu o swoich uczuciach, to świetna alternatywa nudnym domowym chałatom. Współczesna młodzież coraz więcej i więcej przejmuje się ideą zjednoczenia za pomocą odzieży.
Imienny sweet shot samodzielnie zdolny stać się rodzynkiem powszedniego, czy sportowego żeńskiego obrazu. Głównie to poprawnie zamarkować jego unikalność, nie przekształciwszy tego elementu garderoby na zwyczajną, niczym niewidoczną odzież.
Trudno znaleźć więcej uniwersalną, praktyczną i wygodną odzież, aniżeli szary sweet shot. Ten przedmiot garderoby nie okaże się zbędnym w żadnej żeńskiej garderobie, ponieważ świetnie jednoczy się i z dżinsami, i z sukniami, i ze spódnicami.
Damska dżinsowa marynarka zdolna dodać powszedniemu obrazowi szczególnego powabu, zagadkowości. Długie i krótkie modele rozmaicie wyglądają, co pozwala zrobić prawidłowy wybór i odczuwać się najbardziej stylową.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty