George Clooney w młodości – faworyt wszystkich kobiet

George Clooney w młodości

Z show biznesem Geroge Clooney zaprzyjaźnił się jeszcze w dzieciństwie. Jego ojciec prowadził program telewizyjny, w którym pięcioletni George debiutował. Na decyzję młodego Clooney zostać aktorem mieli wpływ jego bliscy. Aktor Miguel Ferrer, kuzyn i najlepszy przyjaciel, przekonał Georga do tego, aby on się przeniósł do Kalifornii i zagrał jedną maleńką rolę w kinie.

George Clooney w młodości

George Clooney w młodości studiował na Uniwersytecie Północnego Kentucky. Rozgłos i pieniądze pojawiły się nie od razu. Pierwszy film, w którym on zagrał wraz z Charlie Shinem nie dotarł do wypożyczalni kaset video. Jednak reżyserzy zauważyli młodego aktora. Na początku Clooney grał przede wszystkim w serialach. Wielkim wydarzeniem w karierze aktora można uważać podpisanie w roku 1994 pięcioletniej umowy na rolę lekarza Douga Rossa – opiekuńczego pediatry z serialu "Ostry dyżur". Zanim tam trafił, aktor musiał pokonać długą drogę, która liczyła 9 lat. Jednak od tej pory i dotychczas George Clooney jest jednym z najpopularniejszych aktorów. Zawsze bierze udział we wszystkich kluczowych wydarzeniach związanych z show biznesem.

Życie osobiste

Kobiety uwielbiały Georga Clooney i w przeszłości i dziś. Gwiazdor Hollywood zawarł ślub z aktorką Talią Balsam, jednak oni się rozwiedli w roku 1993. I dopiero po upływie 18 lat, aktor przyznał się do tego, że rozwód był błędem.

Po rozwodzie mega popularny aktor miał liczne stosunki z różnymi kobietami.

Gdy Clooney ukończył 52 lata, jego serce zdobyła Amal Alamuddin. Media pilnie obserwowały urodę i karierę adwokacką ukochanej kobiety aktora i stwierdziły, że ona ma szanse na to, aby na długo zatrzymać się w życiu gwiazdora i mieli rację. Chociaż Amal dosyć długo ignorowała uwagę aktora, jednak jego natarczywość zwyciężyła. Wesele odbyło się w Wenecji.

George Clooney i jego pupil George Clooney młody George Clooney młody i wesoły
George Clooney na fabryce George Clooney w seriale George Clooney w ubraniu wojskowym
George Clooney wesoły George Clooney z żoną George Clooney i Amal Alamutdin
 
Powiązane artykuły:
Shakira w młodości – droga do uznania
Shakira zapisała swój pierwszy album w 1990 roku. Na ojczyźnie, w Kolumbii, ona ma mnóstwo zwolenników z dziecięcych lat. Lecz prawdziwy huczny sukces stał się w 1998 roku, kiedy jej album rozszedł się na świecie wielomilionowymi nakładami.
Naomi Campbell w młodości – jak wyglądała pierwsza czarnoskóra modelka?
Poza wątpliwością, Naomi Campbell jest bardzo jaskrawą jaźnią w świecie mody. Jej licznym fanatykom zostaje tylko zdążać śledzić za tym, jak przecieka życie znanej modelki. No porozmawiamy o tym, kim ona była w młodości.
Colin Firth w młodości – wspaniały aktor i ojciec
Prawdziwy dżentelmen i po prostu świetny aktor - Colin Firth jest przykładem dla wielu mężczyzn i tysięcy kobiet. Jego popularność przyszła do niego nie w młodości, i nie zważając na to on utrafił do liczby 50 najpiękniejszych osób planety.
Mel Gibson w młodości – nieprzewidziany i seksualny
Kariera Mela Gibsona ciasno związana z Australią, do której on emigrował z rodzicami. Sława aktora razem z obrazem "Szaleńczy Maks" przecięła granicę kontynentu. Późniejsze filmy potwierdziły, że Mel to aktor z dużymi możliwościami.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty