Giff – najpopularniejszy pies na świecie, który trafił do Księgi Rekordów Guinnessa!

Jeśli dawno nie natykałeś się na posty, po których przeczytaniu można powiedzieć "Wow!", to przygotuj się – to jeden z nich!

Cóż, nadszedł czas, aby odkryć karty i zapoznać cię z Giffem – szpicem miniaturowym, którego sławie zazdroszczą nawet gwiazdy Hollywood!

Giff

Ale co najważniejsze, nie będziemy pisać, że Giff jest gwiazdą Instagrama, mimo że ma ponad 5 milionów subskrybentów, lub internetu w ogóle – ten pies jest sławny na skali wszechświata i na to są wyjątkowe przyczyny...

Giff najpopularniejszy pies na świecie

Nie uwierzysz, ale mając cztery lata, Giff jest tak popularny, że początkujący wykonawcy stają w kolejce, żeby zaprosić go do siebie na zdjęcia klipu!

Giff najpopularniejszy pies

Szpic już zdążył wziąć udział w wideo dla Target i Banana Republic, melodramacie rodzinnym "Adventures of Bailey: A Night in Cowtown ", jest stałym gościem porannego show na ABC "Good morning America", a nawet zaszczycił swoją mordeczką klip Katy Perry "Dark Horse", który, nawiasem mówiąc, dostał za niego nagrodę MTV Video Music Award!

najpopularniejszy pies na świecie

No co, wypocząłeś? Wtedy ruszamy dalej, tym bardziej, że ledwo zaczęliśmy wymieniać wszystkie talenty tego przystojniaka!

Giff pies

A czy zwróciłeś uwagę, że Jeff na każdym zdjęciu jest bardzo fotogeniczny, a co najważniejsze – stylowy? Od dawna jest popularnym modelem, nie tylko dla ubrań dla psów!

pies

A czy warto wspominać, że jego urocza morda często trafia na strony kolorowych magazynów?

buty

Ale jednym z najbardziej zabawnych hobby Jeffa jest umiejętność otulania się w kocy...

jedzenie

A teraz wisienka na torcie – dwa lata temu Giff ustanowił rekord świata i trafił do Światowej Księgi rekordów Guinnessa!

szpic miniaturowy

Nie uwierzysz, ale ten maluch stał się najszybszym psem na świecie, biegającym na dwóch łapach!

okulary

Dla pełnego i bezwarunkowego zwycięstwa Giff przed renomowanymi sędziami słynnej Księgi rekordów przebiegł na tylnych łapach za 6, 65 sekundy 10 metrów i za 7, 76 sekund – 5 metrów na dwóch przednich!

gra

Prawda, że to "WOW"?

"Kiedy Giff po raz pierwszy przybiegł do naszego biura, nawet na początku nie uwierzyliśmy, że jest prawdziwy – wspomina redaktor naczelny Księgi rekordów Guinnessa Craig Glenda – był podobny do żywej, ale bardzo ładne pachnącej zabawki. Ale pozory mylą. Wygląda na malucha, a tak naprawdę - wielka osobowość o talentach, w które nikt nie wątpi!"
kawa

Wygląda na to, że jednego like będzie za mało, i trzeba robić repost!

lody

Cóż, zobaczmy tego wyjątkowego pieska na własne oczy i poklaskamy jego sukcesom?

odpoczynek
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty