Gospodyni na kuchni
Malutkie czarne muszki na kuchni – prawdziwa bieda dla gospodyni. Pojawić się one mogą od nieschowanych owoców do lodówki, a pozbyć się od nich nie jest prosto. Jak wywieść muszki z kuchni? O tym opowie nasz artykuł.
Dziś ledwie wyobrażamy sobie mycie naczynia bez całej armii piorących środków, które według reklamy,rozcieńczają najbardziej odporny tłuszcz i obmywają do blasku. Jak umyć naczynie bez chemii?
Pierwsze próby przygotowania pokarmu często zakańczają się spalonym knotem na emaliowanym rondlu. Jak w takich wypadkach umyć powierzchnię nie zaszkodziwszy jej? O tym opowiemy w artykule.
Elektro-czajniki dawno zajęły poczesne miejsce w naszych domach dzięki wygodzie użycia, jednak jest u ich słabe miejsce, zdolne wywieść ich z roboczego stanu – to nawar. Jak pozbyć się od osadu? O tym czytamy dalej.
Prawie u każdego dziś jest kuchenka mikrofalowa i wielu jest znajoma sytuacja, kiedy zza bryzgów pokarmu w piecu pojawia się nieprzyjemny zapach. Jak pozbyć od zapachu w kuchence mikrofalowej? O tym opowie artykuł.
Czasami w kuchence mikrofalowej pojawia się nieprzyjemny zapach, a to oznacza, że należy umyć ją wewnątrz. Jak to poprawnie zrobić i które środki do tego wykorzystać? O tym czytamy dalej w naszym artykule.
W lodówce zachowujemy żywność, toż wewnątrz ona zawsze powinna być doskonale czysta. W naszym nowym artykule opowiemy, jak i czym trzeba myć lodówkę wewnątrz.
Nawet przy najbardziej troskliwym stosunku wam wątpliwe, czy uda się uniknąć czarnego brudu na patelni i pytanie jej czystki często stawia do sytuacji bez wyjścia gospodynie. W artykule opowiemy o niektórych efektywnych sposobach.
Naczynie z kryształu zazwyczaj dostają tylko na uroczyste wypadki i dla bardziej kosztownych gości. I właśnie dlatego ona zawsze musi wyglądać, jak nowiutka. Porozmawiamy o tym, jak myć kryształ.
Każda przedstawicielka płci pięknej chociażby raz w życiu myła naczynia, a większość z nas czynią to regularnie. Przecież mycie naczynia implikuje swoje sekrety, dzięki którym mężczyźni uważają za idealną gospodynię właśnie was.
Jeden z rozpowszechnionych sposobów czystki czajnika od nawaru - to użycie kwasku cytrynowego. Jak sprawić się z tym zadaniem? O tym opowiemy dalej w naszym nowym artykule.
Spalenizna na patelni – częsty problem, z którym zderzają się nawet najbardziej marudne gospodynie. Jak można oczyścić patelnię od przestarzałej spalenizny? O tym opowiemy w naszym nowym artykule.
Nawet najschludniejsza gospodyni pewnego razu zderza się z takim problemem, jak nieprzyjemny zapach z lodówki. Jak szybko rozwiązać to zagadnienie? O tym opowiemy w naszym nowym artykule.
Nawet gatunkowe naczynie jest nieubezpieczone od codziennych zabrudzeń, toż trzeba znać efektywne środki po obejściu. Jak można oczyścić rondel ze stali nierdzewnej? O tym opowiemy w artykule.
Nawet marudne gospodynie zderzają się z takim problemem, jak spalony knot na naczyniu. W artykule opowiemy, jak można efektywnie oczyścić aluminiowe patelnie.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty