Gospodyni na notatkę
Czasami się zdarza, że nasze oczekiwania nie pokrywają się z rzeczywistością. Chodzi nie tylko o jakieś rzeczy codzienne, ale również o jedzenie. Kiedy kupione przez nas produkty żywnościowe stają się ogromnym rozczarowaniem.
Każdy z nas na pewno przynajmniej raz w życiu miał kaca. Każdy kraj ma własny sposób na leczenie kaca, którym postanowiliśmy się przyjrzeć nieco bliżej w niniejszym artykule.
Przyczyną nieprzyjemnego zapachu z ust mogą być różne choroby układu pokarmowego, niedosypianie, zaburzenia hormonalne, alkohol, palenie, suchość w jamie ustnej.
Niektóre produkty darują nam zdrowie i energię, inne natomiast kryją w sobie zagrożenie. Nawet zwykłe warzywa i owoce mogą zniszczyć zdrowie.
Każdego dnia słyszymy o korzyściach płynących ze zdrowego odżywiania, więc doskonale wiemy, jakie produkty żywnościowe są najzdrowsze. Jednak czasami zdrowa żywność też szkodzi.
Dietetycy nawołują nas do tego, abyśmy zrezygnowali ze śmieciowego jedzenia. Każdy z nas powinien wiedzieć, jakie połączenia produktów żywnościowych są korzystne dla zdrowia.
Niezwykłe uczucie, kiedy uświadamiasz sobie, że jesteś dorosłą osobą, która każdego dnia podejmuje ważne decyzje, od których zależy i twoje życie, i życie innych ludzi. Jednak, czy zawsze podejmujemy słuszne decyzje?
Każdy chciałby, żeby szczęście dopisywało mu codziennie. Szczęście może być przypadkowe, nieoczekiwane, banalne, magiczne. Może mieć różne oblicza. Potrójne Oreo, arbuz bez pestek, dodatkowy rożek!
Okazuje się, że gotowana woda po makaronie ma wiele cudownych właściwości. Poznaj ciekawe zastosowania wody po makaronie, która jak przekonują kucharze, jest płynnym złotem.
Jesteśmy sprytnie oszukiwani przez producentów żywności, którzy potrafią wmówić nam wszystko, co tylko chcą. Przyzwyczailiśmy się do tego, że niektóre produkty spożywcze są zdrowe, więc warto je jeść, aby zachować zdrowie. Jednak czy faktycznie są takie zdrowe, jak myślimy?
Jedzenie nie ma jakichś cudownych właściwości i oczywiście nie może zmusić nas rzucić palenie. Jednak istnieje szereg pokarmów, przypraw i produktów, które mogą zniechęcić do palenia i żywność, zwłaszcza napoje, po spożyciu których od razu masz ochotę na papierosa.
Dietetycy po raz kolejny postanowili się przyjrzeć naszym nawykom żywieniowym i nieco je zmienić. Po dokładniej analizie posiłków, które jemy na pusty żołądek, doszli do wniosku, że większość z nas niepoprawnie się odżywia.
Lodówka z zamrażalnikiem jest nieodłączną częścią naszej kuchni, swoistym pomocnikiem w przechowywaniu żywności. Zazwyczaj od razu po powrocie z zakupów wkładamy produkty do zamrażalnika, wypełniając go po brzegi.
Czosnek ma jedną poważną wadę – chodzi o ostry, nieprzyjemny zapach, który po sobie pozostawia. Oprócz wyraźnego smaku i zapachu czosnek posiada wiele cennych właściwości, pozytywnie wpływających na zdrowie.
Wszyscy chcemy na długo zachować zdrowie i urodę, więc wydajemy mnóstwo pieniędzy na zdrowe i ekologiczne produkty. Jednak producenci żywności często nas oszukują i żywność z etykietką "eko" wcale nie jest aż taka zdrowa i bezpieczna.
Dziś zdrowy styl życia jest modny. Zrywamy z nałogami, spożywamy żywność ekologiczną, używamy różnych kosmetyków, aby zachować urodę. W niniejszym zestawieniu produkty, które pomogą zadbać o nasze zdrowie i urodę.
Lubisz jajka? Wtedy koniecznie musisz obejrzeć niniejszą galerię zdjęć, pokazującą nie tylko zwykłe jajka, ale również te, bardziej egzotyczne. Niektóre fotki są naprawdę zaskakujące.
Zimą trudno o świeże warzywa i owoce. Na szczęście w sklepach i na straganach można kupić bardzo zdrowe i smaczne okazy, które dostarczają niezbędnych dla organizmu witamin i makroelementów.
Głodny nie jesteś sobą – hasło reklamowe, które powtarza cała Polska. Trudno nie przyznać temu racji. Głodny człowiek zachowuje się dziwnie i zazwyczaj agresywnie.
Jak wynika ze statystyk, mieszkańcy naszej planety najchętniej spożywają spaghetti i pizzę. W Polsce zazwyczaj jemy makaron z parówkami, schabowym, ketchupem. Już ci ślinka cieknie? Jeszcze nie widziałeś naszej galerii.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty