Gospodyni na notatkę
Chcesz nauczyć się gotować pyszne i soczyste szaszłyki, wtedy trzeba zwrócić uwagę na wiele szczegółów. Najpierw odrzuć wszystkie złe rady, które kiedykolwiek słyszałeś. O tym opowiemy dokładniej.
Aby rano nie bolał brzuch, nie było żadnych słabości i nudności, podczas imprezowania trzeba nie tylko kontrolować ilość wypitego alkoholu, ale także pokarmy, które spożywasz. Istnieje kilka nieodpowiednich połączeń, które powodują nieprzyjemne konsekwencje.
Jesteś smutna? Samotna? Wydaje się, że świat ci się znudził? Szybko biegnij do sklepu po te smakołyki! Udowodniono, że poprawiają one nastrój i wytwarzają w organizmie hormon radości i szczęścia.
Wszyscy wiemy, że żyjemy w świecie, który niespodziewanie jest w stanie zniszczyć każdego z nas. I nie chodzi tu o wojny, broń atomową i inne.
Aby trawić i przyswajać jedzenie, układ trawienny wykonuje złożone procesy. Często z powodu niewiedzy ludzie je łamią, spowalniając i prowokując rozwój różnych negatywnych konsekwencji. O podstawowych błędach opowiemy poniżej.
To może wydawać się dziwne, ale to fakt – aby przekąsić, wystarczy po prostu wyjść na podwórko. Są jadalne chwasty, które do tego są korzystne dla ludzkiego organizmu.
Myślisz, że halucynacje mogą powodować tylko narkotyki i alkohol? Nie tylko – są produkty, mające na organizm takie same działanie.
Podgrzewanie oliwy z oliwek do 190ºС może skutkować zepsuciem produktów. Mogą być nie tylko niesmaczne, ale nawet szkodliwe.
Lifehacki stały się doskonałymi pomocnikami w różnych sytuacjach, w tym i w kuchni. Istnieje wiele porad, które rzekomo powinny uprościć proces gotowania, ale nie wszystkie działają. W celu ich sprawdzenia zostały przeprowadzone eksperymenty.
Lubisz banany? Wtedy ta informacja jest dla ciebie, ponieważ jak się okazuje nie tylko miąższ przynosi korzyści, ale także skórki, które można wykorzystać na różne sposoby. Uwierz, wiele pomysłów cię zaskoczy.
Jemy go codziennie, dodajemy do sałatek, a niektórzy smarują go na chleb. Kto by pomyślał, ale o tym produkcie chodzi sporo ciekawych plotek i istnieje mnóstwo fascynującej informacji.
Naukowcy wysunęli szokującą teorię, zgodnie z którą za kilka lat popularne i zwykłe dla wielu z nas produkty mogą zniknąć. Warto zastanowić się, jakimi przysmakami rozkoszować się dziś, dopóki jest jeszcze czas.
Co roku szefowie kuchni proponują nowości kulinarne, starając się zadowolić wybrednych klientów. Czego można oczekiwać od 2018 roku, i jakie trendy kulinarne podbiją świat? Tego teraz się dowiemy.
Naukowcy udowodnili, że niektóre nawyki żywieniowe okazuje się są szkodliwe i lepiej je jak najszybciej zwalczyć. Prezentujemy listę owoców i jagód, które można jeść z pestkami.
Naukowcy lubią coś sprawdzać, określać i liczyć, więc jeden z eksperymentów dotknął dawek niektórych produktów, które mogą być śmiertelne dla człowieka. Wyniki przedstawiono poniżej.
Czy uważasz, że papierowe ręczniki nadają się tylko do wycierania rąk lub płynu ze stołu? A właśnie, że nie. Proponujemy kilka ciekawych pomysłów, które przydadzą się w codziennym życiu.
Długie obieranie owoców już odeszło w przeszłość, ponieważ istnieje prosty i unikalny lifehack, który uprości proces.
Naukowcy mają w swoim arsenale niejeden sekret, który można wykorzystać, aby uprościć proces gotowania różnych potraw.
Usuń z listy zakupów i zastąp je bardziej przydatnymi odpowiednikami domowej roboty.
Rozcieńczone mleko, zioła z azotonami i zepsute mięsa – jest to rzeczywistość wielu sklepów. Istnieje kilka technik, które pomogą uniknąć pułapek nieuczciwych producentów.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty