Gospodyni na notatkę
Naukowcy wysunęli szokującą teorię, zgodnie z którą za kilka lat popularne i zwykłe dla wielu z nas produkty mogą zniknąć. Warto zastanowić się, jakimi przysmakami rozkoszować się dziś, dopóki jest jeszcze czas.
Co roku szefowie kuchni proponują nowości kulinarne, starając się zadowolić wybrednych klientów. Czego można oczekiwać od 2018 roku, i jakie trendy kulinarne podbiją świat? Tego teraz się dowiemy.
Naukowcy udowodnili, że niektóre nawyki żywieniowe okazuje się są szkodliwe i lepiej je jak najszybciej zwalczyć. Prezentujemy listę owoców i jagód, które można jeść z pestkami.
Naukowcy lubią coś sprawdzać, określać i liczyć, więc jeden z eksperymentów dotknął dawek niektórych produktów, które mogą być śmiertelne dla człowieka. Wyniki przedstawiono poniżej.
Czy uważasz, że papierowe ręczniki nadają się tylko do wycierania rąk lub płynu ze stołu? A właśnie, że nie. Proponujemy kilka ciekawych pomysłów, które przydadzą się w codziennym życiu.
Długie obieranie owoców już odeszło w przeszłość, ponieważ istnieje prosty i unikalny lifehack, który uprości proces.
Naukowcy mają w swoim arsenale niejeden sekret, który można wykorzystać, aby uprościć proces gotowania różnych potraw.
Usuń z listy zakupów i zastąp je bardziej przydatnymi odpowiednikami domowej roboty.
Rozcieńczone mleko, zioła z azotonami i zepsute mięsa – jest to rzeczywistość wielu sklepów. Istnieje kilka technik, które pomogą uniknąć pułapek nieuczciwych producentów.
Mimo, że świat stale się rozwija i wszystko się udoskonala, wiele sztuczek ubiegłego wieku do tej pory znajduje swoje zastosowanie. Teraz możesz to sprawdzić.
Piękne zdjęcia, reklamowe wideo potraw to nie tylko programy graficzne, ale także różne sztuczki fotografów. Teraz uchylimy przed tobą zasłonę tajemnicy i powiemy o niektórych sztuczkach.
Wygląda na to, że twórczy człowiek naprawdę bardzo ekscytująco żyje się w tym świecie. Ktoś widzi piękno w stercie śmieci, ktoś ożywia ulice niezwykłymi rysunkami, a bohaterka naszego postu w ogóle jest pewna, że owoce i warzywa mają swój charakter!
Wszyscy doskonale wiemy, że nadmiar cukru szkodzi naszemu zdrowiu. A jaki produkt jednocześnie nazywają "białą śmiercią" i "słodką trucizną"? Warto również wspomnieć o cukrzycy, chorobach sercowych i nadwadze.
Jeśli myślisz o zapasach na przyszłość, możesz bezpiecznie kupować produkty, które mogą być przechowywane nie jeden rok. Jaka żywność jest długowieczna? Teraz się dowiesz.
Czy kiedykolwiek myślałeś o tym, że pojawią się czarne lody lub będzie można drukować jedzenie na drukarce?
Przyzwyczaiłaś się do wyrzucania torebek herbaty od razu po przygotowaniu napoju? A szkoda, bo istnieje ogromna liczba sposobów ich zastosowania z korzyścią dla siebie.
Dziś nikogo nie zdziwisz różnymi owocami egzotycznymi, które sprzedawane są w sklepach.
Myślisz, że hamburger w puszce – to bardzo dziwne?! Wtedy po prostu jeszcze nic nie widziałeś.
Większa część gospodyń podczas gotowania różnych potraw używa tego samego rodzaju cebuli. "Co za różnica jaką brać cebulę?" – zapytasz. Ale nie, jest różnica, a przy tym duża.
W dzisiejszych czasach mało kogo dziwisz królewskimi bananami, pomarańczami marokańskimi lub brukselką. Człowiek jest stworzony w taki sposób, że stale musi się zastanawiać, dlatego coraz częściej na półkach sklepowych można spotkać egzotyczne owoce i warzywa, które są eksportowane i sprzedawane w ograniczonej ilości.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty