Gryzony
Na żal, nawet kupiona kara nie zawsze może zabezpieczyć pełnowartościową rację waszemu pupilowi, toż warto zamyślić się w pytaniu jego żywienia. Co oprócz pokarmu, jedzą chomiki w domowych warunkach? O tym czytamy w artykule.
Jest wiadomo, że jednego tylko karmu dla pełnowartościowego żywienia pupila jest za mało, warto zaproponować jemu mnóstwo naturalnych produktów. Czym można karmić chomika? O tym opowiemy w artykule.
Od jakości pielęgnacji zależy zdrowie i nawet życie pupila, toż do tego pytania warto odnieść się odpowiedzialnie. Jak utrzymywać chomiki w domowych warunkach, opowiemy w artykule.
Chomiki są dosyć wymagające w pielęgnacji i nie chcąc zawieść takiego bobasa, trzeba wiedzieć wszystko o zagospodarowaniu miejsca dla gryzonia i jego trybie dnia. Wszystko o właściwościach utrzymania chomików - opowiemy w artykule.
Te pupile podbiją serce każdego, a obchodzenie się z nimi przyniesie jedno zadowolenie i dobry nastrój. Wszystko o tym jak opiekować się za szynszylą, żeby ona cieszyła wszystkich domowników, opowiemy dalej w naszym nowym artykule.
Coraz bardziej popularne w naszych domach stają się dekoracyjne króliki, co nie obciąża utrzymaniem i cieszą swoim pociesznym sposobem życia i dobrym humorem. W naszym nowym artykule opowiemy o różnych rasach dekoracyjnych królików.
Króliki – bardzo akuratne i piękne zwierzęta, jednak przy całej ich schludności. Czasami one mogą załatwiać swoje potrzeby po całym domu i robić niewygodę. Jak rozwiązać taki nieprosty problem, czytamy dalej w naszym nowym artykule.
Przynosząc do domu królika, spostrzegamy najczęściej, że on boi się rąk gospodarza i może nawet ugryźć. W naszym nowym artykule opowiemy, jak poprawnie obłaskawić bobasa, a także oswoić ze swoimi rękami.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty