Gwiazdy
5 żon miliarderów: kim one są?
5 żon miliarderów: kim one są?Wiele dziewczyn marzy o tym, aby wyjść za mąż za bogatego faceta. W społeczeństwie zakorzenił się stereotyp na temat tego, jak powinna wyglądać żona bogatego męża: ślicznotka, która ma duży biust i niski poziom IQ. Mężczyźni myślą inaczej.
30 cytatów słynnych Francuzek, które zawsze mogą się przydać
30 cytatów słynnych Francuzek, które zawsze mogą się przydać Mężczyźni szaleją za Francuzkami. Są eleganckie, piękne, nigdy nie stosują diety, szyk i subtelność są ich głównymi atutami. Na dodatek Francuzki to kobiety wyzwolone, które wiedzą, czym jest prawdziwa miłość, potrafią połączyć nonszalancję z praktycznością i stworzyć prawdziwe dzieło kulinarne z tego, co mają pod ręką. Kobiety mają czego się od nich nauczyć.
Shakira w młodości – droga do uznania
Shakira zapisała swój pierwszy album w 1990 roku. Na ojczyźnie, w Kolumbii, ona ma mnóstwo zwolenników z dziecięcych lat. Lecz prawdziwy huczny sukces stał się w 1998 roku, kiedy jej album rozszedł się na świecie wielomilionowymi nakładami.
George Clooney w młodości – faworyt wszystkich kobiet
George Clooney do pięciu lat wystąpił w programie "The Nick Clooney Show", którą prowadził jego ojciec, znany polityczny dziennikarz. Poczynanie twórczej drogi stało się znamiennym epizodem w serialu, z którego powoli, lecz słusznie rozpoczęła się aktorska kariera.
Naomi Campbell w młodości – jak wyglądała pierwsza czarnoskóra modelka?
Poza wątpliwością, Naomi Campbell jest bardzo jaskrawą jaźnią w świecie mody. Jej licznym fanatykom zostaje tylko zdążać śledzić za tym, jak przecieka życie znanej modelki. No porozmawiamy o tym, kim ona była w młodości.
Colin Firth w młodości – wspaniały aktor i ojciec
Colin Firth w młodości – wspaniały aktor i ojciec

Prawdziwy dżentelmen i po prostu świetny aktor - Colin Firth jest przykładem dla wielu mężczyzn i tysięcy kobiet. Jego popularność przyszła do niego nie w młodości, i nie zważając na to on utrafił do liczby 50 najpiękniejszych osób planety.

Jennifer Lopez w stroju kąpielowym
Jennifer Lopez w stroju kąpielowym

Jennifer Lopez demonstrując w opalaczu oszałamiającą figurę, naocznie potwierdza tytuł jednej z najseksualniejszych kobiet. Męska połowa zwolenników zawsze wesoła obserwować za pojawieniami się gwiazdy w takich obrazach.

 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty