Gwiazdy
9 gwiazd, które zostały matkami w bardzo młodym wieku
9 gwiazd, które zostały matkami w bardzo młodym wieku Każdy z nas powinien zrozumieć, że dzieci nie są przeszkodą dla kariery. Nawet mając dziecko, można osiągnąć sukces i zdobyć światową popularność. Niektóre gwiazdy, które zostały matkami w bardzo młodym wieku, są niezbitym dowodem na to.
25 przykładów tego, jak 10 lat temu wyglądała moda
25 przykładów tego, jak 10 lat temu wyglądała modaKażda epoka ma swoja specyfikę i urok. Dziś patrząc na zdjęcia, zrobione 10 lat temu zaczynamy sobie kpić z nich, ale w ówczesnych czasach ludziom podobało się to, co mają na sobie. Być może to rzeczywiście wygląda dość zabawnie, ale to część naszej wspólnej historii.
Shakira w młodości – droga do uznania
Shakira zapisała swój pierwszy album w 1990 roku. Na ojczyźnie, w Kolumbii, ona ma mnóstwo zwolenników z dziecięcych lat. Lecz prawdziwy huczny sukces stał się w 1998 roku, kiedy jej album rozszedł się na świecie wielomilionowymi nakładami.
George Clooney w młodości – faworyt wszystkich kobiet
George Clooney do pięciu lat wystąpił w programie "The Nick Clooney Show", którą prowadził jego ojciec, znany polityczny dziennikarz. Poczynanie twórczej drogi stało się znamiennym epizodem w serialu, z którego powoli, lecz słusznie rozpoczęła się aktorska kariera.
Naomi Campbell w młodości – jak wyglądała pierwsza czarnoskóra modelka?
Poza wątpliwością, Naomi Campbell jest bardzo jaskrawą jaźnią w świecie mody. Jej licznym fanatykom zostaje tylko zdążać śledzić za tym, jak przecieka życie znanej modelki. No porozmawiamy o tym, kim ona była w młodości.
Colin Firth w młodości – wspaniały aktor i ojciec
Colin Firth w młodości – wspaniały aktor i ojciec

Prawdziwy dżentelmen i po prostu świetny aktor - Colin Firth jest przykładem dla wielu mężczyzn i tysięcy kobiet. Jego popularność przyszła do niego nie w młodości, i nie zważając na to on utrafił do liczby 50 najpiękniejszych osób planety.

Jennifer Lopez w stroju kąpielowym
Jennifer Lopez w stroju kąpielowym

Jennifer Lopez demonstrując w opalaczu oszałamiającą figurę, naocznie potwierdza tytuł jednej z najseksualniejszych kobiet. Męska połowa zwolenników zawsze wesoła obserwować za pojawieniami się gwiazdy w takich obrazach.

 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty