Gwiazdy-alkoholicy: 15 gwiazdorów, którzy uwielbiali się zalewać

Wielu gwiazdom z naszej listy już dawno udało się pożegnać z nałogiem i rozpocząć normalne życie, inni natomiast dotychczas toczą walkę z alkoholizmem.

Ben Affleck

Ben Affleck

Ben Affleck – jeden z najsłynniejszych alkoholików Hollywood. Aktor mówi, że odziedziczył ten nałóg po ojcu, który tak dużo pił, że się przekształcił na bezdomnego. Ben niejednokrotnie poddawał się kuracji odwykowej, w ciągu której miał wiele nawrotów. Dziś Ben Affleck oświadczył, że w końcu zakończył 16-letnią kurację i ma nadzieję, że nigdy więcej nie powróci do nałogu.

"Chcę żyć pełnocennym życiem i być lepszym ojcem, jakim tylko mogę być."

Johnny Depp

Johnny Depp

Dosyć długo Johnny Deppa i alkohol łączyły bardzo ciepłe uczucia. On nawet marzył o tym, aby po śmierci włożyły go do beczki z whisky.

"Bardzo dokładnie zbadałem trunki i one na pewno tak samo dokładnie zbadały mnie, i zrozumieliśmy, że wspaniale pasujemy do siebie."

Jednak po szeregu głupich pijanych wybryków, on w końcu zrozumiał, że należy pożegnać ten nałóg i udał się do lekarzy. Nie wiadomo, czy udało się mu ostatecznie wyleczyć alkoholizm.

Demi Moore

Demi Moore

Demi Moore miała wielokrotne problemy z alkoholem i zakazanymi lekami. Być może ten nałóg odziedziczyła po matce – nałogowej alkoholiczce. Niestety na Demi rodzinna tradycja się nie skończyła. Jej młodsza córka, Tallulah w wieku 22 lat już poddawała się kuracji odwykowej.

Robert Downey Jr.

Robert Downey Jr

Przez alkohol i narkotyki aktor mało nie zrujnował własnej kariery. Przez jakiś czas tak mocno pił, że z nim przestały współpracować wytwórnie filmowe. Pewnego razu on był na tyle pijany, że się wdarł do domu sąsiadów i postanowił tam nieco sobie pospać. Gospodyni domu wezwała policję, gdy zobaczyła nieznajomego mężczyznę w łóżeczku swojej córki.

Daniel Radcliffe

Daniel Radcliffe

"Harry Potter" zaczął nadużywać alkoholu w wieku 18 lat. Nowy "przyjaciel" pomagał Danielowi pozbyć się depresji, którą miał po zakończeniu nakręcania "Harry Pottera". Aktor przyznał się do tego, że po spożyciu alkoholu przekształcał się na całkiem innego człowieka:

"nie mogę powiedzieć na jakiego człowieka, ponieważ tego nie pamiętam, ale to było podobne do jakiegoś chaosu".
Daniel Radcliffe 2

Pozbyć się nałogu Danielowi pomógł sport. Gdy on ćwiczył, całkowicie zapominał o alkoholu, z czasem trunki wcale zniknęły z jego życia.

Britney Speras

Britney Speras

W życiu Britney był trudny okres związany z zażywaniem narkotyków i nadużywaniem alkoholu. Po rozstaniu się z Kevinem Federlinem młoda gwiazda straciła rozum. Upijała się do takiego stopnia, że fani poważnie się martwili o jej stan psychiczny. W tym okresie Britney popełniała nieadekwatne uczynki: ogoliła się na łyso, zażywała zakazane leki, zadzwoniła na policję, aby zamówić pizzę.

Britney Speras 2

Na szczęście ten trudny okres jest poza nią, teraz ona szczęśliwa i zdrowa.

Melanie Griffith

Melanie Griffith

Aktorka zwalczała ten nałóg w ciągu 30 lat. W tym okresie ona zdążyła trzy razy wyjść za mąż i urodzić 3 dzieci. Chyba mieli trudne dzieciństwo.

Mel Gibson

Mel Gibson

Aktor zaczął pić w wieku 13 lat. Prawie całe jego świadome życie – to walka z nałogiem. Pewnego razu Mel Gibson nawet próbował popełnić samobójstwo.

Przez pijane wybryki i wypowiedzi rasistowskie w ciągu długiego czasu w Hollywood nikt nie chciał z nim obcować. Pewnego razu pijany aktor zadzwonił do swojej dziewczyny i przeklinając powiedział, że chce, aby ją zgwałciła "banda czarnych". W 2006 roku niecenzuralne się wyrażał w stosunku do policjantów, którzy chcieli go aresztować.

Adele

Adele

W ciągu długiego czasu piosenkarkę prześladowały niepowodzenia w życiu prywatnym, również miała kompleksy co do zbędnej wagi. W wyniku tego zaczęła nadużywać alkoholu. Pewnego razu była na tyle pijana, że nie mogła przypomnieć sobie słowa swojej piosenki. Piosenkarce była bardzo wstyd, więc ona na długo zamknęła się w swoim domu i spożywała jeszcze więcej alkoholu. Jednak w jakimś momencie ona wzięła się w garść i zerwała z nałogiem.

Lindsay Lohan

Lindsay Lohan

W wieku 17 lat Lindsay miała wszystko, o czym można tylko pomarzyć: rozgłos, pieniądze, ciekawą pracę, niesamowity wygląd zewnętrzny. To wszystko straciła przez alkohol. W wieku 30 lat Lindsay Lohan przekształciła się na prawdziwą ruinę jak fizyczną tak i moralną.

Anthony Hopkins

Anthony Hopkins

Z natury Hopkins jest zamkniętym człowiekiem. On zaczął spożywać alkohol, aby luźniej czuć się na scenie. Pewnego razu aktor tak się upił, że obudził się w innym nieznanym stanie, nie wiedział jak tam trafił. W tym momencie on zrozumiał, to już przesada i zaczął odwiedzać anonimowych alkoholików.

Shia LeBeouf

Shia LeBeouf

Gwiazda "Transofrmers" poznał narkotyki i alkohol bardzo wcześnie. Już w wieku 11 lat zapalił pierwszego papierosa z marihuaną, którego dał mu jego ojciec. Aktor się przyznał do tego, że alkohol zrujnował jego życie. Jego pijane wybryki niejednokrotnie szokowały publiczność. W roku 2014 aktor był aresztowany za nieprzyzwoite zachowanie w klubie Studio 54 na Broadway. W czasie wystawy pijany LeBeouf palił, przeklinał, obrażał widzów i aktorów. Gdy policja wyprowadzała pijanego aktora, on krzyczał:

"Przynajmniej wiecie, kim jestem?"

W roku 2015 roku Shia poddał się kuracji odwykowej i od tamtego czasu podobno nie pije.

Colin Farrell

Colin-Farrell

Już w ciągu 10 lat Colin nie pije alkoholu. Jednak tak było nie zawsze.

"Gdy w roku 2005 udałem się do lekarza, on poprosił mnie wymienić wszystko, co wypiłem w ciągu tygodnia. Na mojej liście znalazło się: trzy butelki whisky, dwanaście butelek czerwonego wina, 60 kufli piwa".

W ciągu 15 lat Farrell pił na okrągło i gdy rozpoczął kurację, musiał uczyć się od nowa obcować z ludźmi bez alkoholu.

Eva Mendes

Eva Mendes

Mało kto wie, że śliczna Kubanka Eva Mendes nadużywała alkoholu. Za pomocą alkoholu starała się pozbyć stresu. W 2008 roku Eva Mendes poddała się kuracji odwykowej, a po leczeniu, postanowiła nie spożywać ani kropelki alkoholu. Teraz jej dewiza -"Ani kropli alkoholu!"

Kate Moss

Kate Moss

Stan 43-letniej modelki wywołuje poważne obawy: dosyć często fotograficy widzą ją w nietrzeźwym stanie. Kate Moss w ciągu długiego czasu leczyła się od alkoholizmu i uzależnienia od narkotyków, jednak widocznie jej nie udało się pokonać nałogów. We wrześniu 2016 roku w wyniku kłótni ze swoim mężem, ona w ciągu miesiąca nie opuszczał dom, zaczynając dzień od szampana, a kończąc whisky. W lutym 2017 roku fotografom udało się sfotografować pijaną Kate na jednej z imprez, na której ona wyglądała wręcz okropnie.

Kate Moss 2
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty