Gwiazdy, które mają odstające uszy

Fani uważają, że ich idole są idealni, jednak gwiazdy tak samo krępują się z powodu swoich wad jak współcześni nastolatkowie.

Są gwiazdy, które uważają, że odstające uszy są ich znakiem rozpoznawczym, jednak większość z nich woli je ukrywać pod włosami albo poddać się operacji plastycznej, aby pozbyć się tej wady.

1. Kate Hudson

Hudson

Córka aktorki Goldie Hawn dosyć często pojawia się na czerwonym dywanie, dlatego stara się ukrywać swoje odstające uszy przed obiektywem aparatów. Pewnego razu chciała poddać się korekcji uszu, ale później zrezygnowała. Mawiają, że Kate używa specjalnych plastrów na odstające uszy.

2. Anne Hathaway

Hathaway

Anne nie jest posiadaczką klasycznych rys twarzy. Duże usta, nos sprawiają, że dosyć często znajduje się w rankingu nieudanych wizerunków urodowych. Anne uważa, że uroda nie jest jej najgłówniejszym atutem, mówi, że największe jej osiągnięcia to Oscar i Złoty Glob, a nie uroda.

3. Hilary Swank

Swank

Dziennikarze dosyć często nazywają Hilary brzydką – prestiżowe nagrody otrzymała za rolę transwestyty w filmie "Nie czas na łzy". Jednak ani odstające uszy, ani dość duża szczęka nie przeszkodziły aktorce zostać twarzą Guerlain.

4. Sophie Marceau

Marceau

W dzieciństwie aktorka bardzo się krępowała z powodu odstających uszy. Jednak z czasem zaakceptowała je i nawet robi sobie wysokie fryzury, odsłaniając uszy i podkreśla je dużymi kolczykami z diamentami.

5. Kristen Stewart

Stewart

W jednym z wywiadów była dziewczyna Roberta Pattinsona opowiedziała o tym, jak odbiera swoje uszy, czym bardzo zaskoczyła swoich fanów:

"Jestem zbyt szczupła i wysoka i bardzo mi się nie podobają moje odstające uszy".

Mimo to w zeszłym roku ogoliła się na łyso, a dziś demonstruje ultra krótką fryzurę.

6. Natalie Portman

Portman

Ktoś uważa, że aktorka ma uszy jak u elfa, ktoś nazywa je dziwnymi. Jej uszy nie mają płatków: aktorka uważa, że to jest jej znakiem rozpoznawczym. Portman z uśmiechem na twarzy mówi:

"Uważam, że moje uszy są piękne, polubiłam je".

7. Emma Watson

Watson

Dziewczyna, w której niegdyś zakochał się książę Henry, krępuje się z powodu swoich odstających uszu. Emma Watson dosyć często w wywiadach podejmuje problem, dotyczący tego, dlaczego współczesna dziewczyna powinna odpowiadać kanonom narzucanym społeczeństwu przez modne magazyny.

8. Audrey Tautou

Tautou

W dzieciństwie rówieśnicy ciągle szydzili z jej odstających uszu. Dziewczyna miała już dość tych drwin, więc postanowiła swoją wadę zmienić w zaletę: nauczyła się ruszać uszami. Dziś Audrey przyznaje się, że jest więcej dumna ze swoich sukcesów zawodowych niż z uszu.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty