Gwiazdy, które wstydzą się swojej rodziny

Mało kto ma idealną, kochającą rodzinę. Celebryci nie są tu wyjątkiem, niektórzy aż tak wstydzą się swoich krewnych, że się do nich nie przyznają publicznie.

W każdej rodzinie jest czarna owca. Celebryci nie są tu wyjątkiem, niektórzy aż tak wstydzą się swoich krewnych, że się do nich nie przyznają publicznie.

Patrząc na gwiazdy i ich luksusowe życie, trudno sobie wyobrazić, że czasami pochodzą z patologicznych rodzin lub mają krewnych, którzy zmagają się z nałogami. W niniejszym zestawieniu gwiazdy, które wstydzą się swoich bliskich, którzy są prawdziwymi czarnymi owcami.

1. David Beckham

David Beckham

Lynne Beckham żyje w nędzy i jej jedynym źródłem utrzymania są państwowe zasiłki. Kobieta jest bezrobotna, wraz z trójką dzieci żyje za 164 funty tygodniowo. Lynne ma też partnera, który jest alkoholikiem i siedział w więzieniu za pobicie swojej poprzedniej partnerki.

2. Madonna

Madonna

Madonna od wielu lat nie utrzymuje kontaktów ze swoim starszym bratem, który nigdy nie uporał się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Anthony Ciccone, brat gwiazdy, mieszka na ulicach miasta w Michigan, w którym wielokrotnie trafił do aresztu za "agresywne zachowanie".

3. Leonardo DiCaprio

DiCaprio

DiCapiro i Adam Farrar byli sobie bliscy przed kilkunastu laty, sam aktor twierdził nawet, że to starszy przyrodni brat zainspirował do go zostania aktorem. Jednak po tym, jak Adam Farrar i jego dziewczyna, aresztowani zostali za próbę kradzieży mienia o wartości kilkaset dolarów, zerwał z nim wszelkie kontakty.

4. Eminem

Eminem

Eminem nienawidzi swojej matki. W większości jego utworów cały czas obraża ją, nigdy jej nie pomógł i nie pomoże, ma ogromny żal, że nie zajmowała się nim w dzieciństwie, że musiał się wychowywać na ulicy i nie miał domu rodzinnego. W swoim utworze The Slim Shady LP nazywa swoją matkę narkomanką, prostytutką i alkoholiczką. Kiedy chłopak stał się sławny, zerwał wszelkie kontakty z matką.

5. Alec Baldwin

Baldwin

Alec Baldwin ma dwóch braci – Daniela i Stephena. Daniel od lat walczy z marnym skutkiem z uzależnieniem od kokainy i nawet mawiają, że jest związany z mafią.

6. Mariah Carey

Carey

Starsza siostra Mariah Carey – Alison Carey Scott w swoim życiu popełniła wiele błędów. Nadużywa alkoholu i narkotyków. W latach dziewięćdziesiątych zakaziła się wirusem HIV. Alison ma w swojej biografii też aresztowanie za prostytucję.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty