Gwiazdy, które zagrały w jednym filmie ze swoimi dziećmi

Na pewno każdy z nas słyszał o romansach na planach filmowych albo o dostaniu roli dzięki związkowi z gwiazdą. Jednak istnieją również inne rodzaje protekcji – na przykład kiedy grasz w filmie tylko dzięki temu, że jesteś dzieckiem znanego aktora lub aktorki.

W niniejszym artykule nie mamy zamiaru podejmować tematu talentu dzieci gwiazd. Tak naprawdę, tylko nieliczne pociechy zagrały w jednym filmie razem ze swoimi rodzicami. Być może gwiazdy po prostu nie miały z kim ich zostawić?

1. Demi Moore i Rumer Willis

demi mur i rumer uillis

Oczywiście żartowaliśmy, kiedy mówiliśmy, że gwiazdy nie miały z kimś zostawić swoje pociechy, dlatego zagrały z nimi w jednym filmie. Jednak w przypadku córki Demi Moore jest to całkiem możliwe. 8-letnia Rumer Willis zagrała ze swoją matką w filmie sensacyjnym "Striptiz".

2. Bruce Willis i Rumer Willis

bryus uillis i rumer uillis

Rumer, córka Bruce’a Willisa zagrała ze swoim ojcem w filmie "Osaczony". Wcieliła się w postać córki głównego bohatera.

3. Susan Sarandon i Eva Amurri

syuzan sarandon i eva amurri-martino

Eva Amurri, córka włoskiego reżysera Franco Amurri i aktorki Susan Sarandon od samego dzieciństwa marzyła zostać aktorką. Zadebiutowała na szklanym ekranie w wieku 7 lat, a dziesięć lat później zagrała razem ze swoją matką w filmie "Siostrzyczki".

4. Billy Ray Cyrus i Miley Cyrus

billi rey sayrus i mayli sayrus

Każdy z nas na pewno myśli, że łatwo zostać gwiazdą sitcomu dla młodzieży, jeśli twój tata jest producentem tegoż serialu. Jednak okazuje się, że Miley Cyrus, podobnie jak inni nastolatkowie, musiała brać udział w przesłuchaniach castingowych. Aktorka razem ze swoim ojcem zagrała we wzruszającym serialu "Hannah Montana".

5. Meryl Streep i Mamie Gummer

meril strip i memi gammer

Mamie Gummer jest bardzo podobna do swojej matki, dlatego zagrała razem z nią w filmie "Wieczór". Wcieliły się w postać jednej bohaterki, ale córka zagrała ją w młodości, a Meryl 50 lat później. Niestety nie możemy je jednocześnie podziwiać na ekranie.

meril strip i memi gammer 2

W filmie "Ricki and the Flash" Meryl zagrała starzejącą się gwiazdę rockową, a Mamie jej córkę z nieudanego małżeństwa.

6. Natasha Richardson i Vanessa Redgrave

hatasha richardson i vanessa redgreyv

W filmie "Wieczór" nie tylko Mammie Gummer zagrała razem ze swoją matką, ale również matkę i córkę zagrały Natasha Richardson i Vanessa Redgrave.

7. Maude Apatow, Iris Apatow i Leslie Mann

mod apatou ayris apatou i lesli mann

Urocze córeczki reżysera Judda Apatowa i aktorki Leslie Mann zagrały razem ze swoją matką w filmie "Wpadka" córki głównej bohaterki Debbie. Kilka lat później powtórzyły sukces sprzed lat i zagrały w filmie "40 lat minęło".

8. Gwyneth Paltrow i Blythe Danner

gvinet peltrou i blayt danner

Na pewno nie wiedziałeś, że w filmie biograficznym "Sylwia", w którym Gwyneth Paltrow zagrała amerykańską poetkę Sylwię Path, jej matkę w filmie zagrała jej prawdziwa matka Blythe Danner. Wcieliła się w postać Aureli Plath.

9. Angelina Jolie i Vivienne Marcheline Jolie-Pitt

andzhelina dzholi i viven dzholi-pitt

Jak przekonuje Angelina Jolie, jej 5-letnia córka Vivienne Marcheline Jolie-Pitt wystąpiła w filmie "Czarownica" ("Maleficent"), bo tylko ona nie wystraszyła się jej w przebraniu.

10. Angelina Jolie i Jon Voight

ndzhelina dzholi i dzhon voyt

Angelina Jolie zagrała razem ze swoim ojcem Jonem Voightem w filmie "Lara Croft: Tomb Raider", więc nie ma nic dziwnego w tym, że teraz pomaga swoim dzieciom robić pierwsze kroki w świecie kina.

11. Tom Hanks i Colin Hanks

tom henks i kolin henks

Nie mniej ciekawe jest obserwowanie duetów znanych ojców i synów. Na przykład, Tom Hanks i Colin Hanks razem zagrali w filmie "Wspaniały Buck Howard". Niedoszły absolwent prawa (Colin Hanks) wbrew woli ojca (Tom Hanks) porzuca studia, ponieważ marzy o karierze pisarskiej.

12. Ben Stiller i Jerry Stiller

ben stiller i dzherri stiller

Nie tylko rodzice pomagają swoim dzieciom budować karierę. Czasami bywa całkiem odwrotnie, jak to w przypadku Bena Stillera, który zaprosił na rolę ojca w komedii "Zoolander" rodzonego ojca Jerry i był to strzał w dziesiątkę.

13. Will Smith i Jaden Smith

uill smit i dzheyden smit

Jaden Smith zadebiutował na szklanym ekranie w filmie "W pogoni za szczęściem", w którym zagrał razem ze swoim ojcem, Willem Smithem. 8-letni chłopczyk za rolę w tym filmie został uhonorowany nagrodą MTV Movie Awards. Kilka lat później ojciec i syn powtórzyli sukces sprzed lat, występując razem w filmie "1000 lat po Ziemi".

14. Sylvester i Sage Stallone

silvestr i seydzh stallone

Wszyscy doskonale wiemy, że Sylvester Stallone jest bardzo dumny ze swoich trzech córek. Co prawda, miał jeszcze jeden powód do dumy – to jego syn Sage, który niestety zmarł tragicznie w 2012 roku. W ciągu swego krótkiego życia chłopak 12-krotnie zabłysnął na szklanym ekranie i tylko dwukrotnie miał możliwość zagrać razem ze swoim ojcem w filmie "Rocky V" i "Tunel".

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty