Gwiazdy, których czas nie oszczędził

Popularni aktorzy i muzycy powinni dbać o własny wygląd zewnętrzny, ponieważ od tego zależy ich kariera i popularność, co w końcu wpływa na ich stan finansowy. Jednak tutaj mają do czynienia z problemem, który trudno rozwiązać, ponieważ żadne pieniądze nie mogą zmienić genów.

Dlatego nie można skierować proces dorastania, a następnie starzenia w odpowiednim kierunku – te procesy następują jeden po drugim zgodnie z własnym schematem. Dlatego czasami możemy obserwować, że niektóre gwiazdy wraz z wiekiem stają się bardziej atrakcyjnymi niż w młodości, nabywają szlachetności, inni natomiast wraz z wiekiem zaczynają wyglądać bardzo źle.

Wygląd zewnętrzny niektórych gwiazd zmienił się w wyniku zażywania narkotyków, nadużywania alkoholem, licznych operacji plastycznych albo genów.

1. Lindsay Lohan

Ta miłośniczka różnych imprez niegdyś była najbardziej utalentowaną aktorką Hollywood...

lindsi lohan 1

Dopóki nadużywanie alkoholem i zażywanie narkotyków nie doprowadziło ją do centrum rehabilitacyjnego i więzienia. Dziś Lindsay wygląda jak poszarpana narkomanka w wieku średnim, chociaż tak naprawdę ukończyła dopiero 30 lat.

lindsi lohan 2

2. Brendan Fraser

Niegdyś Brendan był wspaniałym zwłaszcza w filmie "George prosto z drzewa".

brendan freyzer 1

Tak on wygląda dziś.

Główny bohater trylogii "Mumia" widocznie się zmienił od tego czasu.

brendan freyzer 2

3. Meg Ryan

Gwiazda wielu romantycznych filmów, Meg Ryan była niegdyś najatrakcyjniejszą i najbardziej pożądaną blondynką Hollywood.

meg rayan 1

W wyniku licznych operacji plastycznych dziś ją trudno poznać.

meg rayan 2

4. Keith Richards

Niezwykłe refreny gitarowe zdobyły mu 4 miejsce na liście 100 najlepszych gitarzystów wszech czasów na podstawie wersji magazynu Rolling Stone.

keyt richards 1

Legenda rock and roll prowadzi napięty tryb życia, wieloletnie palenie, ciągle trwające imprezy nie dodali uroku niegdyś atrakcyjnemu młodemu człowiekowi. On skończył 73 lata i nadal jest wspaniałym gitarzystą.

keyt richards 2

5. Macaulay Culkin

Takiego sympatycznego 10-letniego chłopaka zobaczył cały świat w 1990 roku w super popularnej komedii bożonarodzeniowej.

makoley kalkin 1

Tak wygląda 36-letni aktor dziś. Bardzo jest podobny do Willem Dafoe?

makoley kalkin 2

6. Tara Reid

Wielu zakochało się w Tarze Reid po tym, gdy zagrała w filmie "American Pie", jednak czas ją nie oszczędził.

tara reyd 1

Jeśli patrzeć na twarz to wszystko jest w porządku, natomiast od szyi i w dół Tara wygląda 20 lat starszą. Jej warto unikać takich strojów kąpielowych.

tara reyd 2

7. Lil’ Kim

Amerykańska hip-hop piosenkarka dosyć często demonstrowała oszałamiające stroje na czerwonym dywanie.

lil kim 1

Lil’ Kim zawsze eksperymentowała ze swoim wyglądem zewnętrznym, ale tym razem chyba nieco przesadziła z chirurgią plastyczną.

lil kim 2

8. Mickey Rourke

W latach 80 Mickey był bardzo atrakcyjnym facetem i uważał się seks symbolem.

miki rurk 1

W latach 90-tych nastąpiła przerwa w jego karierze aktorskiej, więc on się poświęcił boksowi, co negatywnie wpłynęło na jego wygląd zewnętrzny. Na tyle, że musiał kardynalnie zmieniać twarz. Chirurgom nie udało się przywrócić byłego uroku Mickey Rourke.

miki rurk 2

9. Britney Spears

Takim miłym stworzeniem była młoda Britney Spears w 1999 roku, gdy wtargnęła się na olimp piosenkarski.

britni spirs 1

Dziś 35-letnia Britney pozostaje nadal blondynką, jednak szereg wzlotów i upadków, które towarzyszyły jej, prawdopodobnie zmęczyły gwiazdę – w jej spojrzeniu można zauważyć straszne zmęczenie, którego nie można się pozbyć nawet za pomocą chirurgów plastycznych.

britni spirs 2

10. Val Kilmer

Niegdyś Val Kilmer zdobył miliony serc...

vel kilmer 1

Jednak ostatnio bardzo przytył i nie wiadomo gdzie pogubił swój urok, w związku z czym był zmuszony pożegnać się z karierą aktorską.

vel kilmer 2

11. Ozzy Osbourne

Ten młody atrakcyjny chłopak we fryzurze hippie– to Ozzy Osbourne w roku 1974.

ozzi osborn 1

Lata nadużywania alkoholem i antydepresantami nie mogły nie wpłynąć negatywnie na wygląd zewnętrzny, więc przesadzimy, jeśli powiemy, ze Ozzy Osbourne – to ładnie starzejący się mężczyzna, chociaż nie można nazwać go ruiną.

ozzi osborn 2

12. Sarah Jessica Parker

Sarah Jessica Parker zawsze miała specyficzny wygląd zewnętrzny, według niektórych była interesującą, natomiast na podstawie sondażu przeprowadzonego przez magazyn Maxim, czytelnikami, którego są przede wszystkim mężczyźni, Sarah w roku 2007 była nazwana najbardziej nieseksowną kobietą. To jest śmieszne ze względu na to, że to właśnie Parker zagrała jedną z głównych bohaterek w serialu "Seks w wielkim mieście".

sara dzhessika parker 1

Dziś możemy zobaczyć, że jej podbródek z każdym rokiem staje się coraz ostrzejszy, a oczy coraz mniejsze, co nie dodaje jej uroku.

sara dzhessika parker 2

13. Axl Rose

Frontman Guns N’Roses jeden z najlepszych rock-muzyków zgodnie z wersją magazynu Rolling Stone , Alx Rose był bardzo atrakcyjnym w latach 80-ch.

eksl rouz 1

Po rozpadzie zespołu Axl Rose w 2000 roku zebrał nowy zespół, jednak po siedmioletniej przerwie nieprzyjemnie zdziwił swoich fanów, ponieważ przybrał kilkadziesiąt zbędnych kilogramów.

eksl rouz 2

14. John Travolta

John Travolta był bardzo smukłym i szczupłym w młodości, wspaniale tańczył.

dzhon travolta 1

W ciągu ostatnich kilku lat bardzo przytył i w Hollywood ma sławę faceta, który dziwnie żartuje.

dzhon travolta 2

15. Madonna

Pop diwa byłą gorącą sztuczką w latach 80-90.

madonna 1

Jednak bez dużej ilości makijażu można śmiała powiedzieć, że nadmiar operacji plastycznych może być niebezpieczny dla wyglądu zewnętrznego.

madonna 2

16. Pamela Anderson

Najbardziej seksowna ze wszystkich ratowników "Słonecznego patrolu" i jaskrawa gwiazda Playboy , w latach 90-ch Pamela Anderson była bardzo popularną wśród mężczyzn planety.

pamela anderson 1

Próbując zatrzymać swój były urok, 49-letnia Pamela udała się do chirurgów plastycznych, jednak lata imprez sprawiły, że aktorka wygląda kilka lat starszą.

pamela anderson 2

17. Haley Joel Osment

Młoda gwiazda filmu "Szósty zmysł" zmusił widzów martwić się losem swego bohatera, który widział zmarłych. Jednak czas nie oszczędził maleńkiego Haley Joel , który przekształcił się z ładniutkiego chłopczyka na Danny DeVito.

heyli dzhoel osment 1
heyli dzhoel osment 2

18. Courtney Love

Solistka i gitarzystka zespołu Hole i wdowa legendarnego Kurta Cobaina była gwiazdą grunge i alternatywnego rocka.

kortni lav 1

Niestety zażywanie narkotyków i długie depresje zniszczyły urok i urodę 52-letniej diwy rock.

kortni lav 2

19. Matthew Perry

Jeden z najbardziej uroczych "Przyjaciół" i sąsiad killera z filmu "Jak ugryźć 10 milionów" niegdyś był bardzo atrakcyjnym młodym mężczyzną.

metyu perri 1

Jednak z czasem bardzo przytył i zaczął nadużywać vicodinę. Więc dziś nie pozostało ani śladu po jego byłym uroku.

metyu perri 2

20. Janice Dickinson

Janice Dickinson uważa, że jest pierwszą super modelką na świecie. Jeśli tak jednak nie jest, to 37 okładek Vogue w wieku 23 lat – sprawiają wrażenie.

dzhenis dikinson 1

Niestety, uroda nie jest wieczną i w tym można się przekonać patrząc na zdjęcie modelki dziś. Dużo plastycznych operacji, które miały zachować jej urodę, miały odwrotny efekt i po byłej urodzie nie pozostało ani śladu.

dzhenis dikinson 2

21. Gerard Depardieu

Nie można powiedzieć, że Gerard Depardieu był atrakcyjnym mężczyzną: duży nos, wyciągnięta twarz i olbrzymi podbródek, plus charakter awanturnika nie sprawiały, że był idealnym mężczyzną. Jednak bez wątpienia był utalentowanym.

zherar deparde 1

W związku z tym, że lubi dobrze i dużo zjeść, przekształcił się na bardzo olbrzyma, a wybuchowy temperament negatywnie wpłynął na wyraz twarzy.

zherar deparde 2
źródło:Pressroomvip
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty