Haft
Haft matematyczny – bardzo ciekawa, niezwykła technika. Wielu zdaje się, że stworzyć w tej technice pełnowartościowy obraz bardzo jest skomplikowano, jednak to całkiem nie tak.
Haft atłaskowy – zostaje aktualnym i dziś. Ten sposób zrobić rzecz niepowtarzalną nie ma sobie równych. Przecież za pomocą haftu atłaskowego można stwarzać całe obrazy! Spróbujemy nauczyć się głównym przyjęciom tej techniki.
Na pewno nie wszystkim wiadomo, co to takiego haft monochromatyczny. Przecież ten rodzaj rękodzielnictwa jest jednym z bardzo ciekawych rodzajów haftu! Natomiast ci, którzy spróbowali tego stylu haftu, mogą nazwać się prawdziwymi mistrzyniami.
Haft kryształkowy – nowy rodzaj rękodzielnictwa, co już zdążył zebrać armię zwolenników. Jeśli też chcecie spróbować swoje siły w stworzeniu obrazów z kryształów, polecamy poprzednie uściślić technikę wykonania haftu kryształkowego.
Każda kobieta może stworzyć unikalne rzeczy, których nie kupisz w butiku. "Jak właśnie"? Po prostu! Dlatego są potrzebne tylko koraliki, nici, wasza fantazja. A z instrukcją takiego haftu można zapoznać się w artykule.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty