Haft na dżinsach – zdobienie odzieży za pomocą wyszywania

haft na dżinsach

Przez długi okres dżinsy są atrybutem niezaprzeczalnie modnym i niezbędnym do tworzenia stylowych wizerunków. Bez nich nie można stworzyć looku w stylu casual i grunge. Dziś są one uważane za must have każdej fashionistki. Bez wątpliwości prawie nie znaleźć dziewczyny, u której w szafie nie ma przynajmniej pary dżinsów. Jest to uniwersalne ubranie, bo znakomicie nadaje się niemal do wszystkich sytuacji.

Odkąd kanony mody stały się bardziej lojalne, w tym elemencie odzieży można chodzić nawet na spotkania biznesowe. Jednak w ostatnich czasach stały się modne dżinsy w różnych fasonach i o niezwykłym zdobieniu. Dziś porozmawiamy o damskich dżinsach z haftem.

Haftowane dżinsy jako trend roku

Jednym z głównych trendów sezonu jest haft. Także nie jest tajemnicą, że dżinsy jest modną rzeczą w każdym sezonie, nic więc dziwnego, że projektanci postanowili połączyć te dwa trendy. Mimo, że czasy eleganckich strojów, wyszywanych cekinami, srebrem i złotem minęły, haft odzyskał pozycję lidera na liście przebojów. Taki wyrazisty element stylizacji z pewnością przypadnie do gustu wielu przedstawicielkom płci pięknej. Spodnie dżinsowe z haftem mogą być prezentowane w różnych wariantach designu, aby każda fashionistka mogła dobrać sobie stylowy model. Więc możesz według własnego uznania wybrać takie odmiany haftu:

  • flora;
  • fauna;
  • różne abstrakcyjne motywy.

Warto zauważyć, że dżinsy również mogą być haftowane cekinami. Jednak warto wybierać materiały wyłącznie wysokiej jakości. Najlepiej jeśli będą brendowe. Najważniejsze należy pamiętać, że jeśli zdecydujesz się na dżinsy z haftem, to nie warto przesadzać z dużą ilością różnorodnych wydruków. One same w sobie staną się atutem looku, a uzupełnić je będzie można nawet najprostszą koszulą, t-shirtem lub koszulką. Niezwykle stylowo haft także będzie wyglądał na twoich podartych dżinsach.

haftowane dżinsy 1 haftowane dżinsy 2 haftowane dżinsy 3
haftowane dżinsy 4 haftowane dżinsy 5 haftowane dżinsy 6
haftowane dżinsy 7 haftowane dżinsy 8 haftowane dżinsy 9
 
Powiązane artykuły:
Współczesne rodzaje tkanin i włókien – co to jest tkanina Marchiano?
Marchiano — syntetyczna tkanina, co pomaga skórze oddychać, materiał porównywalny po blasku z naturalnymi tkankami. Wygodna, ozdobna, niewybredna w odejściu zapadła wielu dziewczynom, na pewno ona spodoba się i wam.
Rodzaje dołów sukni
Dla stworzenia efekciarskiego obrazu należy przykładać uwagę do wszystkiego, w tej liczbie na dół sukni. Ten detal zdolny przekształcić swoją posiadaczkę, rozstawić akcenty w obrazie i nawet wizualnie skorygować figurę.
Strój neoprenowy – lekki sposób na odchudzanie
Chcąc domagać się wyniku, nie dokładając wysiłków szczególnych, kobiety gotowe eksperymentować. Jednym z pomagierów w pragnieniu stać się smukłą, zgłasza się strój neoprenowy na odchudzanie.
Jak poprawnie złożyć koszulki?
Lecz daleko nie każda współczesna modna kobieta umie poprawnie i szybko składać koszulki, no tak, żeby po tym one zostawały bez fałdów. Naprawdę tu nie ma nic skomplikowanego.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty