Hitowe paznokcie domowym sposobem – jak wykonać matowe paznokcie?

jak wykonać matowe paznokcie

Hitowy manicure już się znudził współczesnym kobietom, dokładnie wyrażony połysk już nie na czasie. Z tego więc powodu wiele kobiet poszukuje prostych technik jak wykonać matowe paznokcie. Wyglądają bardziej ciekawie i elegancko, drogo, wytwornie, zwłaszcza jeśli chodzi o jaskrawe i ciemne kolory. Również na matowych paznokciach bardzo ładnie wygląda jak design prosty, tak i skomplikowany neil-art.

Jak wykonać matowe paznokcie domowym sposobem samodzielnie?

Wykorzystując zwykłe lakiery otrzymać pożądany efekt można za pomocą 4 metod.

Najprostszy wariant, jak wykonać matowe paznokcie domowym sposobem, polega na kupieniu lakieru bez połysku. Kosztują nieco drożej, ale znacznie ułatwiają zadanie.

Drugi, prosty sposób – kupić matowe finiszowe pokrycie. Specjalny przeźroczysty składnik usunie połysk z dowolnego standardowego lakieru. Również istnieje metoda za pomocą pary wodnej. Na początku należy ugotować wodę w garnku lub czajniku – zrobić banię parową. Następnie dokonujemy poetapowego umalowania paznokci. Po naniesieniu lakieru na 1-2 paznokcie, trzeba od razu, nie czekając na to zanim wyschnie lakier, umieścić paznokcie na odległości 15-20 cm nad parą. W taki sam sposób matowana jest reszta paznokci. Ostatnia, czwarta technologia, przewiduje dodanie do lakieru krochmalu. Najważniejsze, aby zdążyć szybko umalować paznokcie, ponieważ mieszanka bardzo szybko staje się gęsta.

Jak wykonać matowe paznokcie do manicure za pomocą lakieru żelowego?

jak wykonać matowe paznokcie w domu

W danym wypadku istnieje kilka metod usunięcia połysku:

  1. Skorzystać z gotowego matowego szellakieru (shellac).
  2. Wsypać puder akrylowy z efektem aksamitowego piasku na wilgotne finiszowe pokrycie, a potem suszymy za pomocą lampy.
  3. Użyć topu matowego jak do zwykłych lakierów.
  4. Szlifujemy górną warstwę lakieru żelowego za pomocą baff (pilnika) 180-220 gret. Podczas stosowania owej metody najlepiej pokrywać paznokcie 2 warstwami szellakieru.
  5. Nanieś na top matowy specjalny pył matowy.
 
Powiązane artykuły:
Akcesoria potrzebne do przedłużania paznokci metodą akrylową – zestaw startowy dla początkujących
Chcecie robić zwiększanie samodzielnie, czy zamierzacie zarabiać sztuką modelarstwa paznokci? Chcecie spisać dokładny spis koniecznych materiałów i sprzętu? Z artykułem sprawicie się do 2 razy szybciej.Tu są przelane wszystkie potrzebne przedmioty.
Co jest potrzebne do przedłużania paznokci żelem – osobisty salon manicure w domu
Zamierzacie nauczyć się zwiększania żelem? Już wydzieliłyście konieczną sumę dla kupna narzędzi i materiałów, lecz boicie się przekroczyć ustalony budżet? Proponowany artykuł pomoże wam spisać rzeczywiście konieczne przedmioty.
Palec na dłoni spuchł bez powodu – co wygląd rąk mówi o twoim zdrowiu?
Czasami myślimy, że nabrzmiały palec na ręce nie potrzebuje tego, żeby zwracać na ten symptom uwagę. Lecz to głęboki błąd. Przyczyn, po których brzękną palce rąk jest dosyć dużo i nie wszystkie one mogą powstawać od zewnętrznego działania.
Przyczyny powstania brodawek na palcach rąk, czyli drogi zakażenia wirusem HPV
Pojawienie się nieprzyjemnych utworzeń staje się prawdziwym problemem i przesłanką dla rozwoju kompleksów jak u dzieci, tak i u dorosłych. Żeby nie dopuścić do utworzenia się brodawek, rekomendujemy dowiedzieć się o czynnikach, co prowokują ich pojawienie się na skórze rąk.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty