Hollywoodzcy tatusiowie i ich seksualni synowie

Oni chyba nie mają trudności materialnych, już od najmłodszych lat mają konto w szwajcarskim banku, a w garażu stoi Porsche Cayenne.

Co do danych zewnętrznych, nawet jeśli ich brakuje, pieniądze rodziców i profesjonalni chirurdzy plastyczni czynią cuda. Ale teraz nie o tym, a o tym, że pięknym ludziom (w naszym przypadku gwiazdom) rodzą się nie mniej urocze dzieci. Ci przystojni mężczyźni wiedzą, jak rozpalić kobiece serca, i te, które mają 20 lat, i te, które już przekroczyły czterdziestkę. "Gorący" ojcowie mają nie mniej oszałamiających synów.

1. Brooklyn Beckham

bekhem

Jego ojciec, David, jest jednym z najseksowniejszych mężczyzn na świecie, a jego starszy syn stopniowo przejął ten tytuł ojca.

2. Chet Hanks

henks

Tom Hanks chyba jest najmilszą gwiazdą hollywoodzką płci męskiej. Do tego ma wspaniały wygląd. Syn gwiazd najwyraźniej odziedziczył po ojcu geny. Przy okazji, Chet teraz jest bardziej sławny niż jego brat Colin.

3. Scott Eastwood

istvud

W młodym Clincie Eastwoodzie chyba były zakochane wszystkie dziewczyny. Poczekaj! Nie widziałeś jego syna. On nie tylko jest zapotrzebowany jako model, ale dzięki swojemu znakomitemu wyglądowi i talentowi występuje w filmach.

4. John Lowe

lou

Kiedyś każda dziewczyna chciała być razem z Robem. Teraz jego syn odebrał sobie część popularności ojca.

5. Patrick Schwarzenegger

shvarcenegger

Niezwykle utalentowany aktor, bodidilder, gubernator Kalifornii Arnie ma niebieskookiego syna o oszałamiającym wyglądzie.

6. Bill Skarsgard

skarsgard

Stellan odniósł sukces w karierze filmowej. Ponadto ten mężczyzna ma dwóch uroczych synów. Prawdopodobnie słyszałaś o Aleksandrze Skarsgardzie, ale nie mniej słąwny jest jego brat Bill, znany z roli Romana Godfreya w serialu "Hemlock Grove".

7. Trey Smith

smit

Willa Smitha można nazwać Benjaminem Buttonem Hollywooda. On nigdy się nie starzeje, a z każdym rokiem wygląda coraz młodziej. W pierwszym małżeństwie z Sheree Fletcher ma uroczego syna Treya, który często widuje się z ojcem.

8. Sean Brosnan

brosnan

Najlepszy James Bond naszego czasu – Pierce Brosnan. W małżeństwie z Kasandrą Harris urodził przystojnego syna Seana, który w 2012 roku wykonał główną rolę w fantastycznym filmie akcji "Inwazja z zewnątrz".

9. Max Irons

ayrons

Przez dziesięciolecia Jeremy Irons nosił tytuł głównej brytyjskiej gwiazdy filmowej. Teraz palmę pierwszeństwa przekazał swemu dziecku. Max jest najbardziej znany z roli Henry'ego w thrillerze "Czerwony kapturek".

10. Rafferty Law

lou2

Jude Law złamał nie jedno kobiece serce. Jeszcze wczoraj był nazywany najseksowniejszym mężczyzną na świecie, ale wygląda na to, że teraz ten tytuł przechodzi na jego syna. Obecnie Rafferty podbija fashion biznes. Nawiasem mówiąc, zadebiutował na londyńskim pokazie marki DKNY.

11. Ray Nicholson

nikolson

Jack Nicholson – jeden z niewielu aktorów, którym trzykrotnie przyznano "Oscara". Do tego to osobowość wszechstronnie rozwinięta. Jego syn również jest nie tylko utalentowanym aktorem. Jeszcze pracuje jako asystent reżysera.

12. Jack Quaid

kueyd

Dennis Quaid znany jest z tego, że jest równie dobry zarówno w melodramacie, i w komedii. A jego 25-letni syn Jack najbardziej znany z roli Marvel w filmie "igrzyska śmierci".

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty