Idealna figura dla dziewczyny – cechy pięknej sylwetki

idealna figura dla dziewczyny

Każda z nas marzy o idealnej figurze. Na słowach, czy na działaniach, ale ogromna ilość naszego czasu poświęca się właśnie temu tematowi. Jeśli pomyśleć, że wszystko co robimy, tak czy inaczej jest dążeniem do idealnego wyglądu zewnętrznego, przecież nie ma nic ważniejszego dla kobiety, aniżeli uznanie mężczyzn. Jednak jaka powinna być idealna figura, czy trzeba słuchać opinii modnych magazynów, własnych uprzedzeń, danych statystyki lub preferencji mężczyzn? Rozpatrzymy pojęcie najbardziej idealnej figury z różnych stron.

90-60-90 - idealna figura?

Zazdroszcząc podziwiamy "idealne" figury top modelek na okładkach kolorowych magazynów, a te które są silniejsze jeszcze tracą swoją energię na ciężkie diety, żeby maksymalnie zbliżyć się do parametrów bożków, a niektóre nawet doprowadzają siebie do anoreksji. I co otrzymujemy w wyniku? Wątpliwe czy kobieta, która w ciągu tygodnia zjada jedną trawkę, może zachowywać się lekko i ochoczo na randze z mężczyzną.Już bardzo ciężko jej będzie beztrosko uśmiechać się. A jak okazało się, że mężczyźni całkiem nie cieszą się chuderlawymi figurami top modelek. Parametry 90-60-90 czy współczesne wzmocnione - 80-50-80 całkiem nie wyglądają świetnie, a dawno wiadomo, że przedstawiciele silnej połowy ludzkości podświadomie sami tego nie zauważając patrzą na kobietę jak na kontynuatora rodzaju i wybierają tą, parametry której same za siebie mówią o gotowości i zdolności do rodzenia. Na podstawie statystyki idealne proporcje kobiecego ciała są:

  • piersi - minimum B, a lepiej - C i to bez względu na wzrost pani;
  • wzrost - mężczyźni zgodzili się, że 175 cm - to ich ideał (jeśli zwyczajnie wzrost mężczyzny pozwala na obecność takiej dziewczyny);
  • nogi - wiele mężczyzn zwracają uwagę na nogi kobiety; jeśli u ciebie krzywe (przepraszam, ale to się zdarza) nogi to zrób wszystko co możliwe, żeby twoja garderoba nie wydawała tej wady; "okien" między nóżkami musi być, w ideale cztery - między palcami i kostkami, w górze między łydkami, obok kolan w dolnej części uda i "okienko" w górnej części ud;
  • pośladki - nie krępuj się dużych pośladków, mężczyznom one podobają się, a ty przecież właśnie im chcesz się spodobać; w ideale pośladki muszą wypinać na 25-30 cm, a lepiej jeśli to łączy się z lekkim wygięciem grzbietu;
  • różnica między talią i biodrami musi składać się od 25 cm, a między talią i piersiami musi być - minimum 20 cm;
Czego nie trzeba robić?

I jeszcze jedna poprawka. Mężczyznom całkiem nie podobają się napompowane, z jawnie wydzielającymi się mięśniami kobiety.Toż fanatyczne zajęcia fitnessom i nabycie idealnej figury delikatnie mówiąc nie łączą się, a także panie z krótkimi włosami, piercingami i tatuażami. Wszystko to wskazuje, że są zbyt niezależne, samodzielne kobiety. I nie zapominamy o funkcji "narodzenia".Dla mężczyzny idealna figura dla dziewczyny to ta, cechy pięknej sylwetkico najbardziej kobieca, promieniująca dobro i ciepło, pokazuje zdolność zapewnić komfort w domu.

Idealne figury u gwiazd, a także od czego zmieniają się uzależnienia?

Obecnie właścicielką idealnej figury jest uważana brytyjska aktorka Kelly Brook. Ona ma trzeci rozmiar piersi, różnica między talią i biodrami składa 25 cm, a także są wypukłe pośladki. I do tego dnia jest uważana za idealny wygląd zewnętrzny Marilyn Monroe, a u niej całkiem niemodelowa chudość. Właśnie jej rozmiar odzieży (46!) mężczyżni uznały za ideał. Poza tym psycholodzy zauważyli taki wzór, że myśl o tym jaka figura jest idealna różni się zależnie od środowiska przyrodniczego, a mianowicie ekonomicznej sytuacji. W kwitnące czasy jest popularna chudość. Mężczyźni wybierają panie, które mogą obronić i chronić, a kiedy przychodzi czas zacisnąć pasek oni ciągną do kobiet ze zdrową figurą, u których mniejsze ryzyko zachorowań, które zdolne zabezpieczyć są zdrowym potomstwem i stworzyć atmosferę dobrego samopoczucia w domu.

 
Powiązane artykuły:
Kilka podstawowych sposobów jak się pozbyć zbędnej wagi?
Przyczyn powstania zbędnej wagi jest dużo, ale żeby pomyślnie pozbywać się tłuszczu należy wiedzieć, dlaczego tak stało się. Znając przyczynę tego pytania, możemy o wiele szybciej i prościej je rozstrzygnąć.
Fitness - domowy zestaw ćwiczeń
Uprawianie fitnessu w domowych warunkach, na życzenie można przekształcić na pełnowartościowy trening za pomocą koniecznego inwentarza. Fit ball i hantle pomogą urozmaicać fizyczne ćwiczenia i zwiększyć efekt od obciążeń.
Najbardziej  skuteczny sposób na usunięcie brzuszka i spalenie boczków
Dosięgnąć żądanych proporcji da siłę każdej z nas. Dopiero za kilka tygodni za pomocą starannych fizycznych ćwiczeń, odpowiedniego żywienia i wielu innych czynników, można dosięgnąć pożądanego wyniku. O tym i nie tylko, opowie ten artykuł.
Nadwaga - przyczyny i niebezpieczeństwa
Nadwaga jest przyczyną złego zdrowia, wyglądu zewnętrznego i niskiej samooceny. Czasami trudno sobie samej przyznać co jest prawdziwą przyczyną jej obecności, lecz to jest ważne, żeby pozbyć się nienawistnych kilogramów.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty