Idealna figura według mężczyzn, czyli doskonałość męskim okiem

idealna figura według mężczyzn

Prawie każda szanująca się kobieta znajduje w swoje figurze jakąś niedużą wadę, dlatego jej się zawsze wydaje, że ona jest daleka od doskonałości. Zanim z przykrą miną oglądać swoje ciało w lustrze, należy dowiedzieć się, jaka figura zdaniem mężczyzn zasługuje na miano idealnej.

Piękna figura według mężczyzn

Dziennikarze jednego z brytyjskich czasopism przeprowadzili wywiady z ponad setką mężczyzn, aby dowiedzieć się o nowoczesnym wzorcu kobiecej urody. Tak, spieszymy zadowolić tych, którzy cały czas z zapałem starają się schudnąć do międzynarodowego rozmiaru XXS. Wyniki badań wykazały, że silnej części ludzkości podobają się właścicielki bujnych kształtów. Na pierwszym miejscu znalazły się kobiety z 46-m rozmiarem ubrań (to właśnie w tej liście jest Marilyn Monroe).

Jeśli chodzi o najlepszą sylwetkę, to tylko 1% mężczyzn uważa, że nazywać się taką zasługują kształty Kate Moss. Zwolenników rodzaju kształtów jak u Kiry Knightley okazało się trochę więcej: tylko 7%, Gisele Bundchen – tylko 10 %. Pierwsze miejsce i palmę pierwszeństwa otrzymała sylwetka Kelly Brook.

Jak się okazało mężczyźni mają słabość do kobiecego brzuszka, który ich zdaniem wygląda bardziej kusząco niż płaski. A wyraźne kształty ukochanej uznają za oczywistą oznakę zdrowia.

Warto zauważyć, że niemieccy naukowcy udowodnili, że faceci obdarzają względami panie z typem sylwetki "gruszka". Właśnie takie przedstawicielki płci pięknej są bardziej lubiane niż szczupłe, ale z dużym biustem (dziewczyny Barbie) i kobiety z wysportowaną sylwetką i długimi nogami.

Mało tego, warto zwrócić uwagę na opinie mężczyzn na temat kobiet według sondażu:

  • 75% przyznało, że jest dla nich ważny rozmiar ubrania swojej partnerki;
  • 60% zgodziliby się na zerwanie stosunków, gdyby druga połowa przytyła więcej niż 3 rozmiary;
  • 10% – o 2 rozmiary;
  • 1% – o jeden.
 
Powiązane artykuły:
Ideał kobiecego piękna – na co mężczyźni zwracają uwagę w pierwszej kolejności?
W tym artykule opowiemy - co mężczyźni baczą w pierwszej kolejności przy spotkaniu z kobietą i które detale w jej wyglądzie zewnętrznym mają ważne znaczenie dla przedstawicieli silnej płci?
Tajemnice kobiecej mądrości – jak sprawić przyjemność mężczyźnie?
Na pewno każdej kobiecie chciałoby się stać dla swojego kochanka tą jedyną i niepowtarzalną. Ten artykuł opowie o sekretach, jak przynieść zadowolenie mężczyźnie we wszystkich zakresach stosunków.
Cechy idealnej partnerki – co podoba się facetom w kobietach?
Naturalnie mężczyźni przy pierwszej znajomości oceniają kobietę za pewnymi kryteriami. Ten artykuł odpowie na pytanie - co podoba się mężczyznom w kobietach w pierwszej kolejności i na czym oni zwłaszcza zaostrzają uwagę?
Typy kobiet – jak poznać charakter kobiety?
Pod względem charakteru, życiowych wartości, stylu życia, wyglądu, kobiety są podzielone na kilka typów. Ten artykuł pomoże mężczyznom trochę zorientować się w charakterze kobiety, wychodząc z tej klasyfikacji, którą proponujemy w tym artykule.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty