Idealny wygląd, czyli umiejętność prezentowania siebie

idealny wygląd

Jaki wygląd jest idealny? Na pewno to pytanie nie raz zadawała sobie prawie każda dziewczyna, bo przedstawicielki płci pięknej zawsze dbają o to, czy ich wygląd jest atrakcyjny. Wiele kobiet próbuje za pomocą kosmetyków lub nawet bardziej radykalnych sposobów poprawić kształt swojego nosa, ust, oczu i tak dalej. Ale czy trzeba to robić? Spróbujmy zorientować się w tym, jaki on jest – idealny wygląd i czy istnieje jeden, uniwersalny ideał?

Idealny wygląd dziewczyny

Zgodnie z powszechnie przyjętymi normami sylwetka dziewczyny musi odpowiadać parametrom "90-60-90", twarz – owalna, pulchne usta, oczy w kształcie migdałów... W sumie można śmiało powiedzieć, że nie ma na ziemi człowieka, który w pełni spełniałby określone parametry – coś jednak będzie wykraczało poza „normy”. Czy to oznacza, że doskonałego kobiecego wyglądu nie istnieje? Nie, raczej tu chodzi o to, że idealny wizerunek dla każdego jest swój, indywidualny.

Na przykład według wielu sondaży społecznych można zrozumieć, że mężczyzn nieszczególnie kuszą osoby z parametrami "90-60-90". Niektórzy nawet wręcz przeciwnie lubią "puszyste" kobiety. Wszystko jest bardzo względne. Dziewczyny o idealnym wyglądzie oczywiście istnieją. Na przykład Angelina Jolie znana jest na całym świecie jako jedna z najbardziej uroczych kobiet. Ale tu nie chodzi tylko o to, że ona dobrze wygląda, ale i w to, że ona wie jak skutecznie zaprezentować siebie.

Więc jeśli zastanawiasz się, jak zrobić swój wygląd idealnym, to nie trać całego czasu na maseczki do twarzy i nieustanną pielęgnację swojego ciała, lecz nie zapomnij zwrócić uwagi i na to, czy ty czarująco się uśmiechasz, czy pięknie chodzisz, jaki masz najczęściej wyraz twarzy. To jest niemniej ważne niż dbanie o siebie. I jeśli chcesz być kobietą o doskonałym wyglądzie, to należy zwrócić uwagę nie tylko na zewnętrzne aspekty, ale i wewnętrzne. Kiedy szczerze, szeroko się uśmiechasz, roztaczasz pozytywną energię, to nikt nie zauważy, że masz wąskie usta lub głęboko osadzone oczy – staraj się zamieniać swoje pozorne wady w atuty wyglądu.

idealny wygląd 1 idealny wygląd 2 idealny wygląd 3
idealny wygląd 4 idealny wygląd 5 idealny wygląd 6
idealny wygląd 7 idealny wygląd 8 idealny wygląd 9
 
Powiązane artykuły:
Co to jest styl unisex – czyli jak wyglądać elegancko i bezpretensjonalnie?
Wątpliwe czy dziś można spotkać dorosłego człowieka, który by nigdy nie słyszał słowa "unisex". Z innej strony, to absolutnie nie oznacza, że każdy z nas poprawnie rozumie, co kryje się za tym, zdawało się by, prostym pojęciem.
Pończochy i obcasy – charakterystyczne znaki uwodzicielskiego stylu
Dla stworzenia uwodzicielskiego seksualnego obrazu nie znaleźć lepszego wariantu aniżeli pojednanie obcasów i pończoch. Taka kompozycja czyni żeńskie ciało po specjalnemu atrakcyjnym.
Jak poruszać się z gracją? Czyli porady dla tych, którzy chcą nauczyć się ładnie chodzić
Z reguły piękny chód – to wynik długiej i marudnej pracy nad sobą. Dlatego należy wyprodukować w sobie kilka głównych przyzwyczajeń i dziennie wzorować się na nich, w takim razie wynik nie zmusi długo czekać.
Jak zostać zadbaną? Czyli podstawowe zasady kobiecej piękności
Nie każda dziewczyna ma możliwość zawsze ubierać się modnie, lecz absolutnie każda przedstawicielka płci pięknej musi wyglądać przypilnowanie, ponieważ nawet nówki nie uratują swojej posiadaczki, jeśli ona nie śledzi za sobą.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty