Inne
Jednoroczny wiek dla dziecka – przejściowy etap, kiedy zakończają piersiowe wykarmianie i jego stopniowo załączają do dorosłego pokarmu. O pełnej dorosłej racji jeszcze nie chodzi i mamie zdarzy się pogłowić nad jadłospisem dla bobasa.
Kompot – smaczny i pożyteczny napój, który można proponować dzieciom do roku, zaczynając od piersiowego wieku. W zimie, kiedy nie ma świeżych owoców można gotować kompot z suszów, na przykład z suszonych śliwek.
Śniadanie to konieczna składowa racji dziecka. Powinno być sytne, pożyteczne i smaczne. Od tego jak dziecko pojadło z rana będzie zależało jego samopoczucie, zdolność do pracy i aktywność. Toż rodzicom należy wziąć na uzbrojenie kilka przepisów.
Większość pediatrów i diabetologów pochyla się do konieczności 5-krotnego jedzenia dla dzieci. Jednym z części trybu odżywiania jest podwieczorek i u rodziców powstaje kwestia - czym karmić bobasy na podwieczorek? Opowiemy w naszym artykule.
Pytanie "co przygotować na kolację?" zwłaszcza ostro stoi u mam, które muszą przygotować dziecku coś nie tylko smaczne, ale i pożyteczne. Do każdego jedzenia z bobasem trzeba podchodzić serio. O tym opowiemy w naszym artykule.
Dziecko do 2 lat już na pewno skosztowało wielu potraw i produktów oraz sformowało własne przewagi w pokarmie. Jednak do dorosłego pokarmu on jest jeszcze niegotowy. Czym karmić dziecko? Czytamy dalej w naszym artykule.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty