Inne zwierzęta
Fretka – dość niewybredny wychowanek, nie wymagający dużo uwagi i szczególnego obejścia, nie wydający szumu i innych niewygód. Jak poprawnie opiekować się fretką? O tym opowiemy w naszym nowym artykule.
Żeby urozmaicać ludność akwarium można dokwaterować do rybek, ślimaków - ampularię. Ci mieszkańcy to doskonali pomagierzy we wsparciu czystości w akwarium i przy tym absolutnie niewybredne w obejściu i życzliwe w stosunku do rybek.
Dla każdego rodzaju ślimaków racja powinna być indywidualną, jednak wszystkim w pierwszej kolejności jest potrzebne calcium. O tym czym trzeba karmić domowe ślimaki czytamy w nowym artykule.
Ślimaki dziwią nas swoją niezwykłą anatomią, nie mniej dziwny jest ich proces rozmnażania. W naszym nowym artykule opowiemy jak mnożą się najbardziej rozpowszechnione rodzaje domowych ślimaków.
Coraz częściej w naszych domach pojawiają się tacy dziwni wychowankowie jak domowe ślimaki – ciche, pocieszne i niewybredne. W artykule opowiemy o właściwościach obejścia za najbardziej rozpowszechnionymi ich rodzajami.
Bardzo często, odmawiamy sobie zadowolenia posiadania domowego zwierzęcia, ponieważ mamy zbyt malutkie mieszkanie. Jednak jest rozwiązanie problemu - możecie wziąć całkiem malutką istotę. Opowiemy o najmniejszych domowych pupilach.
Zwierzęta domowe stają się prawdziwymi członkami naszych rodzin i czasem pozwalamy im za dużo: sypiać na naszym łóżku, całować się z nami i jeść ze stołu. I wiele osób nawet nie zastanawia się o tym, że niektóre produkty są niebezpieczne dla braci mniejszych.
Jeśli nie wyobrażacie sobie swojego życia bez domowego zwierzęcia, a ucieleśnić się marzeniu przeszkadza alergia, warto zwrócić uwagę na tych wychowanków, które jej nie wywołują. W naszym artykule opowiemy, jakie zwierzęta mogą zostać przyjaciółmi alergika.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty