Instagram podbił nowy trend – tatuaże z twarzami gwiazd!

Tatuaże z wizerunkiem twarzy ludzkich były popularne kilka lat temu wśród przestępców. Teraz są bardzo popularne w Instagramie, przyciągają uwagę młodzieży i gwiazd mediów społecznościowych!

Wiek sieci społecznych zmienił ludzi nie do poznania – zdobywają popularność najbardziej szalone trendy z przeszłości, które jeszcze wczoraj były objawami złego gustu. Czy ktoś może na przykład wyobrazić sobie, że tatuaże wykonane na podstawie zdjęcia znów znajdą miłośników?

trend

Przy czym bohaterami tatuażów stają się wcale nie ich ukochane żony lub dzieci, jak to było kiedyś popularne wśród więźniów. Zmienił się sam kontyngent wielbicieli takich tatuaży – teraz to młodzi chłopcy i dziewczyny, którzy marzą, aby zdobyć jak najwięcej subskrybentów w sieciach społecznościowych.

gaga

Na modnych tatuażach teraz przedstawione nie chińskie znaki lub kwiatowe wzory, a twarzy celebrytów. Tatuują Kanye Westa, Britney Spears i innych gwiazd – wszystkimi tymi obrazami pokrywają ręce, nogi lub plecy, aby zaskoczyć innych i przyciągnąć do siebie uwagę.

britni

Nie wiadomo, jak sami gwiazdy odnoszą się do nowego trendu. Ale ich fani na pewno są szczęśliwi, bo do tego, aby zobaczyć swojego idola, nie trzeba wchodzić do internetu lub iść na koncert – wystarczy spojrzeć na rysunek na ciele.

gwiazda

Coraz częściej na takie tatuaże decydują się mężczyźni. Najbardziej popularny stał się obraz amerykańskiej piosenkarki Taylor Swift, co jest zrozumiałe: dziewczyna już drugi rok pozostaje najbardziej dochodową gwiazdą na świecie.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty