Internet zakochał się w psie, który sam chodzi do sklepu

Jeśli wędrówki do sklepu stały się dla ciebie nie do zniesienia, a nawet zmęczyły cię zakupy w internecie, to wiemy czego ci brakuje do pełni szczęścia – psa, który sam będzie chodzić na zakupy!

Nie uwierzysz, ale taki istnieje, i ledwo go zobaczywszy w nim zakochali się wszyscy użytkownicy Sieci...

pituko

Poznajcie tego czworonogiego asystenta na imię Pituko, mieszka w brazylijskim mieście Parai, gdzie każdy dzień cieszy właściciela i klientów lokalnego sklepu produktów dla zwierząt domowych.

Okazuje się, że ten mądry maluch codziennie chodzi za zakupy i przynosi do domu pełne siatki, uważając to zajęcie najlepszym sposobem spędzania wolnego czasu.

Internet zakochał się w psie który sam chodzi do sklepu
"Wszyscy znają Pituko – mówi weterynarz sklepu "Agro Pet". – Jego jedzenie jest na górnej półce, dlatego musimy podejść do niego i pomóc je zdjąć. A pies będzie szczekać, dopóki tego nie zrobimy!"

Ale tylko nie pomyśl, że Pituko dają przysmaki za darmo – właściciel sklepu dokładnie prowadzi historię jego zakupów, a następnie gospodarze psa przychodzą i za wszystko płacą.

Internet zakochał się w psie

Ale najpiękniejsze w tej wiadomości jest to, że Pituko z przyjemnością idzie do sklepu nie tylko za swoim ulubionym przysmakiem, a łatwo przyniesie zakupy dla wszystkich kotów, psów i ptaków sąsiadów, jak tylko go o to poproszą!

pies który sam chodzi do sklepu

No a w drodze do domu jego mogą zwabić tylko ważniejsze sprawy...

źródło:Thedodo
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty