Internet zakochał się w szczeniaku, który sprząta po sobie!

To jest szczeniak o imieniu Pablo i jego zdjęciem już kilkanaście tysięcy razy podzielili się użytkownicy sieci internetowej. A wiesz dlaczego?

A dlatego, że Pablo sam sprząta po sobie!

Internet zakochał się w szczeniaku który sprząta po sobie

Ta zabawna historia przydarzyła się niedawno, ale wszystko po kolei...

Internet zakochał się w szczeniaku

Właściciel kundla Pablo – Eslin Hampton z Dantona (Teksas, Stany Zjednoczone) o scenicznym imieniu Billie Band$ przygarnął czworołapego przyjaciela u siebie w domu zaledwie trzy miesiące temu. Jednak ani czasu, ani ochoty na jego wychowanie i tresowanie facet nie miał:

"Pablo zawsze biegał za potrzebą na zewnątrz, a jeśli zdarzało się coś takiego w domu, to ja po prostu brałem papier toaletowy i wycierałem wszystko po nim..."
szczeniak

Nie wiadomo, jak szczeniakowi udało się nauczyć tych czynności od gospodarza lub po prostu on chciał zrobić wrażenie na innych, ale... Niedawno Billie Band$ był w gościnie u swojego przyjaciela. I oczywiście, że psa przez długi czas przebywania w domu należałoby wyprowadzić na dwór. Ale niestety, Pablo nikt nie wyprowadził, i on zrobił kałużę w samym środku łazienki, a następnie rozwinął rolkę papieru toaletowego i próbował samodzielnie wszystko po sobie posprzątać!

sprząta po sobie

Czyż to nie urocze?

szczeniaczek

Pablo zasłużył na twój lajk, tak?

źródło:Metro
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty