Jak budować brazylijskie pośladki w domu? Trening na zaokrągloną i odstającą pupę

jak budować brazylijskie pośladki w domu

Brazylijki zawsze słynęły z pięknych kształtów i szczególnie apetycznych pośladków. Dla wielu kobiet to pewien wzorzec. Jego można osiągnąć. Najważniejsze, aby wiedzieć jak budować brazylijskie pośladki w domu. Ponieważ mięśnie pośladków są duże, nie warto ćwiczyć codziennie, bo mięśnie potrzebują czasu na odpoczynek i regenerację. Czas trwania treningu powinien wynosić 40-60 min. Pierwsze 15 minut należy poświęcić na rozgrzewkę i do tego celu najlepiej nadają się ćwiczenia cardio, takie jak skoki, czy biegi w miejscu. Po tym przejdź do podstawowych ćwiczeń, wykonując je w trzy serie po 15-20 razy.

Jak budować brazylijskie pośladki w domu?

  1. Przysiady z dodatkowym ciężarem. W domu podczas treningu należy używać hantli lub jeśli jest taka możliwość sztangi. Stań prosto, skieruj stopy lekko na zewnątrz. Kucnij, wypinając pośladki do tyłu. Przysiadaj do momentu, aż uda będą równolegle do podłogi. Zwróć uwagę, aby kolana nie wychodziły poza linię palców stóp, a kręgosłup był prosty. Po utrwaleniu pozycji przy wydechu powoli wstawaj.
  2. jak budować brazylijskie pośladki w domu 1
  3. Wypady. Zastanawiając się, jak budować brazylijskie pośladki, warto zatrzymać swoją uwagę na ćwiczeniu, które jest podstawą i daje doskonałe obciążenie. Stań prosto i zrób szeroki krok do przodu, obniżaj się w dół aż do momentu, gdy udo przedniej nogi będzie równolegle do podłogi. Ważne jest, aby utrzymać pozycję z ugiętym pod kątem prostym kolanem przez kilka sekund. Wtedy wstań i powtórz wszystko od początku. Najlepiej wykonywać wypady również z dodatkowym ciężarem.
  4. jak budować brazylijskie pośladki w domu 2
  5. Wymachy nogami. Do wykonania następnego ćwiczenia na brazylijskie pośladki w domu należy stanąć na czworakach. Wykonuj wymachy jedną nogą, odprowadzając ją do tyłu i podnosząc do góry. Po tym podciągnij kolano jak najwyżej do klatki piersiowej i zrób następne powtórzenie.
  6. jak budować brazylijskie pośladki w domu 3
  7. Unoszenie miednicy. To jeszcze jedno skuteczne ćwiczenie na brazylijskie pośladki, do wykonania którego należy położyć się na plecach i ugiąć nogi w kolanach. Zadanie polega na unoszeniu miednicy w górę, aby tułów był wyprostowany. Potem opuść się w dół, ale nie warto stawiać pośladki na podłodze. Aby zwiększyć efekt, weź dodatkowy ciężar, na przykład krążek do sztangi i ustaw go na dole brzucha.
  8. jak budować brazylijskie pośladki w domu 4
  9. Przysiady bułgarskie z hantlami. Weź hantle i stań plecami przed ławką. Jedną nogą zrób krok do przodu, a górną część stopy drugiej nogi połóż na ławce. Hantle trzymaj na dole. Wykonaj przysiad, uginając kolano przedniej nogi tak, aby nie wystawało poza linię palców. Odpychając się piętą od podłogi, wróć do pozycji wejściowej.
  10. jak budować brazylijskie pośladki w domu 5
 
Powiązane artykuły:
Najlepsze ćwiczenia na pośladki. Czyli jak kształtować seksowną pupę?
Chcecie mieć piękne i prężne pośladki, wtedy należy przygotować się do uprawiania sportu. W tym artykule potraficie znaleźć opis głównych reguł treningu, a także przykład efektywnych ćwiczeń.
Sposoby na wyszczuplanie ud – jak schudnąć z nóg w ciągu tygodnia?
Piękne i smukłe nogi - wynik wzmocnionej pracy, którą można wykonywać w domowych warunkach. W tym artykule potraficie dowiedzieć się o tym, co należy robić po to, żeby schudnąć w nogach w krótkim czasie.
Chodzenie na pośladkach – uniwersalne ćwiczenie antycellulitowe
Ćwiczenie "chód na pośladkach" jest pożyteczne jak kobietom, tak i mężczyznom, ponieważ obniża ryzyko powstania wielu chorób moczopłciowego zakresu. Wskutek takiego treningu zwyżkuje aktywność mięśni, usuwa się cellulit.
Ćwiczenia fizyczne na modelowanie okrągłych kształtów – jak powiększyć pośladki?
Piękne, okrągłe pośladki - marzenie wielu dziewczyn. Żeby dosięgnąć takiego wyniku, należy regularnie uprawiać sport. W tym artykule znajdziecie efektywne ćwiczenia, które pozwolą zwiększyć objętość pośladków.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty