Jak być szczęśliwymi całe życie - idealne stosunki

idealne stosunki

Chociaż ludzie mają różne potrzeby, wszyscy szukamy swojej drogi do tego samego celu - poczuć się kochanymi i kochać. Sekret idealnego związku - zachować równowagę pomiędzy "wziąć" i "dawać". W tym artykule pomyślimy: co jest najważniejsze w dobrym związku, jak go uczynić idealnym i zachować na długie lata.

Co jest najważniejsze w idealnym związku?

 1. Miłość do siebie. Zastanawiając się nad tym, jak uczynić stosunki z kochaną osobą lepszymi, w pierwszej kolejności przeanalizuj, jak się czujesz z samą sobą. Nie należy mylić miłości do siebie z egoizmem, ona ma na myśli tylko to, że jest czym ci się podzielić z innymi. Jeśli nie kochasz siebie, to nie potrafisz stać się szczęśliwa. Jeśli nie będziesz szczęśliwa, to nie potrafisz darować prawdziwego szczęścia drugiemu człowiekowi. Jeśli żyjesz tylko dla kochanego, nie myśląc o sobie, to miłość ryzykuje przerosnąć w zależność. Czy to może być przykładem najlepszego związku - wątpliwe.
 2. Niezależność. Ta zasada wychodzi z pierwszej. Być może tobie się wydaje, że niezależność – to brak odpowiedzialności. Ale tak naprawdę, to wolność innego rodzaju - świadomość pełnej odpowiedzialności za swoje życie (wolność od oskarżeń w swoich niepowodzeniach partnera) i w wyniku tego, pragnienie do samorozwoju. Poza tym, z niezależności wychodzi następna zasada idealnego związku.
 3. Wzajemne poszanowanie. Nawet jeśli gorąca miłość, stopniowo zwalnia obroty, wzajemne poszanowanie zdolne jest tworzyć cuda. Dzięki niemu unikniecie drobnych sporów, które osłabiają stosunki, potraficie wysłuchać i pomagać sobie nawzajem.
 4. Zaufanie i wierność. To pomoże, nie tracić energii miłości na podejrzliwości i obrazę. A także daje pewność, tak ważną dla doskonałego związku.
 5. Gotowość zmieniania się. Psychologia dobrych związków - to zrozumienie tego, że kochanego człowieka można zmienić tylko jednym sposobem - zmianą samej siebie. Przecież jego stosunek do ciebie - to odzwierciedlenie twojego stosunku do siebie.
 6. Duchowna bliskość. Ta jakość daje pewność w tym, że w trudnej chwili można się otworzyć między sobą.
 7. Wspólne spędzanie czasu i ogólne wartości. To wspaniałe, kiedy wam dobrze i ciekawie razem, prawda? Wspólne zainteresowania i hobby, jak również ogólne poglądy na życie wzmacniają każdą parę.
 8. Słowa miłości i dotyku. Nie zapominajcie mówić jeden drugiemu o swoich uczuciach i utrzymywać kontakt fizyczny. Potrzeba częściej się przytulać!
 9. Pełne życie seksualne. Nie warto nie doceniać jakości seksu, przecież lepszy seks - jeden z budulców lepszego związku. Dopasowanie temperamentów w łóżku, pragnienie dawać i otrzymywać przyjemność – jest to najważniejsze w seksualnych stosunkach pary.
 10. Pomyślność materialna. Nie chodzi o luksusową willę i kolekcję prywatnych samochodów. Ważnie, żeby wasze pojęcia o materialnej pomyślności zbiegały się, przecież nie każda para jest zgodna na raj pod niebem i niezliczone bogactwa, nie wszystkim są potrzebne.
 11. Wspólne plany na przyszłość dają pewność jednego w drugim i w dniu jutrzejszym. Stymulują na jakieś działania. Dają wolność. Przekonany kawaler będzie uchylać się od romantycznych aktów wiedząc, że dla jego kobiety, ważnie jest zbudować mocną rodzinę. I przeciwnie, u mężczyzny przygotowanego do poważnych co najgłówniejsze w stosunkachstosunków, mogą opaść ręce od świadomości, że jego wybranka – lekkomyślna i niestabilna.

Zadając się z celem zbliżyć waszą parę do ideału, szczerze dajcie odpowiedź na pytanie - dla kogo chcecie to zrobić? Jeśli na zazdrość innych - wtedy wasz plan jest skazany na niepowodzenie. Nie zawsze idealne stosunki wyglądają takimi ze strony i rysując reklamowy plakat dla krewnych i znajomych skracacie czas, który moglibyście poświęcić na stworzenie fundamentu prawdziwego idealnego związku. Ważnie sobie uświadamiać, że najlepszy związek - to stała praca. Zróbcie ją ukochaną, cieszcie się sukcesami i budujcie wspaniałą karierę najlepszej pary!

 
Powiązane artykuły:
 Jak stać się kochaną i szczęśliwą - chcę zmienić swoje życie
Jak śpiewa się w jednej znanej piosence, szczęście - to ptak, złapać którego jest skrajnie skomplikowane. Lecz żeby być szczęśliwą całkiem nieobowiązkowo to robić. Wystarczy przeczytać niektóre efektywne rekomendacje, które opisaliśmy dalej.
Jak przyciągnąć powodzenie i pieniądze w dom?
Istnieje mnóstwo sposobów, za pomocą których można przyciągnąć do siebie powodzenie i pieniądze. W artykule opowiemy o bardzo efektywnych sposobach dołączenia materialnych wartości i o tym, jak stać się udanym w finansowym planie.
Jak przyciągnąć miłość?
Każda dziewczyna marzy spotkać swoją miłość. Lecz gdzie chodzi ta sama druga połówka, z którą będziecie żyli do starości? Może jej warto gdzieś poszukać ,czy czymś przyciągnąć? O tym, a mianowicie jak przyciągnąć miłość do swojego życia teraz opowiemy.
Radość życia – jak ją uzyskać?
W tym artykule opowiemy o tym jak uzyskać radość życia. Przecież często zdarza się tak, że przez szereg okoliczności nie jesteśmy w stanie dostrzegać to co przynosi radość i widzimy tylko negatywy.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty