Jak chłopaki tracą dziewictwo?

jak chłopaki tracą dziewictwo

Żadna dziedzina naszego życia nie jest otoczona taką ilością mitów jak seks. A już pytaniu dziewictwa w tym nie ma równych. I jeśli nawet w temacie żeńskiego dziewictwa, wysławionej i w tymże czasie "przeżutej", czasami spływają wzywające niepiśmienne pytania, czy warto mówić o tym, że dziewictwo u chłopaków jest otoczone jeszcze większą aureolą wymyśleń, czasami bardzo dalekich od prawdy. Więc co takiego dziewictwo u chłopaków i jak oni go "tracą", i czy w ogóle tracą chłopaki dziewictwo? To temat naszego dzisiejszego artykułu.

Mity i rzeczywistość

Mit №1. Chłopaki tracą dziewictwo długo przed dziewczynami

W większości krajów historia w ciągu długich wieków wynosiła błonę dziewiczą do rangi świętej kosztowności, którą dziewczynom należy wszelkimi sposobami chronić. I jeśli kobieta może być dumną ze swojego dziewictwa, to mężczyzna z reguły pragnie pozbyć się od tytułu "prawiczek" jak najwcześniej, chociażby na słowach. Tak pojawiają się 13-letni donjuany, z gotowością opowiadający o swoich przygodach zdziwionym jednolatkom. Drugi typ chłopaków-prawiczek preferuje odchodzić od pytań o stosunkach seksualnych, jednak mało kto naprawdę poznaje kobietę ledwie wstąpiwszy do okresu dojrzewania. Strata dziewictwa u chłopaków dość często odbywa się znacznie później – w 16-19 lat (i to jest słuszne, ponieważ w bardziej wczesnym wieku chłopaki są psychologicznie jeszcze nie przygotowani do seksu). Jest stosunkowo duży odsetek dorosłych prawiczków, starszych niż 25 lat. Z nich wiele osób świadomie unikają fizycznej bliskości, oddając przewagę "przyjaciółkom" z sex shopu, a nawet ze świata wirtualnego.

Mit №2. Jeśli chłopak jest jeszcze prawiczkiem, to więc on jest brzydki, czy chory

Przyczynami dziewictwa u chłopaków mogą służyć wiele czynników: patologie członka (krzywizna, niestandardowe rozmiary), nieudane pierwsze doświadczenie, religijne ograniczenia, czy surowe wychowanie. Prawiczkiem mogą być i romantycy, co zachowują siebie dla pierwszej i jedynej.

Mit №3. Chłopakom też jest bolesne tracić dziewictwo

Najprawdopodobniej mit jest oparty na takim zjawisku, jak stulejka – wrodzona, czy (rzadziej) nabyta patologia – zwężenie ujścia napletka, co przeszkadza pełnemu obnażeniu główki członka. W rzeczywistości, fizycznie męskie dziewictwo w żaden sposób nie jest oznaczone, tak zwane dziewictwo u chłopaków oznacza tylko nieobecność seksualnego doświadczenia z partnerką. Jeśli dziewica może zdjąć seksualne napięcie, nie przybiegając do przenikania w pochwie, nie imitując stosunek seksualny, to prawiczek w jakimkolwiek wypadku już doświadczył na swoim członku przeróżne tarcia i ściskania, także żeńskie ciało wątpliwe, czy dostarczy mu jakiś dyskomfort.

Mit №4. Pierwszy raz zawsze trwa kilku sekund

Pozbawienie dziewictwa chłopca może zaciągnąć się na długi czas przez lęk nie usprawiedliwić oczekiwania partnerki. Według ustawieniom, danym nam wychowaniem, mężczyzna musi grać aktywną rolę. Jeśli młody człowiek nie zaryzykował przyznać się dziewczynie w swoim dziewictwie, to najprawdopodobniej jego nerwy będą na granicy. Są możliwe problemy z erekcją, czy ejakulacją. Pozbawienie dziewictwa u chłopca może w ogóle nie zakończyć się orgazmem. Chociaż czasami oczywiście "fontanna emocji" zaczyna bić przed czasem.

Jak pozbawić chłopca dziewictwa?

Jeśli twój młody człowiek przyznał się, że on jeszcze nie miał seksualnego doświadczenia, ważne zrozumieć, że na ciebie kładzie się duża odpowiedzialność. Tak tak, właśnie odpowiedzialność, przecież nikt nie wątpi w tym, że mężczyzna, co pozbawia dziewictwa partnerkę jest zobowiązany być delikatny i czujny. To, że anatomicznie męskie dziewictwo w żaden sposób nie jest oznaczone, nie odmienia psychologicznego napięcia mężczyzny. Od tego, jak chłopaki tracą dziewictwo nadal może zależeć całe ich seksualne życie.

W żadnym wypadku nie trzeba się śmiać, czy żartować nad prawiczkiem, a jeśli sprawa doszła do łóżka, bądź bardzo delikatną. Nie spiesz się, jak chłopak traci dziewictwo miękko skierowuj partnera, podpowiadaj (unikając pouczanego tonu) jakie działania podobają ci się bardziej, "zachęcaj" kochanka seksualnymi westchnieniami.

Oszukiwać chłopca przedstawiając pasję, którą on u ciebie z jakichś przyczyn nie wywołał, też nie warto. Ważnie przejawić cierpliwość. Przecież jeśli panience dozwolono przynieść dziewictwo jako ofiarę, z szeroko otwartymi od przestrachu oczami, to chłopakowi zdarzy się wykazywać chociaż jakąś aktywność. W jakimkolwiek wypadku nie zapominaj, że twoje zadanie – nie tylko pozbawić chłopaka dziewictwa, ale także otrzymać przyjemność. Teraz przed tobą otworzyła się świetna możliwość wyrzeźbić idealnego kochanka "dla siebie".

 
Powiązane artykuły:
Noc poślubna – porady, jak najlepiej się przygotować do niej
O tym, jak musi przejść poślubna noc wie każda dziewczyna. Przecież dla wielu pierwszy seks z mężem i pierwsze seksualne doświadczenie nie mają nic wspólnego. Jednak kilka porad po organizacji tego procesu możemy jednak dać.
Dlaczego wczesny seks jest taki niebezpieczny?
Współczesne społeczeństwo ledwie można nazwać skromnym. Jaskrawe temu potwierdzenie - pragnienie młodych szybko zostać dorosłymi, to znaczy przedtem zająć się seksem. Lecz czy usprawiedliwiono takie pragnienie?
Jak uprawiać seks po raz pierwszy?
Dziewczyny, które zachowują się dla jedynego mężczyzny w życiu, dziś spotykają się rzadko. Coraz więcej dziś interesują się jak zorganizować swój pierwszy seks, żeby on zapamiętał się i nie zostawił negatywnych wrażeń?
Jak utracić dziewictwo – co należy robić i jak się zachowywać?
Z jednej strony to zazwyczaj bardzo dobrze, że dziewczyny zastanawiają się nad tym - jakie będzie ich pierwsze seksualne doświadczenie i jak zrobić tak, żeby od niego pozostały tylko przyjemne wrażenia?
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty