Jak cofnąć czas, czy to jest w ogóle możliwe?

jak cofnąć czas

Wiele osób chciałoby wrócić do przeszłości, żeby naprawić błędy, albo przeżyć jakieś emocje. Wszystko to warunkuje aktualność tematu – czy to możliwe, aby cofnąć czas. Badaniami w tej dziedzinie zajmuje się czasowa magia. Spory z powodu tego czy można cofnąć się do przeszłości, a nawet więcej, coś zmienić, tam prowadzą się dotychczas.

Jak cofnąć czas za pomocą magii?

Uważa się, że świadomość zachowuje wszystkie wydarzenia przeszłości, toż za pomocą myśli można wrócić do tyłu, żeby przeżyć wszystko po nowemu. Jasne, że fizyczne ciało wysłać do przeszłości jest niemożliwie, chociaż ludzie i pracują nad stworzeniem maszyny czasu. Najbardziej prosty i dostępny każdemu sposób, jak cofnąć do życia czas – pójść do psychoanalityka, który ma zdolność wprowadzać do hipnotycznego stanu.

Specjalista może pomóc przeżyć dowolną sytuację z przeszłości, co daje możliwość wyciągnąć pewne wnioski, przemyśleć coś ważnego, itp. Od razu chciałoby się powiedzieć, żeby odnieść sukces będzie potrzebne spędzić dużo czasu i wysiłku.

Są dwa najbardziej znane sposoby, żeby cofnąć czas za pomocą magii:

  1. Uświadomione sny. Istnieje kilka technik, które pozwalają nauczyć się poczuć siebie w swoich snach. Dlatego jest ważna umiejętność rozluźniać się i jednocześnie koncentrować się na wydarzeniach, co przeciekają w snach. Kiedy człowiek rozumie, że znajduje się nie w rzeczywistości, on może przesuwać się w czasie, powracając do przeszłości i przeżywając wydarzenia bezmierną ilość razy.
  2. Medytacja. Znając się na tym, czy można cofnąć czas, warto opowiedzieć i o tej dość efektywnej metodzie. Człowiek musi postarać się skupić się na postawionym celu odrzuciwszy wszystkie postronne myśli i emocje. Dzięki temu osiąga się efekt "odwrotnego rodzicielstwa", czyli można znów przeżyć wszystkie wydarzenia z zeszłego życia.

Jeśli interesuje cię jak cofnąć czas wtedy można spróbować przeprowadzić czy możliwo cofnąć czasbardzo prosty rytuał. Koniecznie znajdując się w samotności wziąć kartkę papieru i napisać na niej pełną datę i czas gdzie chce się znów wrócić. Po tym kartkę warto podpalić od świecy i powiedzieć takie słowa:

Niech wiatry czasu nas poniosą

I za godzinę w nasz czas znów przywrócą

Niech będzie tak.

Połóż się na łóżko i postaraj się maksymalnie rozluźnić się, oddając się magii.

Fachowcy w dziedzinie magii twierdza, że w tej chwili nie ma sposobu, który pozwoliłby wrócić do przeszłości i zmienić jakieś wydarzenia swojego życia, na przykład zapobiec wypadkowi. Można po prostu przeżyć wydarzenia i doświadczyć emocje, ale nie więcej.

 
Powiązane artykuły:
Przyjazny żeński zespół – jak nawiązać dobre stosunki w pracy?
Mało kto może pochlubić się sukcesami w żeńskim zespole. Daleko nie wszyscy z nich są zadowoleni swoim życiem i dlatego są poirytowani na cały świat. Jak pogodzić się w żeńskim zespole i czy istnieje przyjazny żeński zespół? O tym dowiadujecie się dalej.
5 przyczyn nie spać w nocy
Przyrodę tak pojmowano, że prawie wszystko co jest żywe, co jest na ziemi zanurza się do snu z nadejściem nocy. Jednak oprócz nich jest jeszcze i człowiek, u którego obowiązkowo znajdą się przyczyny, żeby nie spać.
Rekomendacje jak sobie radzić ze stresem w pracy
Słowo stres dziś tak często brzmi z ekranów telewizora i z ust ludzi, że zdaje się że on błyskawicznie wchodzi do mody. Naprawdę, powszednie sprawy bądź kogo zdolne zrobić nerwową i drażliwą. Główne źródło stresu – praca stała, nie zawsze ulubiona i nieunikniona.
Oszczędzanie czasu – jak skutecznie zarządzać czasem?
Główna wartość, którą mamy w tym życiu to czas. Lecz właśnie jego większość z nas traci absolutnie bezdarnie. I jeśli chcecie zrobić swoje życie efektywnym, pierwsze z czego należy zacząć to oszczędzanie czasu.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty