Jak dobrać strój kąpielowy do typu figury?

Znając, jak dobrać strój kąpielowy do typu figury, pochodzić po sklepach dla dziewczyny przetwarza się ze skomplikowanego zajęcia do przyjemnej procedury. A dla tych, kto jeszcze nie odczuwa się fachowcem w tym pytaniu jest przeznaczony ten artykuł.

Strój kąpielowy do typu figury

  1. Grusza. Znana i bardzo rozpowszechniona kompleksja – dość masywny i objętościowy dół jednoczy się z mniej wąskimi barami i niewielkimi piersiami. Przywrócić bilans można za pomocą dwukolorowych modeli stroju kąpielowego z jednotonowymi kąpielówkami i jaskrawym stanikiem z rysunkiem. Tak samo mogą pomóc optycznie zwiększyć wierzch: objętościowe staniki z miseczkami, ozdoby i dekoracyjne elementy na staniku, poziomy pasek.
  2. jak dobrać strój kąpielowy do typu figury 1  jak dobrać strój kąpielowy do typu figury 2 jak dobrać strój kąpielowy do typu figury 3
  3. Jabłko. Charakterystyczną oznaką takiej kompleksji jest szeroka talia. To najbardziej ciężki wypadek doboru stroju kąpielowego do typu figury. Podkreślić figurę pomogą ci modele jednoczęściowych strojów kąpielowych, czy "tankini" z dekoltem wycięcia V. Z rozdzielnych przykładaj uwagę do takich, w których wierzch – halter (wiązane na szyi), a dół – z wysokimi bocznymi wycięciami. Jeszcze jedna idea – stroje kąpielowe w retro stylu, z kąpielówkami wysoko odciętymi.
  4. jak dobrać strój kąpielowy do typu figury 4 jak dobrać strój kąpielowy do typu figury 5 jak dobrać strój kąpielowy do typu figury 6
  5. Klepsydra. Najbardziej kobiecy typ figury. Miękkie formy, piękne duże piersi, szerokie biodra w połączeniu z wąską talią – to wszystko wygląda nie tylko uwodzicielsko i pięknie, ale i istotnie ułatwia posiadaczkom dobór strojów kąpielowych do typu figury. W zasadzie takiej kompleksji podchodzą 90% modeli, z wyjątkiem tych, które stwarzają jeszcze większą objętość (to mogą być falbany czy wielowarstwowe fryzy). Idealny wariant – rozdzielny strój kąpielowy ze stanikiem "na kostkach". Jednoczęściowy strój kąpielowy, "tankini", modele wiązane na szyi – wszyscy będą wyglądali dobrze. Bądź ostrożną z "bandeau" i "monokini". Pierwszy optycznie zrobi klatkę piersiową szerzej, a drugi kosztem dużych wycięć w obszarze talii, położy jeszcze większy akcent na piersi i biodra.
  6. jak dobrać strój kąpielowy do typu figury 7 jak dobrać strój kąpielowy do typu figury 8 jak dobrać strój kąpielowy do typu figury 9
  7. Odwrócony trójkąt. Tu historia jest bezpośrednio przeciwległa do wyboru stroju kąpielowego do typu figury "grusza". Postaraj się wyciągnąć wizualnie wierzch za pomocą głębokich V wycięć, czy asymetrycznych pasów. Akcent na dolnej części zrób za pomocą tychże dekoracyjnych "spódnic", fryz, draperii i temu podobnego.
  8. jak dobrać strój kąpielowy do typu figury 10 jak dobrać strój kąpielowy do typu figury 11 jak dobrać strój kąpielowy do typu figury 12
  9. Prostokąt. Sportowa figura wymaga równoważenia bardziej kobiecymi modelami. W tym wypadku trzeba unikać otwarcie sportowych strojów kąpielowych: prostych jednotonowych "bandeau" czy "tankini". Podejdą jaskrawe, oryginalne i ciekawe zabarwienia: duże kwiaty, tropikalne liście, geometryczne nadruki i tym podobne. Kobieco i mile będzie wyglądał rozdzielny, czy jednoczęściowy "swimdress" (suknia do kąpieli). Tak samo w stroju kąpielowym typu figury "prostokąt" dobrze wyglądają: staniki "push-up", obróbka z falban i fryz, objętościowe dekoracyjne elementy (kokardy, kółka), stanik, co wiąże się na szyi.
jak dobrać strój kąpielowy do typu figury 13 jak dobrać strój kąpielowy do typu figury 14 jak dobrać strój kąpielowy do typu figury 15
 
Powiązane artykuły:
Wełna merynosów – co to jest?
Wyroby z wełny merynosa mają wysoką wartość dzięki unikalnym właściwościom tego naturalnego materiału. Odzież, sypialne tekstylia, spodnie i wiele innych rzeczy z wełny merynosa mają ogromny popyt wśród ludzi różnego wieku.
Jak wybrać strój kąpielowy do małego biustu?
Współczesne modele strojów kąpielowych pozwalają dobrać udany wariant dla posiadaczek dowolnego typu figury. Tak dziewczyny z niewielkimi piersiami mogą więcej nie mieć kompleksów na plaży co do swojej sylwetki.
 Jak poprawnie wybrać kożuszek?
Wiele dziewczyn w zimowy czas dla powszedniego noszenia oddają przewagę kożuszkom. Lecz żeby ten przedmiot odzieży nie tylko ogrzewał, ale i cieszył wyglądem zewnętrznym, bardzo ważnie nabyć jakościowy i odpowiedni figurze model.
Sweter z dużym golfem - ciepło i komfort na co dzień
Sweter z dużym golfem - piękny, stylowy i niezwykły przedmiot żeńskiej garderoby. Takie modele doskonale podkreślają wyrafinowaną sylwetkę, ukrywają wady ostrych czy szerokich ramion a także niewidocznie ukrywają chudość. Głównie polega to na umiejętności poprawnego jednoczenia tej rzeczy z inną odzieżą.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty