Jak kochają znaki zodiaku?

jak kochają znaki zodiaku

Głupio zabrzmiałoby stwierdzenie, że któryś ze znaków zodiaku może sobie wyobrazić życie bez miłości. Każdy z nas utożsamia szczęśliwe życie z miłością. Różnica jest tylko w tym, że różne znaki zodiaku nie zgadzają się w miłości. Właśnie o tym, jak kochają różne znaki zodiaku, opowie nam horoskop.

Baran

Barany to pierwszy znak w kręgu zodiakalnym i na prawach „pierwszego dziecka” mają niebiańską, ponadludzką energię. Oczywiście o tym, jak kocha znak zodiaku Baran, dużo świadczy jego energetyka. Impulsywny, nietolerancyjny i kochliwy – Baranów nie wolno obarczać winą za zdradę, bo odczuwając szarość powszedniości, oni od razu się od niej uwalniają.

Byk

Bykami zarządza Wenus i być może, to najbardziej kochający znak zodiaku. Łagodzi ostre kąty, szuka małżonka na całe życie. Kobieta Byk romantyczna i sentymentalna, kiedy Amor przebije na wskroś jej serce.

Bliźnięta

Wystarczy popatrzeć na wizerunek Bliźniaków, żeby zrozumieć jakie są w miłości te znaki zodiaku. Jednym słowem – zmienne, więc jeśli dziś Bliźnięta klękają i przysięgają wieczną miłość, to nie oznacza, że jutro nie będą mówili oni podobnie, ale innym.

Raki

Zmysłowe, emocjonalne, rodzina i dom to ich podstawowe wartości. Raki są kochliwe i pokochawszy, będą oddani i wierni przedmiotowi swojej miłości.

Lwy

W tym wypadku, miłość według znaku zodiaku przekazuje się u Lwów jako odzwierciedlenie, bo nie ma na świecie istoty, którą oni pokochaliby bardziej niż samego siebie. Jeśli jesteście zakochani we Lwie, obsypujcie go komplementami, uważnie słuchajcie i zachwycajcie się, nie zapominając o wytwornych prezentach, a Lew będzie na zawsze wasz.

Panna

Namiętność to według Panny choroba, dlatego rozsądek musi wyleczyć chorego na namiętność i rozstawić wszystko na swoich miejscach. Panny racjonalizują wszystko, nawet miłość, dlatego często wydają się zimnymi.

Waga

Wagi są bardzo koleżeńskie, one stale potrzebują dużego grona przyjaciół. Miłości Wagi potrzebują, żeby czuć się doskonalszymi.

Skorpion

Jeden z najsilniejszych znaków zodiaku, jest zdecydowany, dlatego wszystko doprowadza do końca. Skorpiony nie pokazują dla publiczności swoich uczuć, lecz są okropnymi posiadaczami i zazdrośnikami.

Strzelec

Często są to kawalerzy i wietrzne dziewczyny, które pociągają miłosne przygody i podbicia. To są bardzo miłujące wolność osoby i szczerze uważają, że zdradzając, one poddały się tylko lekkiej pokusie, więc sceny zazdrości ze łzami i krzykami są dla nich niezrozumiałe.

Koziorożec

Koziorożce uważają, że w całości i bez wątpienia panują nad swoimi uczuciami i emocjami, więc zakochawszy się zakładają maskę obojętności, która nigdy nie wyda burzy uczuć jaka szaleje wewnątrz tego „rogatego”. Będąc również konserwatystami, nie znoszą oni obok osobowości różne znaki zodiaku w miłości  wietrznych, szukają małżonka do zrównoważonego życia.

Wodnik

Często idealizują partnera do takiego stopnia, że zaczynają bujać w obłokach. A kiedy przyjdzie czas zejść na ziemię, Wodniki niespodzianie czują się zawiedzeni.

Ryby

Ryby zawsze są różne – mogą być fatalni, sentymentalni, namiętni i zimni. Natrafiwszy na rywala, Ryby milczkiem odchodzą na bok i życzą szczęścia w miłości swojemu byłemu ukochanemu.

 
Powiązane artykuły:
Jak mszczą się znaki zodiaku?
Jeśli znać maksimum informacji o człowieku, to można spróbować przewidzieć rozwój wydarzeń i reakcję na to czy inne wydarzenie. Opowiemy o zemście i jak ją wyrażają przedstawiciele znaków zodiaku.
Znaki Wody - charakterystyka znaków tego żywiołu
Znaki Zodiaku Rak, Skorpion i Ryby stosują do znaków wody. Z tego artykułu dowiadujecie się o charakterystyce tych znaków i o ich właściwościach w planie charakteru i emocjonalności.
Znaki Powietrza - Bliźnięta, Wodnik, Waga
Jak wiadomo istnieją cztery żywioły, do których należą znaki Zodiaku. W tym artykule opowiemy o znakach, które odnoszą się do żywiołu wody i damy krótką charakterystykę.
Ziemne znaki zodiaku – Byk, Panna, Koziorożec
W tym artykule opowiemy o właściwościach charakteru ziemnych znaków zodiaku, do których odnoszą się: Byk, Koziorożec i Panna oraz ich pozytywnych i negatywnych stronach.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty