Jak ładnie rozstać się z chłopakiem?

jak ładnie rozstać się z chłopakiem

Nie zawsze miłość jest wieczną. Czasami stosunki się pogarszają i byłe stosunki znikają. W takim wypadku najlepiej nie męczyć ani siebie, ani swego partnera. Chociaż zerwanie – dosyć bolesny proces, jednak rozstać się można kulturalnie i cywilizowanie. Aby odpowiednio zakończyć stosunki, należy się dowiedzieć, jak ładnie rozstać się z chłopakiem.

Jak ładnie rozstać się z mężczyzną?

Wielu przedstawicielkom płci pięknej dosyć trudno jest zdecydować się na ten krok i one dosyć często zadają pytanie o tym, jak ładnie powiedzieć chłopakowi o rozstaniu. Odkładając poważną rozmowę i nadal kontynuując stosunki, w których więcej nie ma miłości, w ten sposób nie dajesz możliwości rozpocząć nowe życie ani sobie, ani swojemu partnerowi. Jeśli zdecydował się rozstać, to zrób to od razu nie zwlekając.

Na początku dobierz odpowiednie miejsce. Najlepiej wybrać miejsce neutralne, w którym nie będzie zbyt dużo ludzi, na przykład park. Również nie warto dobierać te miejsca, które niegdyś miały ogromne znaczenie dla ciebie i twego partnera.

Zastanawiając się nad tym, jak ładnie rozstać się z chłopakiem, dokładnie przemyśl waszą rozmowę. Nie staraj się pozostawiać mu niepotrzebnych spodziewań, nie proponuj pozostać przyjaciółmi. Po prostu delikatnie powiedz, że uczucia już zgasły i nie możne już ich przywrócić. Nie warto go obrażać, obwiniać w czymś. Staraj się mówić spokojnie i bez żadnych emocji.

Prawdopodobnie on będzie chciał zrozumieć przyczyny rozstania się. Nie warto wyjaśniać szczegóły, ponieważ w wyniku tego on zacznie przepraszać i składać obietnice. Wytłumacz mu, że to jest fakt dokonany i nic nie można zmienić. Warto powiedzieć kilka słów wdzięczności za wspaniałe spędzony czas. Na tym warto zakończyć rozmowę.

 
Powiązane artykuły:
Jak zapomnieć o ukochanym mężczyźnie? Porady psychologa
Rozwód z kochanym człowiekiem może doprowadzić do depresji. W taki okres u niektórych dziewczyn absolutnie przepada interes do życia, a świat naokoło zdaje się szarym i mrocznym. Rady psychologa pomogą znaleźć wyjście z depresji.
Jak zapomnieć o ukochanym człowieku po rozstaniu się na zawsze?
Trudno znaleźć kobietę, która by nigdy w swoim życiu nie zderzała się z zerwaniem stosunków. W większości wypadków ten proces jest chorobliwy, lecz są niektóre rady, które pozwolą przeżyć rozwód. O tym opowiada nasz artykuł.
Jak powiedzieć chłopakowi, że się rozstajemy?
Powiedzieć chłopakowi, że rozstajemy się jest bardzo ciężko, lecz to należy zrobić i nie wywalać na partnera ceber brudu. Nie ma sensu wyjaśniać stosunków, jeśli decyzja już podjęta, toż lepiej zlitować się nad uczuciami chłopca i zawczasu przygotować swoją mowę.
Jak się rozstać z mężczyzną? Porady psychologa
Wiele z nas w życiu rozstawało się z kochankiem i często podobna decyzja dawała się nieprosto, przynosząc dużo problemów. Potraficie znaleźć porady psychologa o tym, jak rozstać się z mężczyzną.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty