Jak mszczą się znaki zodiaku?

jak mszczą się znaki zodiaku

Wiele osób nie zastanawia się nawet, że to jak oni się mszczą, zależy od przynależności do znaku zodiaku. Żeby wygodnie żyć w społeczeństwie, ważnie jest rozumieć jak zachowuje się człowiek w pewnej sytuacji.

Jak się mszczą różne znaki zodiaku?

Baran

Jeśli on nie potrafił od razu godnie odpowiedzieć sprawcy, już za parę dni o wszystkim zapomina, dlatego o zemście mówić nie wypada. Kiedy „negatyw” przeciwko niemu będzie stały, Baran zrobi wszystko, żeby pozbyć się was z jego terytorium.

Byk

Traktuje zemstę podobnie do Barana. Jeśli on jest już wkurzony, nie czekajcie na litość, będzie on się mścił na was w sposób przemyślany i wyrafinowany.

Bliźnięta

Na ich zachowanie duży wpływ ma nastrój. Czekać zemsty od znaku zodiaku Bliźnięta, trzeba po trwałym napięciu, ponieważ jego cierpliwość może jednak narazić się na szwank.

Rak

Mści się dziwnie, wywołując u ludzi poczucie wstydu. Ze swojej strony może on po prostu podłożyć wam świnię. Jego uczynki będą ukierunkowane wyjątkowo na snucie intryg przeciwko wam.

Lew

Będzie mścił się nawet za najmniejszą nieprawdę. Jego działania straszniejsze od „śmierci”, lecz mogą one być lżejszymi i bardziej okrutnymi. Dlatego lepiej wam od razu szczerze przeprosić.

Panna

Mści się w sposób urozmaicony, wszystko zależy od waszych wzajemnych relacji. Jeśli zemsta dotyczy bliskiego człowieka, czekajcie wystawiania „rachunku” za wszystkie popełnione czyny. W innym przypadku, będziecie po prostu płacili swoim czasem lub pracą.

Waga

To jest znak po dziecięcemu obraźliwy, jego zemsta bardzo przypomina zwyczajne kaprysy. Najczęściej, on po prostu próbuje rozliczyć się ze sprawcą tym, że osiągnie to czego wy nie potraficie.

Skorpion

Przestrzega zasadę „Bij swoich, aby cudzy się bali”. Jego zemsta, polega na naniesieniu ogromnych urazów psychologicznych i moralnych.

Strzelec

Mści się ostentacyjnie, czyli na pokaz. To jedyny znak zodiaku, który osiągnął sukces w biurokratycznej zemście.

Koziorożec

Ma bardzo silny układ nerwowy. Jeśli przekroczyliście wszystkie możliwe „limity”, to reakcja będzie niszczycielska. Ponadto, on koniecznie zechce jak mszczą się różne znaki zodiaku  zobaczyć wynik swoich wysiłków.

Wodnik

Nie umie i nie lubi się mścić. Jedynie co on potrafi, to zrobić was w konia. Przy czym dla niego to będzie na tyle zwykłym zjawiskiem, że on nawet nie zda sobie sprawy, że mścił się na was.

Ryby

Mści się znak zodiaku Ryby „z całego serca”, ponieważ jest najbardziej pamiętliwy. On będzie po prostu domagał się tego, że zwariujecie od jego stałej presji.

Teraz wiecie, jak się mszczą różne znaki zodiaku i będziecie chociaż trochę przygotowani na różne „niespodzianki”.

 
Powiązane artykuły:
Jak kochają znaki zodiaku?
W tym artykule opowiemy, jak zachowują się przedstawiciele każdego z dwunastu znaków zodiaku w stosunkach miłosnych i czego od nich warto oczekiwać.
Znaki Wody - charakterystyka znaków tego żywiołu
Znaki Zodiaku Rak, Skorpion i Ryby stosują do znaków wody. Z tego artykułu dowiadujecie się o charakterystyce tych znaków i o ich właściwościach w planie charakteru i emocjonalności.
Znaki Powietrza - Bliźnięta, Wodnik, Waga
Jak wiadomo istnieją cztery żywioły, do których należą znaki Zodiaku. W tym artykule opowiemy o znakach, które odnoszą się do żywiołu wody i damy krótką charakterystykę.
Ziemne znaki zodiaku – Byk, Panna, Koziorożec
W tym artykule opowiemy o właściwościach charakteru ziemnych znaków zodiaku, do których odnoszą się: Byk, Koziorożec i Panna oraz ich pozytywnych i negatywnych stronach.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty