Jak na podstawie konta w sieci społecznej rozpoznać mężczyznę, który zepsuje ci życie?

Jeśli nie chcesz narażać swojego życia na niebezpieczeństwo lub nie chce ci się marnować czasu na randki, które cię rozczarują, zanim zapoznasz się z facetem, musisz dokładnie zbadać jego konto w sieci społecznej.

Psycholodzy przekonują, że współczesne pary najczęściej poznają się nie w kawiarni, pracy lub klubie nocnym, a w internecie. Również podkreślają, że taki rodzaj poznania kobiety wybierają mężczyźni niepewni siebie, niestabilni psychicznie – kobieciarze, maniacy, nieudacznicy.

1. Zdjęcie z nagim torsem

tors

Jeśli mężczyzna wybrał zdjęcie profilowe, które nadaje się do opublikowania w magazynie erotycznym, możesz być pewna tego, że właściciel konta – narcyz, który w tym życiu kocha tylko siebie samego. Podrywając kolejną kobietę, przede wszystkim chce udowodnić sobie samemu, że jest niepowtarzalny. Po tym, jak zaciągnie kobietę do łóżka, na pewno późni ją porzuci bez żadnego żalu. "Uwielbiasz przygody?" – właśnie w taki sposób miłośnicy nagiego ciała zaczynają znajomość.

2. Cicha woda brzegi rwie...

laptop

Kiedy poznajesz takiego faceta, zazwyczaj myślisz, że jest to właśnie ten facet, którego potrzebujesz. Zazwyczaj macie jakieś wspólne tematy, o których możecie gadać godzinami. Jednak po upływie jednego-dwóch tygodni zaczyna się zachowywać nieadekwatnie: pisze za dużo wiadomości albo wcale nie odpowiada na twoje. W taki sposób manipuluje innym człowiekiem: przywiązuje współrozmówcę za pośrednictwem ciekawej rozmowy, a później pokazuje na, co go stać.

3. Niedoceniony geniusz

malarz

Obowiązkowo z zawodu jest artystą: albo pisze książki, albo jest malarzem lub aktorem. Przy czym jego hobby nie przynosi żadnych dochodów. Jego byłe dziewczyny – to głupie gąski, które nie potrafiły docenić jego talentu. Jego nowa ukochana – to jego muza, która jest zachwycona tym, że jej się poświęca wiersze. Jednak jak tylko przestanie podziwiać swego geniusza, to od razu znajdzie się w gronie głupich gąsek.

4. Nadmiernie aktywny wolontariusz

z psem

Uczestniczy we wszystkich akcjach, flash mobach organizowanych w jego mieście związanych z ochroną praw zwierząt i działalnością charytatywną. Na jego koncie jest mnóstwo różnych filmików, haseł dotyczących tego tematu. Jednak prawdziwy wolontariusz nie może jednocześnie być członkiem różnych organizacjach charytatywnych. To oznacza, że nowy znajomy jedynie udaje z siebie wolontariusza o wielkim sercu, aby w taki sposób poderwać dziewczynę.

5. Zwolennicy pick up lub Męskiego Królestwa

kobiety

Wśród mężczyzn ogromną popularnością cieszą się dwie ideologie – profesjonalne podrywanie dziewczyn i brak powagi do kobiet. Do drugiej grupy należą agresywnie nastawieni faceci, którzy gardzą kobietami, traktują je jako niewolnic. Uważają, że kobiety do uprawiania seksu lub rodzenia dzieci trzeba zmuszać za pomocą przemocy fizycznej i moralnej. Natomiast przedstawiciele pierwszej grupy zazwyczaj mają arsenał typowych fraz, którymi sypią bez przerwy i marzą o tym, aby jak najszybciej zaciągnąć kobietę do łóżka.

6. Fitness guru lub kafar

fitnes

Jeśli zamiłowanie do zdrowego trybu życia przemienia się w jakąś manię, to facet będzie bardziej się interesował ilością kalorii, koktajlem białkowym niż dziewczyną. Tacy faceci uważają, że jego druga połówka powinna się podporządkować jego trybowi życia.

7. Freak

chłopak

Samo wyrażanie się bez wątpienia zasługuje na powagę, jednak, co za dużo to niezdrowo. Jeśli ilość tatuaży, piercingów, jaskrawych ciuchów przekracza wszelkie rozsądne granice, otaczający zaczynają odczuwać dyskomfort, kiedy znajdują się w towarzystwie takiego człowieka. Psycholodzy uważają, że ludzie, którzy ciągle szokują publiczność, są niepewni siebie i obawiają się tego, że ludzie pomyślą, że oni są nudni, ponieważ są takimi w rzeczywistości.

8. Ciągłe problemy finansowe

pieniędzy

Nie każda dziewczyna spotka takiego typu mężczyznę, ponieważ oni specjalnie wyszukują ofiarę. Ciągle pisze o problemach finansowych, prosi, aby pożyczono mu pieniądze na nowy biznes? To oznacza, że wyszukał odpowiednią ofiarę, czyli zamożną kobietę, która pomoże mu naprawić jego sytuację finansową.

9. Imprezowicz

party

90% jego zdjęć – to fotki z nocnych klubów, Burning Man. Zawsze jest gotów na to, aby wyruszyć na koniec świata, aby trafić na imprezę jakiegoś znanego didżeja – ale to nie największa jego wada. Imprezowicz zazwyczaj bierze narkotyki, często zmienia partnerek seksualnych i nigdy nie wie, gdzie się obudzi w następnym dniu. Taki typ faceta jest idealnym partnerem na spędzenie kilku nocy, jednak nie możesz się spodziewać po nim żadnej stabilności.

10. Biurowy romantyk

romantyk

W internecie pojawia się wyłącznie wieczorem, nigdy nie odpowiada na wiadomości, napisane rano lub późnym wieczorem. Na jego koncie zazwyczaj nie ma żadnych zdjęć. Kiedy chcesz się czegoś dowiedzieć o nim, jedyne, o czym ci opowie, to, że pracuje w banku, biurze. Tacy mężczyźni zazwyczaj są żonaci, a internetu używają do krótkotrwałego flirtu albo znalezienia dziewczyny dla seksu.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty