Jak nauczyć się telekinezy – ćwiczenia zdolności nadprzyrodzonych

jak nauczyć się telekinezy

Nie jest tajemnicą, że przeciętny człowiek wykorzystuje możliwości swojego mózgu mniej niż 10%. Jednak najbardziej wytrwali i odpowiedzialni mogą bezgranicznie rozwijać własne umiejętności – nawet w sferze nadprzyrodzonej. Człowiek może rozwijać intuicję, pamięć, a nawet niektóre umiejętności, którymi obdarzeni są nie wszyscy. Wielu ludzi w czasie pracy nad sobą zastanawia się nad tym, jak nauczyć się telekinezy.

Czy istnieje telekineza?

Nie zważając na to, że żyjemy w XXI wieku, pytanie o tym jak rozwinąć umięjętność telekinezy dla większości brzmi trochę dziwnie, nieprawdopodobnie i jest bardziej podobne do nietrafnego dowcipu. Zresztą bez względu na masę programów telewizyjnych, w których demonstrowali taką super zdolność, do tej pory nie ma badań, które potwierdzałyby prawdziwe istnienie takiej możliwości. Innymi słowy wszystko co pokazywali w telewizji, zawsze było banalną sztuczką przy zastosowaniu żyłki lub magnesów. Dlatego główną tajemnicą telekinezy obecnie wciąż pozostaje jej istnienie.

Czy można nauczyć się telekinezy?

Takie pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi.Wyznaczyć, czy można nauczyć się telekinezy da się tylko wtedy, jeśli zostanie udowodnione samo jej istnienie i będą dokonane eksperymenty, w trakcie których zostanie wyznaczono czy to jest możliwe, czy nie. W tej chwili takich badań nie przeprowadzono, czyli dane naukowe na ten temat nie istnieją.

Zresztą jeśli jak należy poszukać w internecie, można znaleźć wiele artykułów o tym jak ćwiczyć telekinezę. Poza tym łatwo znaleźć opinie ludzi, którzy uprawiali podobne praktyki i nawet osiągali wyniki, jednak naukowego potwierdzenia tego, że ci ludzie nie zmyślają, również nie ma. Dlatego jedynym sposobem, aby dowiedzieć się jak nauczyć się telekinezy i czy jest to możliwe w ogóle, jest regularna praktyka różnych metod i eksperyment nad samym sobą.

Ćwiczenia dla rozwoju telekinezy

Jeśli poważnie myślisz o tym jak nauczyć się telekinezy w domu, przede wszystkim przygotuj się na to, że nie warto czekać na szybkie wyniki i wymagaj od siebie codziennego zaangażowania. To jest klucz do sukcesu, który podkreślają niemal wszyscy ludzie twierdzący, że wiedzą jak korzystać z telekinezy. Spróbuj takie ćwiczenia:

  1. Zaczynając od 5 minut i dochodząc do 15, skoncentruj swoją uwagę na drobnym punkcie przed sobą. Ważne jest, aby siedzieć spokojnie i nie przerzucać się na postronne myśli. Skoncentruj energetyczne promienie biegnące od oczu do przedmiotu.
  2. Ćwiczenie podobne, ale trzeba dodatkowo wykonywać ruchy sekrety telekinezyobrotowe głowy.
  3. Narysuj kilka punktów, skoncentruj się na górnym, powoli przesuń wzrok do dołu nie tracąc skupienia, a następnie wróć. Musisz czuć, jakby poruszasz punkt do dołu, a następnie w górę.
  4. Na płaskiej powierzchni połóż na bok plastikowy kubek. Staraj się przesuwać go siłą woli 10-15 minut.
  5. Wykonaj podobne ćwiczenie z zapałką, zawieszoną na sznurku.

Nie pokazuj pierwszych wyników, nie informuj o swoich zajęciach do osiągnięcia realnych zmian. To pozwoli nie dodawać cudzej energii i zajmować się naprawdę "dla siebie". Pierwsze trzy ćwiczenia należy wykonywać w ciągu miesiąca, dwa ostatnie – do uzyskania wyników. Kiedy to będzie łatwe, staraj się komplikować sobie zadanie.

 
Powiązane artykuły:
Medytacje dla kobiet, czyli źródło wewnętrznej harmonii
Większość kobiet zachwyca się różnymi duchownymi praktykami. Jednak mało kto wie, że duża ich część jest przeznaczona dla mężczyzn. Stąd i późniejsze problemy z utratą kobiecości. Dziś opowiemy o kobiecej duchownej praktyce - medytacji dla kobiet.
Wyjście do płaszczyzny astralnej dla początkujących – rekomendacje
Wiele osób słyszało o tym, że istnieje astral i do niego można wejść. Lecz nim nauczyć się to robić, ważne zrozumieć jak nauczyć się nastrajać na prawidłowy stan. Rozstrzygnęliśmy zorientować się, na czym polega ten proces.
Medytacja przeproszenia – poprawne przeprowadzenie
Obraza na siebie, czy na innego człowieka – destruktywne uczucie, które przeszkadza pełnemu życiu i zatruwa go, toż tak ważne umieć przebaczać. Ten artykuł opowie o medytacji przeproszenia, która napełni życie pozytywną energią i pomoże pozbyć się złości i obraz.
Medytacje Osho na każdy dzień – osiągnięcie harmonii
Medytacja Osho dla rozmowy z ciałem – ten stan duszy, ta świadomość bez treści, to swego rodu czysty arkusz w waszej głowie. Dziś dowiadujemy się jak nauczyć się medytować.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty