Jak obchodzić Walentynki z mężem? Czyli ciekawe pomysły na Święto Zakochanych

jak obchodzić Walentynki z mężem

W sklepach coraz częściej kupują misie, piękne kartki, serduszka i inne romantyczne drobiazgi, a to znaczy, że zbliża się najbardziej pożądane Święto Zakochanych – Walentynki. Przy okazji z jakiegoś powodu wiele par w starszym wieku tę datę obchodzi prozaicznie, w najlepszym wypadku wymieniając się zakupionymi w kiosku drobiazgami. Dlaczego choć na małą chwilę nie przypomnieć sobie młodzieńczych lat i włączywszy wyobraźnię, nie świętować Dnia Zakochanych w sposób niezwykły?

Jak najlepiej świętować Walentynki z mężem?

  1. Tradycyjnie jednym z najbardziej udanych i wygodnych miejsc do spotkania zakochanej pary jest restauracja w cichej i spokojnej okolicy. Lepiej nie wybierać lokalu w bardzo hałaśliwej okolicy, w przeciwnym razie romantyczna atmosfera może być popsuta przez siedzących w pobliżu mocno rozbawionych pijanych gości. Oczywiście te lokale zawsze cieszą się popularnością i należy rezerwować miejsca z wyprzedzeniem, aby upragniony wieczór nie zamienił się w niekończące się poszukiwania odpowiedniej kawiarni z wolnym stolikiem. Przy okazji warto znać listę potraw, które mogą podgrzać u mężczyzny żar namiętności – to czekolada, większość owoców morza, czerwone wina, potrawy z miodem, imbirem, orzeszkami piniowymi lub orzechami włoskimi.
  2. Wiele osób uważa, że czasy kiedy zakochane pary spędzały czas w kinie już minęły. Rzeczywiście nowoczesne filmy z efektami specjalnymi podczas oglądania ich w salach wyposażonych w system 3D, często przypominają magiczne show. Ale i teraz można dobrać film odpowiedniej tematyk, i usiadłszy w ostatnim rzędzie kina przypomnieć podczas wieczornej sesji młode lata.
  3. Jeśli film współmałżonka nie interesuje i mąż kategorycznie nie chce świętować Walentynek naprzeciwko wielkiego ekranu, ale przy tym jest miłośnikiem imprez kulturalnych, to kup bilety do teatru, opery, na koncert znanego artysty. Dla takiego zdarzenia można nawet odbyć podróż do innego miasta, gdzie szykuje się jakaś ciekawa inscenizacja teatralna lub wspaniały pokaz z udziałem gwiazd. Zwiedzanie tego wielkiego wydarzenia i romantyczna kolacja w pokoju hotelowym z ukochanym przemienią Walentynki w niezapomniane przeżycie.
  4. Następny sposób pomoże tym, którzy chcą wiedzieć jak ciekawe obchodzić Walentynki z mężem u siebie w domu. Obchody tego święta w domu również mogą być bardzo pożądanym rozwiązaniem, bo w domu wam nie popsuje nastroju obsługa, która często w ordynarny sposób traktuje klientów, słaba muzyka w restauracji lub spotkanie z jakimś aroganckim przechodniem na ulicy. Ale nie zapominaj, że dekorowanie mieszkania w romantycznym stylu zawsze było najważniejszą sprawą. Tradycyjnie salon i sypialnię zdobią czerwone girlandy balonowe w kształcie serca, laurki, płatki róż, bukiety kwiatów. Postaw zamiast zwykłego oświetlenia w pomieszczeniu ozdobne świeczki, nawet można z nich ułożyć namiętny napis. Zrób wszystko, aby po wejściu do pokoju na twojego ukochanego człowieka czekała piękna niespodzianka.
  5. Wiele par jest miłośnikami aktywnego wypoczynku i przygód. Wśród nowoczesnych sposobów na obchody Walentynek z mężem jest kilka oryginalnych opcji, które z pewnością docenią miłośnicy przygód i podróży. Niezapomnianym będzie odpoczynek w ośrodku narciarskim, wspólna jazda na snowboardzie lub wycieczka na lodowisko. Można kupić bilety do parku wodnego. Najbardziej ekstremalne pary mogą nawet zorganizować lot widokowy balonem, aby w niebie jeszcze raz namiętnymi mocnymi pocałunkami potwierdzić swoje uczucia.
 
Powiązane artykuły:
Historia Walentynek – jak powstało Święto Zakochanych?
Podpisując walentynkę z ciepłymi i czułymi słowami, rzadko zastanawiamy się o historii powstania dnia Świętego Walentego. O tym jak powstało Święto Zakochanych opowiemy w naszym artykule.
Jak świętować Walentynki? Czyli sposoby na spędzenie niezapomnianego Święta Zakochanych
Walentynki zdolne podarować przyjemne momenty. Jak przeprowadzić to ciekawe święto ze swoją ulubioną połówką, wzmacniając swoje uczucia i rozkoszować atmosferą miłości i romantyki? O tym czytamy w artykule.
Prezenty na Sylwestra
Sylwester – najgłówniejsze święto w roku, na które czeka każde dziecko. Każde dziecko czeka prezentu od ulubionego Mikołaja. Czym ucieszyć dziecka, żeby noworoczny prezent nie rozczarował bobasa?
Gdzie mieszka Święty Mikołaj?
Czy wiesz gdzie mieszka Święty Mikołaj? Jasna rzecz dużo z nas słyszało o tym, że wioska Świętego Mikołaja znajduje się w Laponii. Jednak gdzie znajduje się owa Laponia?
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty