Jak obecnie wyglądają dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta

Angelina Jolie, Brad Pitt i szóstka ich dzieci to najsłynniejsza liczna rodzina na świecie. Przez wiele lat uchodzili za wzór. Teraz mimo rozstania aktorskiej pary, dobro dzieci jest dla nich wciąż najważniejsze.

Dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta – Shiloh, Zahara, Maddox, Pax, Vivienne i Knox. Mimo ciągłej obecności paparazzi, niczym nie różnią się od swoich rówieśników.

Maddox Jolie-Pitt

Maddox

Maddox Jolie-Pitt urodził się 5 sierpnia 2001 roku w Kambodży i jest pierwszym dzieckiem adoptowanym przez Angelinę Jolie jeszcze przed związkiem z Bradem Pittem. Początkowo Angelina wypełniła wniosek adopcyjny razem ze swoim ówczesnym mężem Billym Bobem Thorntonem. Jednak Brad Pitt traktuje go jak własne dziecko. Podobno najstarszy chce tak, jak rodzice spróbować swoich sił w branży filmowej. Podczas nagrywania "Nad morzem" Maddox pełnił funkcję asystenta producenta. A w "Najpierw zabili mojego ojca" już był podpisany jako "executive producer", czyli producent wykonawczy. Maddox uwielbia broń. Dostał od matki w prezencie pierwszy swój nóż w wieku siedmiu lat.

Zahara Jolie-Pitt

Zahara

Trzy lata później Angelina Jolie zdecydowała się na kolejną adopcję. Tym razem chodziło o małą dziewczynkę z Etiopii, Zaharę Marley Jolie-Pitt (ur. 8.01.2005 w Awasa). Kiedy miała zaledwie kilka miesięcy, została adoptowana przez aktorkę. Aktorce powiedziano, że matka dziewczynki zmarła. Jednak po informacji o rozwodzie jej adopcyjnych rodziców biologiczna matka apelowała do Angeliny Jolie o umożliwienie jej kontaktu z córką. Kiedy Zahara się dowiedziała, że jej biologiczna matka żyje, zechciała z nią się spotkać i zamieszkać w Afryce. O trzynastolatce mówi się niewiele w porównaniu z resztą rodzeństwa. Wiadomo jednak, że jest pilną uczennicą i zna język francuski. Spróbowała już swoich sił w świecie filmu, dubbingując jedną z postaci w filmie "Kung Fu Panda".

Shiloh Nouvel Jolie-Pitt

Shiloh

Shiloh Nouvel Jolie-Pitt jest pierwszym biologicznym dzieckiem Angeliny Jolie i Brada Pitta. Przyszła na świat w 2006 roku. Najczęściej mówi się o niej w kontekście jej płci. Dwunastoletnia Shiloh od najmłodszych lat zachowuje się i ubiera jak chłopiec – nosi krótko ostrzyżone włosy i spędza czas głównie w towarzystwie braci. Angelina Jolie już w 2010 roku mówiła, że Shiloh chce być chłopcem. Dlatego rodzice obcięli jej włosy. Dlatego pozwala się jej na noszenie chłopięcych ubrań. Uważa, że jest jednym z braci. Dziewczynka chce przejść przez proces korekty biologicznej płci na płeć psychiczną. Rodzice od początku byli bardzo wspierający i głośno mówili, że jeśli Shiloh Jolie-Pitt czuje się mężczyzną, nie będą stać jej na przeszkodzie. Wybrała też dla siebie nowe, męskie imię – John.

Pax Jolie-Pitt

Pax

Pax Jolie-Pitt urodził się 29 listopada 2003 roku w Wietnamie, ale do rodziny aktorów trafił dopiero jako trzylatek. Mimo że trafił do rodziny jako zaledwie trzylatek, najgorzej znosił życie pod obstrzałem obiektywów i najbardziej unikał paparazzi. Lubi muzykę i chciałby zostać DJ-em.

Knox Leon i Vivienne Marcheline

Knox Leon i Vivienne Marcheline

12 lipca 2008 roku we Francji na świat przyszły bliźniaki Vivienne i Knox. Vivienne Jolie-Pitt wystąpiła razem z mamą w filmie "Czarownica", ponieważ jako jedyne dziecko nie bała się ucharakteryzowanej Angeliny Jolie. Jak twierdzi sama aktorka, to była konieczność. Bliźniaków na razie nie interesuje show-biznes. Wszystkie dzieci Brada Pitta i Angeliny Jolie mają problemy w kontaktach z rówieśnikami, ponieważ nie uczęszczają do szkoły.

rodzina

Ciekawostki o dzieciach Angeliny Jolie i Brada Pitta:

  • Wszystkie dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta odwiedzają psychologa, ponieważ ich matka uważa, że komfort psychologiczny jest koniecznym warunkiem normalnego rozwoju dziecka.
  • Aktorzy nie narzucają dzieciom religii.
  • Dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta jedzą, na co tylko mają ochotę. Ich dieta ma niewiele wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Brad i Angelina nie są konwencjonalnymi rodzicami. Angelina nie wyznaje żadnych zasad. Uważa, że najważniejsza dla jej dzieci jest wolność i możliwość wyrażanie siebie. Ze względu na pracę rodziców dzieci gwiazd ciągle są w rozjazdach. Uczęszczają do szkoły Lycee, która ma kampusy na całym świecie, więc często zmieniają szkołę. Dodatkowo pobierają także naukę w domu.
  • Angelina Jolie i Brad Pitt wynajęli 12 niań. Każde dziecko ma dwie opiekunki, które po zwolnieniu, opowiadają szczegóły z życia gwiazd.

Po rozwodzie aktorów paparazzi szczególnie polowali na ich dzieci, by zdobyć unikalne zdjęcia i komentarze. Dzięki ich staraniom możemy zobaczyć, jak dziś wyglądają dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty