Jak oczyścić mieszkanie z negatywnej energii, czyli zadbaj o pozytywną atmosferę

jak oczyścić mieszkanie z negatywnej energii

Jeśli często cierpisz na bóle głowy, zły humor albo jeszcze z powodu jakichkolwiek przykrych niespodzianek, należy pamiętać, że główna przyczyna tych problemów koncentruje się w domowym ognisku, a dokładniej w jego energii.

A więc porozmawiamy bardziej szczegółowo o tym, co stanowi naładowanie energetyczne w domu, jak to wpływa na jego właściciela i jak oczyścić dom z negatywnej energii, uwalniając się w ten sposób od wielu problemów i chorób.

Jak sprawdzić czy mieszkanie jest czyste energetycznie?

Każdy przedmiot posiada indywidualną energią, która może wpływać pozytywnie lub negatywnie na innych. Zanim przejdziemy do zasadniczej kwestii, warto będzie dowiedzieć się, jak rozpoznać dobrą lub złą atmosferę energetyczną panującą w twoim domu.

Najprostszy sposób, aby sprawdzić negatywne siły.

  1. Zapal świecę. Obejdź z nią wszystkie pokoje. Jeśli płomień jest nierówny, pali się z trzaskiem, to znaczy, że w aurze domu mieszka coś złego, niszczycielskiego. Doskonałym przykładem tego jest zmniejszenie liczby gości w swoim domu.
  2. Obserwuj swoje zwierzęta. One jak nikt inny o wiele lepiej czują obecność zanieczyszczeń obcych. W większości przypadków śpią u drzwi, a czasem i starają się mniej czasu przebywać w pomieszczeniu.

Zła energia w domu – przyczyny pojawienia.

Przyczyna może tkwić w niekorzystnym położeniu mieszkania, obecności osoby, która stale jest pogrążona w czarne myśli, lub związana z odwiedzinami domu przez tego, kto chce cię skrzywdzić. Często przyczyną złej atmosfery jest urok nałożony na mieszkanie, na ciebie.

Jak oczyścić mieszkanie z negatywnej energii?

Najbardziej skutecznym sposobem jak oczyścić mieszkanie z negatywnych sił jest wizyta księdza do domowego ogniska , aby poświęcił go. To pomoże we wszystkich przypadkach, oprócz tego, jeśli twój dom znajduje się w złym miejscu. Zawsze należy pamiętać o tym, jak oczyścić energię domową. Pomogą ci w tym poniższe porady.

Można również samodzielnie przeprowadzić energetyczne oczyszczenie:

  1. Jeśli był rzucony urok, trzeba poszukać w mieszkaniu obcych rzeczy. Znajdziesz je – wynieś z domu. Przeczytaj oczyszczającą modlitwę. Spal te rzeczy.
  2. Aurę w domu oczyszczają rośliny. Umieść u siebie w domu roślinę, która należy do drzew wampirów (lipa, czeremcha, osika, bez, topola). Stwórz małą kompozycję (owies, kukurydza, żyto), która również może być pochłaniaczem negatywności. Umieść je w „strefie zagrożenia”. Zmieniaj ją raz w miesiącu. Znajduj się z dala oczyścić mieszkanie z negatywnej energiiod tych obiektów, ponieważ są one przeznaczone właśnie dla złych gości.
  3. Jeśli dom znajduje się w „czarnej dziurze”, należy cały czas oczyszczać aurę w domu. Użyj roślin domowych, które przyczyniają się właśnie do tego. Unikaj źródeł negatywnych: monstery, juki, palmy, itp.
  4. Jeśli po wizycie człowieka źle się czujesz ,na noc na stole, gdzie ten człowiek był najdłużej, zostaw oczyszczoną cebulę. Ona wchłonie negatyw. Rano ją wynieś z pomieszczenia jak najdalej.

Nie zapomnij o tym, że dom to część ciebie. Zawsze utrzymuj go w czystości. W trosce o niego dbasz o swoje zdrowie.

 
Powiązane artykuły:
Kamień tanzanit – magiczne właściwości
Wśród kosztownych kamieni szczególne miejsce zajmuje tanzanit - kamień rzadki i różni się zadziwiającym blaskiem. Jego poświata przypomina blask jaskrawej błękitnej gwiazdy.
Kamień unakit – magiczne właściwości
Dużą ilość minerałów, istniejących na ziemi, ludzie dawno nauczyli się stosować w swoich celach. Szczególną wartość przedstawiają te rasy, które mają najbardziej bogaty chemiczny skład i niezwykłe zabarwienie. W naszym artykule opowiemy o unikalnym kamieniu unakicie.
Kamień bursztyn – właściwości, komu pasuje?
Dziś w przyrodzie istnieje ogromna ilość kosztownych kamieni, które mają unikalną energię. W tym artykule dowiadujecie się o tym, komu podchodzą właściwości kamienia bursztyn.
Kamień kahalong – właściwości
Jeszcze nasi przodkowie korzystali amuletami z różnych kamieni, które były powołane nie tylko bronić, ale i wzmacniać energetykę swojego "gospodarza". W tym artykule opowiemy o właściwościach kamienia kahalong.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty