Jak odkryć w sobie dar jasnowidzenia - rozwijamy szósty zmysł

jak odkryć w sobie dar jasnowidzenia

Nie jest sekretem ten fakt, że mózg człowieka pracuje tylko na 10%, a praktyka jasnowidzenia pomaga poszerzyć granice swojej percepcji. To jest realny sposób posiadać takie unikalne zdolności, o których inni mogą tylko marzyć! Pomimo tego, że w nasz czas wiele osób jest nastawionych do uczenia się sztuki jasnowidztwa sceptycznie, obecnie znaleźć kursy, gdzie uczą jak poszerzyć swoje możliwości, nie stanowi trudności.

Najważniejsze, aby trafić nie na szarlatanów, a do prawdziwej szkoły jasnowidzenia.W takim razie można będzie mówić o realności takich przemian.

Jak nauczyć się jasnowidzenia?

Oprócz tego każdy ma różne zdolności: jedni genialnie wróżą z kart, inni leczą rękami, następni odczytują informację z przedmiotów. Być może jeszcze po prostu nie możecie wyznaczyć do czego macie predyspozycje i usiłujecie się wbić w drzwi dla was zamknięte, kiedy obok są drugie, otwarte drzwi.

Postarajcie się wyznaczyć, który z sposobów obcowania ze światem jest wam bliższy.Pewnie wasze zdolności będą znajdować się w takich ramkach:

  • wizualny – wzrokowe postrzeganie;
  • kinestetyczny – smak, zapach i odczucia, dające się odbierać za pomocą dotyku;
  • audialny – postrzeganie dźwięków;
  • dyskretny – postrzeganie przez symbole.

W jakimkolwiek wypadku nauczanie jasnowidzenia w domowych warunkach to zajęcie długie i kłopotliwe.Budzi wątpliwości, czy potraficie osiągnąć duży sukces bez patrona, oczywiście jeśli tylko nie macie jaskrawie wyrażonych zdolności.

nauczanie jasnowidzenia

Jasnowidzenie - rozwój, nauczanie, praktyka

Jakby sceptycy nie kpili z lekcji jasnowidzenia-oni nie mogą wyjaśnić takich elementarnych rzeczy jak zadziwiające możliwości człowieka w sytuacji wymagającej natychmiastowej interwencji. Są znane przypadki, kiedy ludzie wskakiwali na dwumetrową zagrodę jednym susem, ratując się przed złym psem pędzącym za nimi. To jeszcze raz potwierdza, że człowiek potrafi o wiele więcej, niż może sobie wyobrazić.

Nie wiecie jak odkryć w sobie dar jasnowidzenia? Sprawdźcie: wyobraźcie sobie bliskiego wam człowieka, który nie znajduje się obok was i postarajcie się oczyma wyobraźni zobaczyć go tam, gdzie on jest teraz, czym zajmuje się. Następnie zadzwońcie do niego i zapytajcie – żeby porównać wynik. Jeśli prawie zgadnęliście,niewątpliwie warto wam zajmować się rozwojem swoich zdolności.

 
Powiązane artykuły:
Jak zostać jasnowidzem - porady dla medytujących
Popularność ludzi z wysokimi zdolnościami dziś na tyle jest wysoka, że prawie każdy chce być podobny do nich. Lecz czy można stać się jasnowidzem, jeśli przedtem do tego nie było żadnych przesłanek? Spróbujemy zorientować się w tym pytaniu.
Jasnowidzenie – jak nauczyć się niezwykłych zdolności?
Mówią, że 80% ludzi rodzi się ze szczególnym darem. Lecz tylko jednostki rozwijają go do wysokiego poziomu. Chodzi o takie zjawisku jak jasnowidzenie. Na czym polega jego unikalność i czy można go rozwinąć już w dojrzałym wieku? Wyjaśnimy.
Jak nauczyć się widzieć przyszłość?
Widzieć przyszłość - bezcenny dar, który niektórym udaje się ujawnić w sobie i rozwinąć. Mówią, że taki dar może rozwinąć w sobie każdy człowiek.Lecz czy to prawda? Tego oczywiście nie wiadomo,ale za pomocą niektórych ćwiczeń można go rozwinąć.O tym opowie nasz artykuł.
Jak trafić do przeszłości?
W tym artykule opisują się różne możliwości trafić do przeszłości. Domagać się pożądanego efektu można skorzystawszy z maszyny czasu, czy innymi sposobami, o których wiadomo nie wszystkim.Czy istnieje taka maszyna? Tego niestety na pewno nie wiadomo.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty