Jak odwrócić męża od przyjaciół, żeby spędzał czas z rodziną?

jak odwrócić męża od przyjaciół

Dla wielu mężczyzn przyjaciele – znacząca część życia, która czasami negatywnym sposobem wpływa na relacje w rodzinie. Właśnie dlatego temat, jak odwrócić męża od przyjaciół, jest aktualny już w ciągu wielu lat. Jest kilka skutecznych sposobów rozwiązania tego ważnego i aktualnego problemu.

Jak odwrócić męża od przyjaciół alkoholików za pomocą magii?

Jest dużo różnych rytuałów, które pomagają sprawić się z tym problemem. Można przeprowadzić rytuał z okruchami. Po dowolnym posiłku należy wziąć obrus i na nim powinny być okruchy zostawione przez męża. Jego warto odnieść do rzeczki i strzepać do wody, powiedziawszy słowa, żeby odwrócić męża od przyjaciół, ponieważ to najważniejsza część rytuału:

"Jeden płynie wodą, drugi idzie górą, Razem im nie bywać, przyjaźni im nie widać, Po ścieżce jednej nie chodzić sługom Bożym (imię męża i znajomych). Słowa moje zamek, sprawa moja zamek. Nie szeptać tego, nie czarować tego teraz nikomu! Amen"!

Po tym można iść do domu, lecz ważne po drodze z nikim nie rozmawiać. Wyniki będą widoczne po miesiącu.

Porady, jak odwrócić męża od złych przyjaciół

W pewnych wypadkach dość prosto porozmawiać z małżonkiem, żeby nawiązać sytuację. Głównie robić to w spokojnej atmosferze, nienatrętnie, bez zagrożeń i negatywu. Są jeszcze niektóre rekomendacje, co pozwalają pozbawić ukochanego od złej kompanii:

  1. Żeby mąż nie szukał wsparcia na stronie należy zostać dla niego przyjacielem. Żona musi nadawać wsparcie i być dobrym poradnikiem. Rekomenduje się częściej interesować jego życiem poza rodziną, pomagać i inspirować.
  2. Być może stanęło mu nudno w rodzinnych relacjach i on szuka przygody na stronie? W takim wypadku wystarczy wnieść coś nowego, na przykład częściej urządzać romantyczne kolacje, przeprowadzać razem czas wolny, itp.
  3. Postaraj się załączać męża do rodzinnych spraw. On może zrobić coś w domu, na przykład poproś go naprawić kran, powiesić półkę, posprzątać na balkonie. Porozmawiaj z małżonkiem, żeby on więcej czasu przeprowadzał z dziećmi i użyczał czas dla ciebie. Ważne, żeby on odczuwał swoją znaczność i takie zajęcia przynosiły zadowolenie.

Jeszcze jeden ryzykowny krok – zmusić męża być zazdrosnym o ciebie. Jak nie kręć, a mężczyźni – właściciele i swoją ukochaną kobietę oni nie będą nigdy dzielili, a nawet z przyjaciółmi.

 
Powiązane artykuły:
Nie kocham męża – co robić?
W tym artykule porozmawiamy o rozpowszechnionym problemie, kiedy w parze na przemianę predylekcji i nieopanowanej miłości przychodzi powszedniość, która nierzadko staje się przyczyną rozwodu.
Mąż nie kocha żonę – oznaki
Ten artykuł opowie o najbardziej rozpowszechnionych i oczywistych oznakach tego, że mąż więcej nie odczuwa byłej miłości do swojej wybranki. Być może, zauważywszy ich przedtem, potraficie szybciej przywrócić zeszłe uczucia.
Rodzina i wartości rodzinne – po co rodzina powinna je pielęgnować?
W tym artykule mowa pójdzie o rodzinie i rodzinnych wartościach, bez obecności których żadna rodzina nie może być naprawdę szczęśliwa, to znaczy i nie potrafi dać społeczeństwu zdrowego pokolenia.
Kłótnie rodzinne –  czyli dlaczego dochodzi do awantur?
Rodzinne kłótnie – zjawisko zwyczajne chociaż i bardzo nieprzyjemne i spotyka się absolutnie w każdej rodzinie. Jednak bardzo ważne wiedzieć o tym, jak obejść ostre kąty podczas niesnasek i jak sprowadzić konflikt.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty